Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 17-re?

Ki nem várja június 17-re?

Figyelt kérdés

tudom, hogy messze van, de izguljunk együtt! :)


eddig nekem tünet nincs


görbém ilyen:


[link]


2010. jún. 7. 11:07
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/199 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Lányok! Mindenkiért drukkolni fogok! Többet viszont nem szeretnék ide írni magamról. Valóban sokszor kerül ezen az oldalon az ember olyan helyzetbe,hogy azt hiszi,itt majd megsimogatják a buksiját,aztán persze nem.:)Kedves kérdező,ne vedd magadra én értettem félre az oldal célját.De tényleg idegenek vagyunk egymásnak és én túl sokat vártam. Majd figyelem az eredményeket és remélem jó sok gratulációt írhatok majd!:)
2010. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/199 A kérdező kommentje:
nem tudok erre mit mondani. egyértelmű, hogy megsértődtél és nem foglak tudni kiengesztelni. közben nekem is rosszul esik, mert segítő szándékkal sokat szoktam írogatni ide, én meg ezt kapom... olvasd vissza a soraidat pár hét múlva, te is látni fogod, hogy alaptalanul háborodtál fel. a tényleg, semmire
2010. jún. 15. 08:35
 113/199 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ugyan ne vedd magadra. Az élet érzékennyé tett,szóval ne haragudj te sem rám. Sok mindenen mentem keresztül, örülök hogy életben maradtam, örülök hogy egyáltalán esélyt kaptam, hogy gyerekem legyen. Én már ezt is nagyra értékelem. Szóval tényleg bocs a közjátékért.
2010. jún. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/199 anonim ***** válasza:
100%
Nem háborodtam fel,félreértesz.
2010. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/199 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!

furcsa dolog ez a gyik!

nagyon őszintén megmondom soha senkitől annyi támogatást nem kaptam mint "R"-től

együtt volt velem múlt hónapban is való igaz hogy abban a fórumban 12 csaj volt felének sikerült nekünk sajnos nem,ez az aranyszivű lányzó pedig elvetélt.

én nem értek a görbékhez,nem tudom mi az a trifázis hiszen még nagyon az elején vagyok hisz ez a 2. hónapom hogy próbáltuk.én is szomorú vagyok hisz nem jött össze,ugyanakkor boldog hiszen egy nagyon nagyon jó barátra tettem itt szert!!!!R NEKED IS ÖSSZEFOG JÖNNI MERT RENDKIVÜL JÓ EMBER VAGY!

önzetlen és segítőkész

kitartás!jön a következő hónap és együtt csináljuk!

e.

2010. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/199 A kérdező kommentje:

most őszintén megmondom nekem is nagyon szarul esik, hogy szinte senki nem reagál a kommentjeimre. ez még nem is lenne gond, de most se áll ki mellettem senki. (hogy jó szándékkal írok, nem sikerült megérteni. hogy barátként írok, nem sikerült megérteni, stb...)


Azt hiszem nem jelentkezem többet. beszélgessetek bármiről tovább, átadom a kérdést.


és ami a legfontosabb: Mielőbbi gyermekáldást kívánok mindenkinek!

2010. jún. 15. 09:34
 117/199 anonim ***** válasza:
100%
bocsánatot kértem,magamat hibáztattam,írtam hogy ne vedd magadra mert én vagyok a hibás,nem tudom mit vársz még el...ezek szerint te is megsértődtél úgy ahogy szerinted én?Azért mert valakit támogatok és az jókat ír rólam, ne az alapján bíráld magad.Amennyiben a továbbiakban támogatásra van szükséged, írd ezt,legalábbis én rájöttem hogy konkrétabban kell fogalmazni.Ne haragudj de most te is a semmiért sértődtél meg. E. egy szóval sem említett téged.
2010. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/199 anonim ***** válasza:
100%
Lányok, kérlek titeket, NE veszekedjetek! Mindketten érzékenyebbek vagytok a csalódások miatt, ami érthető is. Babára vágytok, de emiatt ne ugorjatok egymásnak. Könnyebb attól nem lesz...Tessék virtuálisan kibékülni! A Kedvenceim között van ez a kérdés, és minden nap megnézem, hogy álltok. Mindig szorítok nektek, hogy ne jöjjön meg. Igaz, ehhez a kérdéshez ez az első kommentem, de attól igenis érdekel, mi van veletek. Veletek együtt örülök a jó híreknek, és ha valakinek megjött, vele együtt szomorkodok. A nem várt közeledtével fokozottan ingerlékeny és érzékeny az ember, támogassátok egymást!Én továbbra is szorítok nektek!J
2010. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/199 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van!Én szeretném ha elfelejthetnénk az előzőeket és ígérem hogy támogatni foglak benneteket!Megkaptam a mai pofont, mindenki bejelenti körülöttem hogy terhes.közel a 40-hez becsúszott valakinek.Néztem is hogy milyen jól néz ki a csaj:SS Körülöttetek is van ilyen?
2010. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/199 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Rajtad a sor!J
2010. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!