Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt más is aki junius...

Ltimea kérdése:

Van itt más is aki junius 3-ára nem várja? Van valami tüneted?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 11:35
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
gratula!!!!!!!!
2010. jún. 3. 21:41
 22/33 anonim ***** válasza:

Gratulálok mindenkinek!

Jaj Lányok én is szeretnék közéttek tartozni, én ma nem várom, nincs is semmi jele hogy meg jönne,anyit csalódtam már,remálem lesz mekem is egy két csikos tesztem...

Mindenkinek Boldog Babavárást!

2010. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
szia! én júni 2-re nem vártam és nem is jött meg,de nagyon feszül a mellem,és görcsöl a hasam is elég rendesen.nemtudom mi lehet,felfázás vagy baba,de remélem baba és nem jön meg a mensim.pedig nagyon olyan érzésem van,vagyis úgy görcsöl a pocim.
2010. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babákhoz. Sajnos nekünk ez a hónap is sikertelen volt. Ma reggel megjött a nemvárt. Mostmár úgy vagyok vele, hogy jön amikor jönni akar. Mert akármit csinálok, ha még nincs itt az ideje akkor úgyse fog jönni. Mindenkinek boldog babavárást kívánok.
2010. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok kismamák és leendő kismamák!

Ma voltam dokinál, nem birtam tovább várni, megcsinálta az UH és képzeljétek el két pici foltot látott, nagyon meglepődött ő is meg én is. de azt mondta, hogy lehetséges hogy az egyik fel fog szivódni, mert ő kisebbnek látta az eggyiket. Remélem minden rendben lesz...Képzeljétek a férjem reakcióját... még 2?!

Csak gondoltam megosztom veletek a hirt. üdv. és irjatok mizujs veletek és a babucikkal.

2010. jún. 9. 23:22
 26/33 anonim ***** válasza:
Szia! 10:26os vagyok. Mára nem vártam és közepesen Pozitív lett a tesztem! Alig tudom elhinni... 3.baba lesz. Neked gratula a babához, vagy babákhoz!?! Vigyázz magatokra!
2010. jún. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
gratula!
2010. jún. 10. 11:54
 28/33 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2010. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Gratulálok mindenkinek!

Kérdező!

Reméljük megmarad a kisebbik "foltocska" is! :)

2010. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
köszi a biztató szavakat!
2010. jún. 11. 21:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!