Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki június 3-ra nem várja?

Van aki június 3-ra nem várja?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy addig még pont 2 hét van, de ezek a napok amikor összejöhet :)

Hogy érzitek magatokat? Szerintem nekem most sikerült, de ezt éreztem az előző hónapban is...

Írok majd 2 hét múlva, hogy miújság, s írjatok ti is. Annyira szeretném, h összejöjjön :)


2010. máj. 21. 20:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
szia! mi is nagyon szeretnénk már babát,igaz csak egy hete próbálkozunk,de remélem sikerüt,16-án volt peteérésem,nagyon reménykedünk... én június 2-ára nem várom... szorítok nektek,sok sikert:)
2010. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!Én júni 1-jére nem várom és én is úgy érzem hogy most sikerült.Nekünk ez a 2. hónapunk és ő lenne a 2. babánk.

Szorítok nektek csajok! :)

2010. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Sziasztok lĂĄnyok!


Kedves kérdező!


Én is június 3-ra nem várom, de tényleg nagyon nem várom.

Mi 8 hĂłnapja prĂłbĂĄlkozunk a pĂĄrommal. RĂŠgen nem gondoltam volna, hogy ilyen nehĂŠz Ăśsszehozni egy kisbabĂĄt, ĂŠs ledĂśbbentem, hogy milyen sokan vannak rajtunk kĂ­vĂźl akinek szintĂŠn nem sikerĂźl.

Persze mindenki nyugtatja az embert, hogy "majd ĂśsszejĂśn ha nem gondolsz rĂĄ annyit" dehĂĄt ki tud mĂĄsra gondolni mikor mindenhol kismamĂĄt, kisbabĂĄt ĂŠs babakocsit lĂĄtsz.


Mindenesetre kitartĂĄs lĂĄnyok! Legyen ez a mi hĂłnapunk! :)


Írjtok, hogy sikerült-e.

2010. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én jún. 3-5-ig nem várom. Nekünk ez a 9. hónapunk és 2. baba lenne. Remélem mindannyiunknak sikerül. Majd írjatok.
2010. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Az elĂśzĂś valaszolo vagyok. Telefonrol irtam. LegkĂśzelebb megprobalom ekezetek nelkĂźl. Azert remelem a lenyeget ertitek.


KITARTAS. EZ LESZ A MI HONAPUNK!

2010. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hogy vagytok? Nekem 1 hete volt középidős görcsöm 2 napig, és most ismét van. Lehet a beágyazódástol.... :)

Remélem!!!!!!!!!!!!!


Már csak egy hét a tesztig :)

2010. máj. 27. 22:44
 7/13 anonim válasza:

Sziasztok.


Holnaputan 3.-a. Hogy vagytok csajok? Valakinek valami extra vagy szokatlan?

2010. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nekem még semmi, nem jött meg, de tesztet nem merek csinálni. Félek a csalódástól!!!!

Ti hogy vagytok?

2010. jún. 3. 12:41
 9/13 anonim válasza:

Szia!


Nekem sem jott meg egyenlore. Bar nalam meg ket het keses sem ujdonsag. Mintha en irtam volna hogy nem merek tesztelni. En is felek az ujabb csalodastol. Mar ez lenne a kilencedik ilyen honap.


Irj majd!

2010. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. Nekem ma megjött, úgyhogy a 9. hónapunk is sikertelen volt. Nektek szorítok!
2010. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!