Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van az hogy a menzim...

Mitől van az hogy a menzim vége után egy hétre újra megjött valami barnás-véres valami, de nem fájt a hasam úgy mint menzinél és így újra megvolt 6 napig?

Figyelt kérdés
Nem volt annyi mint menzinél szokott, néha csak éppen valami, aztán egy picit több... A normális menzim elött meg kimaradt egy menzim. Nekem mindíg normális ciklusaim voltak, nem értem mi lehet. Voltunk együtt a párommal mert szeretnénk már babát, de nem tudom hogy mi történik!
2008. ápr. 13. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Erős a gyanúm hogy ovulációs vérzés.

Azaz ekkor nagyon termékeny vagy.


Persze lehet orvosi oka is. Méhszájsebtől elkezdve polipig, de inkább nem gondolunk erre :)


Szerintem ovus vérzés.

2008. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát sajnos most tudnánk együtt lenni a párommal de pénteken elmúlt ez a barnás-véres vérzésféle. Még lehetek termékeny?
2008. ápr. 13. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyanez van nálam is, már harmadik napja tart és tíz nappal a vérzés vége után jött meg megint!!! Nem fáj a hasam, csak nagyon enyhén, nálam a rendes menzesznél másabb maga vérzés. Olyan, mintha konkrétan egy vágott sebből folyna, "élő vér", nem olyan, mint rendesen szokott. Nekem is elmúlik, aztán minden előzetes nélkül megint kezdi..erősebben. Még nincs jele, hogy múlna, pedig a rendes vérzés, két - három napnál nem szokott tovább tartani. Ja és nekem is volt előtte egy olyan, hogy sokat késett. Nekem is teljesen normális volt mindig. Nem értem én sem, nem tudom, mi lehet ez, de az biztos, hogy amint elmúlik, elmegyek a dokihoz, mert félek, nehogy valami komoly legyen.. Azt tanácsolom, menj el te is!!! (Már az előző kimaradásnál is megfordult a fejemben, hogy terhes lehettem, mert a mellemen is jobban látszottak az erek és most, ennél a fura nem rendes vérzésnél méginkább látszanak, de nem hiszem. Szerintem az orvos a megoldás neked is, minden jót...
2008. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!