Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt más is aki junius...

Ltimea kérdése:

Van itt más is aki junius 3-ára nem várja? Van valami tüneted?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 11:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Szia!Én 1-jére nem várom és semmi de semmi tünetem nincs.

A múlt hónapban volt egy nagyon korai vetélésem, ott viszont ilyenkor már rég rosszul voltam.Szóval érdekes.

Neked van tüneted valami?

2010. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Első vagyok, jó magyarosan kérdeztem bocsi! :)

Szóval van valami tüneted?

2010. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

szia!

van mellfeszülésem, meg enyhe teltségérzetem.

ez lenne a harmadik terhességem, van egy fiam meg egy lányom. de mindkét terhességem más volt.

sajnálom a vetélésed...

2010. máj. 31. 13:37
 4/33 A kérdező kommentje:
ti mikor voltatok együtt. (bocsi ha indiszkrét vagyok)
2010. máj. 31. 13:37
 5/33 anonim ***** válasza:

Szia!Gratulálok a gyerekekhez, már nekem is van egy 2,5 éves fiam.Mi ovu előtt, közben és után is voltunk együtt, hát majd kiderül! Drukkolok neked hogy baba legyen ismét!

:D

2010. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Én 3-5-éig nem várom. Különösebb tünetem nincs, néha pici derékfájás, mellérzékenység és fáradtság.
2010. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ja első voltam az lemaradt!:)
2010. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
En ma csinaltam tesztet mert nem volt turelmem kivarni...es lass csodat pozitiv lett!!!!:)))Ugyhogy nagyon orulok es nektek is sok sikert kivanok!!!Egy 15 hos kislany es egy parhetes pocaklako anyukaja:)
2010. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:

szia!

én júni 2-re nem várom,és 13-a óta rajta vagyunk keményen. nekem van hasszurkán,feszül a mellem,fáj a fejem,és fáradékony vagyok,ja meg sokat pisilek:) persze lehet mensi jele is és felfázás is de nagyon remélem,hogy baba van a dologban:) nagyon szeretnénk.ha összejött akkor a kalkulátor szerint 4 hetes és 1 napos babás vagyok.júni 6-án tesztelek legkorábban ha késik.

2010. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
én is nagyon türelmetlen vagyok, de majd csak holnap tesztelek, mert a mait már lekéstem, habár az első kettőnél napközbeni teszt lett pozitiv. hasszurka meg fáradság nálam is van, vagyis egész nap aludnék.... Gratulálok a pocaklakóhoz és várakozzunk együtt. Irjatok a fejleményekről...
2010. jún. 1. 08:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!