Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan, hogy minden...

Volt már olyan, hogy minden tüneted megvolt, és mégis megjött, nem voltál babás?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, még hánytam is. Már olyan boldog voltam és olyan rossz érzés volt, hogy mégis negatív a teszt! :-( És négy hónappal később, mikor már lemondtam arról, hogy összejön, akkor lett pozitív a teszt minden tünet nélkül. Sőt, az egész terhesség alatt annyi tünetem volt, hogy a 20. héttől lelkesen rugdalózott a gyerkőc és a vége felé vizesedett a lábam.
2009. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt...és mindig negatív teszt volt a vége...

Egy idő után már beképzeli magának az ember...:(

2009. okt. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az agy irányít mindent így is van!Nekem fájt a mellem,rosszullétek,hasfájdalom...Már úgy vigyáztam magamra mintha nem lennék egyedül,és láss csodát nega teszt:((

2009. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sajnos megtörtént velem is a múlt hónapban:(!Nekem most fájnak a melleim,néha érzem a hasamalját.De tuti nem vagyok babás,mert kaptam hasi röntgent,meg kórházban is voltam.Jókor voltunk eggyütt,de szerintem nem jött össze:(((

Hogy miért van ez?Én nem tudom,de azt tudom,hogy én jobban örülnék ha nem jelezne a szervezetem egy esetleges NEM terhességre--mert akkor arra gondol az ember lánya,hogy na,babás lehetek!Vagy az lenne a célszerűbb ha meg sem jönne ilyen tünetekkel!Én 22-re nem várom,de inkább abba élem bele megam hogy meg fog jönni,minthogy terhes lettem.Ha mégis sikerült,legyen kellemes meglepetés...

2009. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok óta szinte inden tünetet produkálok, már akkor is, amikor még semmit nem kéne éreznem. Émelygés, pisilés, haspuffadás, mell érzékenység, szóval minden. Aztán időre megjön mindig. Nagyon nehéz, ráadásul egyedül vagyok a gondommal, mert a párom nem szeretném még ezzel is szekálni.( Ő is nagyon vágyik már a babára.)
2009. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen volt még kettő nagyon halovány pozitív tesztem is.
2009. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!