Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 12-re? Van...

Ki nem várja 12-re? Van valami tüneted?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 20:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia :) Én 13-ára NEM várom,tünetem nincsen,de az ovu tesztem egyre erősebb,csak úgy virít,csinálok róla tablót,s ha babós vagyok feltöltöm,mert minden adatot rávezetek,jó lesz más kismamának- vagy jelöltnek tanulni belőle :)
2010. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
sziasztok.én is 12-re nem várom.tünet:nagyon sok krémes fehérfolyás, görcsölgetések, megjön érzés. ennyi.neked?
2010. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Ami eltér a menszis tünettől az az,hogy reggel ébredés után ahogy iszok vagy eszek,rögtön jön a hányinger,és megmarad egész késő délutánig.(csak esténként szokott lenni egy kicsit)Egyszer sem volt még tompa szurkálás a petefészkemnél,most volt 3-4napig,mindkét oldalon. A derekam is szurkálgat és fájdogál.

Csak az a baj,hogy mindig más tünettel jön,és a hányinger is kb egy éve csatlakozott a tünetek közé,tehát lehet ,hogy a szurkálás is csak egy új tünet.:(

2010. jún. 7. 10:37
 4/23 A kérdező kommentje:

Ja,és 2-3napig olyan ingerült voltam,hogy nem csak a férjem de még én is meglepődtem,hogy miért zizzentem be ennyire.

Amúgy bocs,elszámoltam,májban volt 12-én,tehát most 9-től már számítok rá.

2010. jún. 7. 10:58
 5/23 anonim ***** válasza:
Én 12-re nem várom. Semmi, csak sokszor kell pisilnem és mindig keveset sikerül.
2010. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

Én 11-re nem várom,de olyan érzésem van mintha meg akarna jönni.Csináltam jóstesztet,de nagyon halvány a második csík!:(

Szorítok mindenkinek!!:)

2010. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is 12-re nem várom, tünetem semmi. Igaz, az esélyeink is igen csekélyek, gondok vannak a kiskatonákkal :(


Mióta próbálkoztok?


I. (csak hogy könnyebb legyen a beazonosítás :) )

2010. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Teszteltetek már? Én igen, negatív! :( Pénteken újra tesztelek.

2010. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy - lett a teszt, de remélhetőleg csak egyenlőre -, és pár nap múlva már két csíkos lesz :)


Én nem tesztelek. Már annyit teszteltem, és mindig - volt, hogy már nagyon unom, úgyhogy megvárom a nemvárt napját, és csak pár nappal később tesztelnék, ha kellene. Igazából nem sok reményt fűzök hozzá, úgyhogy teljesen nyugodt vagyok...


Többiek, hogy álltok?

I.

2010. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én mától számítok rá,de tesztelni csak vasárnap fogok leg hamarabb.Igaz,nem szokott késni,de most inkább még azt is belekalkulálom inkább,mint hogy csalódjak.
2010. jún. 9. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!