Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várt előtt egy héttel...

Nem várt előtt egy héttel volt má tüneted? Ha igen mi volt az?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt hét nappal van kb. a beágyazódás. Nem nagyon lehet még tünet. Vagy csak ráfogjuk!:)
2011. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs "már"-t akartam írni!
2011. aug. 24. 08:42
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
nem vót!
2011. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
a fenébe! pedig jó poén lett volna. akkor bocsi :)
2011. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen volt, iszonyú fáradt voltam és álmos, az ínyem beduzzadt és vérzett fogmosáskor, és rengeteg vizes folyásom volt.
2011. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Viccet félre téve. Én jobban görcsölte a mensi előtti napokban mint egyébként szoktam, nekem ez lehetett volna jel de akkor még nem tudtam. De egébként nagyon feleslegesnek tartom már egy héttel előtte tüneteket keresni.
2011. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy héttel előtte nem, és nem is nagyon lehet.

A nemvárt előtt pár nappal volt, de csak később, a kimaradás után tudatosult bennem, hogy ez akkor most baba :o)

Ez volt a barnázás mensi előtt ami aztán abbamaradt (a beágyazódási "vérzés" volt), de én akkor a korábban érkező mensi kezdetének véltem, mivel olyan majdnem-megjön érzéssel társult, de aztán nem jött meg, és a megjövős érzés most is megvan, pozitív tesztek után.

2011. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt jópár nappal egyfolytában olyan érzésem volt,hogy mindjárt megjön! Első babánál nemvárt előtt 1héttel kb szúrkált a hasam!
2011. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bedurrant a cicim és felpuffadtam látványosan. Mondtam is a férjemnek, hogy tuti, hogy összejött, és IGEN:D
2011. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!