Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt más is aki junius...

Ltimea kérdése:

Van itt más is aki junius 3-ára nem várja? Van valami tüneted?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 11:35
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

megcsináltam a tesztet, ma délután, nem birtam várni reggelig és legnagyobb örömömre előbújt a második csik, igaz nagyon halvány de ott van.

2010. jún. 1. 22:22
 12/33 anonim ***** válasza:

Gratulálok, Gratulálok Nektek!

Én 31.re nem vártam, nem is jött meg, 31-én teszteltem, de akkor még semmi, negativ lett. :( Azota nem mertem még tesztelni, nagyon bizakodom. Furcsa, mert a hőm meg 37 fölött van.

2010. jún. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Gratulálok Anyuka!!

Huu,most már nekemis kellene csinálnom tesztet,csak nem tudom, hogy mennyire lenne megbízható,mivel már nincs reggel:S

Viszont ma van a 44.nap,eddig 1szer 45,amúgy meg 38.szóval nemtudom tesztelhetek-e...

2010. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
Sziasztok, én 2-ra nem vártam, ma reggel tszeteltem pozitívat. Nekem feszül a mellem, vagyis inkább zsibbadás szerű, és feszül a hasam is.Nekem is van egy 2 éves kislányom. Remélem, nem lesz baj és meg tudom tartani. Mindenkinek szorítok és gratulálok a sikeres tesztelőknek:)
2010. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
De jó, hogy ilyen sokan teszteltetek pozitívat! Mindenkinek egy nagy GRATULA! Én 10-ére nem várom, 3.baba lenne. Szorítsatok, hogy csatlakozhassak hozzátok!
2010. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
nekem már itt a kezemben a teszt...
2010. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Gratulálok a pozitiv tesztekhez!!!!!! Mikor mentek először az orvoshoz?

A gyerekek nagyon örülnek a pocaklakónak..., na és apa is. A fiam 4 a lányom 2 éves.

2010. jún. 3. 11:07
 18/33 anonim ***** válasza:
Gratulalok mindenkinek a pozitiv teszetkhez,nagyon orulok nektek!
2010. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Bár nálunk még sajnos, nem aktuális anyagi okok miatt, de szurkolok minden leendő kismamának! Remélem, sok pozitív teszt születik az itt válaszolóknál! :)
2010. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
Nagyon gratulálok minden kismamának és drukkolok minden leendő kismamának!Én 4-re nem vártam,nem bírtam ki és du. csináltam egy tesztet,POZITÍV lett.Annyira örülök,még fel sem fogtam igazán!
2010. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!