Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj hogy egyutt voltam a...

Az baj hogy egyutt voltam a parommal missed ab utan 2 hettel?

Figyelt kérdés
Ja es sajnos nem volt itthon ovszer es csak megszakitassal tudtunk egyutt lenni.
2011. aug. 14. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
nem mondta neked az orvos, hogy nyílt seb van a méhedben, és azért nem lehet szexelni, hogy ne kapj fertőzést? ha nem kaptál el semmit, akkor nem baj, istenem....
2011. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyit mondott h 2 hetig ne legyen nagyon semmi. De utana is csak vedekezessel lehet lenni 3 honapig.
2011. aug. 14. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Én hat hétről tudok, rosszul tudom?
2011. aug. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy addig nem lehet, amíg meg nem jön először a mensi.
2011. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az kb 6 hét.


ha a kedves kérdező bevállal egy spontán vetélést, vagy egy fertőzést, akkor csinálja csak. a dokija is megér egy misét.

2011. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem lehet kivárni azt a hat hetet ... Én nemsokára szülni fogok, nagyon szeretem és kívánom a szexet, minden egyes nap, de majd ha megszülök és azt mondják nekem, hogy hat hétig ne legyen már semmi akkor azt ki fogom bírni, mert valószínűleg meg van az oka is annak, hogy nem lehet. :-) Én nem kockáztatnék meg egy méhen belüli fertőzést vagy bármi mást ... Inkább türelmesen várok!
2011. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sumergo ***** válasza:
Nekem nem baj. De hogy neked az-e, azt döntsd el te!
2011. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!