Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 17-re?

Ki nem várja június 17-re?

Figyelt kérdés

tudom, hogy messze van, de izguljunk együtt! :)


eddig nekem tünet nincs


görbém ilyen:


[link]


2010. jún. 7. 11:07
 151/199 anonim ***** válasza:
na rona?????
2010. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/199 anonim ***** válasza:
Rona,mizu?Izgulok érted!E. amúgy én is szégyenkezem a szex miatt,hát most már csak pékor vagyunk együtt na meg talán egyszer-kétszer még egy hónapban,pedig eddig ez nem így volt.Jövő hónaptól okosabb leszek,nem mérek hőt,nem számolgatok,nem latolgatom az esélyeket,csak élvezem a nyarat és a férjem közelségét. Amúgy manapság már tényleg 30 fölött szoktak szülni a nők,legalábbis az én ismeretségi körömben.Viszont úgy látom lesz itt egy-két fiatal anyuka,de irigyellek benneteket:)R
2010. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/199 anonim ***** válasza:

Na mizu Rona? Remélem sikerül:) Majd írd meg!! Szorítok!!!

Eszty:)

2010. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/199 anonim ***** válasza:
Határozott negativ..en ezt nem ertem..most..jah..legszivesebben bezarkoznek a szobamba,es nem beszelnek senkivel..rona
2010. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/199 anonim ***** válasza:
Vegyes erzesek vannak bennem!1reszt ugy erzem,hogy nekem sose jon ossze semmi,masreszt..ugy erzem jovo honap az igazi!Rona
2010. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/199 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:'( Veled sírok:( Hidd el össze fog jönni:) A túlzott görcsölés is lehet az oka, ha nehezen jön össze.. Épp most olvastam a neten:) És eldöntöttem, hogy nem görcsölök, csak a hőmet vezetem, ennyi. Peteérés közelében próbálunk együtt lenni, de nem így időre..mert még a kapcsolatunk rovására is mehet.. Lazíts egy kicsit:) Tudom, nagyon nehéz, elhiszem , hogy csalódott és szomorú vagy de próbálj egy picit pozitívabban hozzáállni:) Én is ezt teszem, igaz még nincs sok tapasztalatom(1 hónap után)! Minden jót! Eszty
2010. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/199 A kérdező kommentje:
ne keseredj el! fog fel úgy, hogy a következő biztos sikerül majd. ne haragudj, de már nem emlékszem te mit írtál, de nagyon ritka az olyan szerencsés akinek az első 1-2 hónapban sikerül. az átlag fél év! bár nekem az is nagyon hosszúnak tűnik. de komolyan, ha annyi idő alatt sikerül, akkor az azt jelenti, hogy teljesen rendben vagytok mindketten.
2010. jún. 16. 12:00
 158/199 anonim ***** válasza:

igen lazulnunk kellene

én a magam részéről a most következő hónapot lazán veszem

nem számolok nem agyalok

mint rangidős engem hajt legjobban a tatár-))

persze sztem nem számolni kizárt mert ez alatt a 2 hónap alatt belém ivódott hogy mi mikor miért

ráadásul én teljesen érzem a peteérést úgyhogy én ha akarnám se tudnám elfelejteni mikor van

kiváncsi lennék ha ellazulnánk 1 hónapot az milyen arányban hzna sikert 1 számolós hónappal

Rona nagyon sajnálom!pedig nagyon szorítottam,de ahogy írod majd ebben a hónappban

e.

2010. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/199 anonim ***** válasza:
Szia Rona,sajnálom nagyon:-(...de, szerintem is nyár közepe az ideális,akkor tényleg tavaszi baba lesz:-)Az a lényeg,hogy te jól legyél és ne kenődj el!!!!!Legalább tudod,hogy mi van és nem leszel kétségek között.R
2010. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/199 anonim ***** válasza:
Elkezdtem barnázni!Megszakad a szívem. Miért ilyen nehéz?Pedig tudtam, de ezt képtelenség feldolgozni.Ehhez kell most egy-két nap.Lányok a hőmérés egy nagy sz.r.Végig fent volt a hőm,ma még egy tizeddel feljebb is ment és mégis játszik velem a szervezetem.R
2010. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!