Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 17-re?

Ki nem várja június 17-re?

Figyelt kérdés

tudom, hogy messze van, de izguljunk együtt! :)


eddig nekem tünet nincs


görbém ilyen:


[link]


2010. jún. 7. 11:07
 181/199 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, h nem sikerült:'(

Majd a jövetkező hónap sikeresebb lesz:)

Eszty:)

2010. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/199 anonim ***** válasza:

Összeszámoltam:

8-ból 2 pozitív lett:( Ez eléggé rossz arány:S

2010. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/199 A kérdező kommentje:
ha belegondolsz: annyira nem rossz. 25%. ha mindig ilyen arány lesz,akkor átlag 4 hónap alatt összejönnek a babák :)
2010. jún. 18. 12:10
 184/199 anonim ***** válasza:

Reméljük az én kérdésemnél több pozi lesz:D

Ott eddig 16-an írtak, ha jól számolom:)

2010. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/199 anonim ***** válasza:
sziasztok csajok,én is mensizek és még csak ma jött meg 3 nap késéssel:SSSS ma voltunk a férjem eredményeiért és tök jó a spermaszáma,de kevés a gyors katonája.közületek volt már olyan akinek a párja elment ilyen vizsgálatra?Noi,sajnálom:((((((Ne csüggedj,rengeteg hónapunk van még próbálkozni,szerencsére nemsokára megint pé időszak:)))R
2010. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/199 anonim ***** válasza:

sziasztok csajok!

25% így valóban nem olyan rossz-)

én ma elhatároztam mi ebben a hónapban valszinúleg nem próbálkozunk inkább rászánom a júliust arra hogy a nászúton felszedett 4 kg-tól megszabaduljak ....mert nagyon nem szeretnék + súllyal kezdeni

amúgy mi sem beszélünk a "projectről" túl sokat sztem a pasiknak is számit de mi nők egészenm másként éljük meg hiszen nők vagyunk az én férjemnek sztem az amit veletek megbeszélek sok lenne.

amúgy mivel elég korosak vagyunk 33-36 mi is elvittük a katonákat sorozásra-)))

HÁLA ISTENNEK jó eredményeket kaptunk

úgyhogy akinek nem sikerült fel a fejjel mindjárt peteérésés szorítunk egymásnak-)kitartás hölgyeim!

e.

2010. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/199 anonim ***** válasza:
sziasztok! nálunk úgy van, hogy a párom már sokkal előbb szeretett volna babát, mint én... vagyis ez így nem helyes megfogalmazás, mert én is szerettem volna, csak még úgy gondoltam, elég korai, fiatalok vagyunk... persze, ha becsúszott volna, én se bántam volna. De a párom, már jóval korábban ráállt volna a babaprojektre:) de én még a sulit be szerettem volna fejezni. Amióta rajta vagyunk, folyton ő hozza szóba, hogy reméli, most összejött, meg hogy már olyan jó lenne... én is így vagyok, csak én nem igen hozom neki szóba. szóval nálunk majdhogynem fordítva van:) Rona
2010. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/199 anonim ***** válasza:

LÁNYOK SEGÍTSETEK!!! FÉLEK:S

Péneteken a mensim 6. napján szeretkeztünk. Már alig volt meg, ilyen barnázás volt csak. Egyszer véletlen mélyebbre ment a párom és nagyon fájt..Szeretkezés után kimentem a mosdóba és nagyon véres volt a bugyim. Megijedtem:S Pár óráig még véreztem, aztán újra barnás lett. Ma már vasárnap van(mensi 8. napja) és még mindig barnázom:S Nem merek szeretkezni a párommal, félek, hogy megint visszahozza a vérzést:S, peidg mindjárt itt a peteérés:) Mitől lehetett ez?? Történt valakivel ilyen? Mert nekem ez volt az első, soha nem fordult elő ilyen szex után:S

2010. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/199 anonim ***** válasza:
Nincs ötletem, mi lehet ez, de ha kiírod a kérdésedet, ott biztos többen olvassák és valószínűbb, hogy kapsz rá érdemleges választ.
2010. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/199 anonim ***** válasza:

nekem volt már ilyen többször is.

semmi jelentősége. sőt mensi nélkül is volt már igy, hogy erősebben sikerült és utána volt vér..

sztem pont az erős lökdösődés miatt vmi lehet megsérül, nemtudom.

de nem lett semmi következménye.

noi

2010. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!