Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 23-án megvolt a menzim...

Január 23-án megvolt a menzim és múlt hét hétfötöl pecsételek. Lehet hogy babás vagyok és mégis mégjött a menzim?

Figyelt kérdés
Nagyon megilyedtem hogy mi lehet ez, ugyan peteéréskor mindig szoktam pecsételni, de ez már egy hete tart. Nagyon minimális a bugyimon nem is látszik,csak ha pisilni megyek a papir lesz egy picit véres. Ma reggel voltam dokinál, megvizsgált, az ultrahangon nem látott semmit, csak annyit mondott hogy leveszik a vért, mert nagyon meg van vastagodva a méhnyálkahártyám, ami terhességre utal. Múlt héttöl mérem a hömet, állandóan 37 körül van, nagyon fáradékony is vagyok, azt hittem náthás lehetek, attól van, de lehet hogy a babától? Az elözö ciklusom alatt a peteérés alatt voltunk együtt a párommal, de akkor nem értem hogy miért jött meg a menzim. ha ma voltam dokinál még nem kellett volna látnia a terhességet, ha még az elözö ciklusban estem teherbe? Holnap délre kapom meg az eredményeket. Szerintetek reménykedhetek?
2009. febr. 9. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! MIlyen volt a mensid?
2009. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A doki is ezt kérdezte :-) Talán csak annyiban különbözött hogy egyáltalán nem voltak görcseim, csak úgy megjött és ha jól emlékszem egy nappal rövidebb is volt mint szokott.
2009. febr. 9. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát esélyes lehetsz szerintem! Sokan írták már, hogy baba mellett megvolt az első mensiük! :) Úgyhogy szorítok nagyon. Lehet, hogy később volt peteérésed... :)

Mensi alatt éreztél mensis érzéseket? Egyáltalán nem görcsöltél?

Szerintem reménykedhetsz! :) Majd írj mindenképpen, hogy mi lett veled!

2009. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem volt a menzim alatt menis érzésem, és még annyi hogy a doki Duphaston-t írt fel, napi 3x1. Juj bele sem merek gondolni, hogy babó lenne, én lennék a legboldogabb a világon :-)
2009. febr. 9. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!