Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 17-re?

Ki nem várja június 17-re?

Figyelt kérdés

tudom, hogy messze van, de izguljunk együtt! :)


eddig nekem tünet nincs


görbém ilyen:


[link]


2010. jún. 7. 11:07
 171/199 anonim ***** válasza:

Párszor írtam ide hozzátok, én 14re nem vártam, tegnap teszteltem : [link]

Holnap megyek dokihoz :)

2010. jún. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/199 anonim ***** válasza:

Nagyon Gratulálok!!!!!Szeretnék még több ilyen képet látni itt!

Majd megírod, mi volt a dokinál? J

2010. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/199 A kérdező kommentje:

De jó! :) gratulálok. végre egy jó hír is!

és van valami ami más ebben a hónapban? vagy csak a tesztből tudod, hogy ott van a pici?

2010. jún. 17. 08:34
 174/199 A kérdező kommentje:

[link]


mai görbe. hátha hasznos valakinek.

még mindig nem jött meg, pedig már várom, hogy legyünk túl rajta. lehet, hogy csak holnap fog, van, hogy 16 nap a luteálisom. (néha meg 14, úgyhogy ez is lehet váltakozó hosszú, a közhiedelemmel ellentétben)

2010. jún. 17. 11:11
 175/199 A kérdező kommentje:

most visszaolvastam a régi hozzászólásaidat. te vagy az inszemes! akkor még nagyobb gartula! most biztos nagyon nagy a boldogság. :)

az ilyeneket annyira szeretem olvasni, amikor jó a vége :)


kérdezhetek: ha nem jön a baba mondjuk fél év múlva, akkor szóba állnak az orvosok velünk inszem, stb kapcsán? vagy szigorúan tartják magukat a két évig?


mert az az igazság, hogy én: végigzongoráztam a legrosszabb variációt és ha Ne adj Isten, nem lehet gyerekünk sehogy, az derüljön ki minél előbb. Akkor biztos, hogy örökbe fogunk fogadni. (az is évekig tartó folyamat: egyik ismerősnek 3 évbe telt. pedig semmilyen kérésük nem volt: értsd úgy, hogy cigány baba is jöhetett. nekem sem lenne kérésem. talán annyi, hogy egész pii kora óta nevelhessem. ez mondjuk náluk is így volt)

kicsit elkanyarodtam a témától, de nekem ilyenek is járnak a fejemben. úgyhogy optimista vagyok: pár év és vagy így, vagy úgy, de én is Anyuka leszek.

2010. jún. 17. 11:27
 176/199 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!! Én utoljára ekkor írtam : 06-07 22:10, szóval nem én vagyok az inszemnes szóval ehez nem tudok hozzászólni, neharagudj.


Holnap megek dokihoz, aztán majd írok mit mondott, de én tudom, hogy nem szabad ilyet mondani, de én biztos vagyok benne, hogy babát várok, szinte érzem, van bennem egy ilyen fura érzés, itt lent a méhemben, komolyan érzékelem egész nap.


Tüneteim a mellfájás és a gyakori pisilés, hál Istennek a mindjárt megjön érzés már elmúlt, végette már lélekben le is mondtam arról, hogy ebben a hónapban sikerül.


Először próbálkoztunk, 6 éve vagyunk együtt a párommal és a boldogságom mérhetetlen.


A menstruációmat 14-re nem vártam, a teszteket amiknek a képét reggel linkeltem tegnap csináltam. Magamtól nem mertem volna még megcsinálni, barátnőm unszolására kellett a gyógyszertárba mennem, de minután pozitív lett az eredmény, hát agyon csókoltam :) én meg még vártam volna. Ugyanis nagyon tartottam attól, hogy nem jön össze, és a negatív eredmény megrázott volna. Nagyon szeretnénk ezt a bébit most költöztünk új házba éshát ahogy mondani szokás - új ház, új gyerek :)

Tiszta szívemből szurkolok nektek, bár csak egy hónapot kellett végigizgulnom, de megértlek benneteket. L voltam :)

2010. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/199 anonim ***** válasza:

sziasztok.

teszteltem.

negatív lett:( talán majd a 3.inszem sikerül..

pusz

noi

2010. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/199 anonim ***** válasza:
Noi sajnálom. Kitartás! L
2010. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/199 anonim ***** válasza:

akinek pozitiv annak gratula!

akinek negatív annak kitartás

hát lányok az előző havi fórumhoz képest nem túl jó az arányunk

akkor 12 ből 6 pozi lett most ha jól számolom 6 vagy 7 ből 2 pozi-(((((

a következő hónap a miénk lesz

irány a következő fórum

e.

2010. jún. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/199 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Fejlemények: tegnap megjött, amire számítottam is. mégis nehéz volt a felismerés, hogy nem sikerült.

mondtam a férjemnek is kicsit könnyes szemmel. azt hittem őt nem viseli meg annyira, de tévedtem: ő is alig tudta visszatartani a könnyeit. olyan aranyos volt. most egy kicsit még jobban megismertem. látom, hogy ő is nagyon szeretné. (azt még hozzáteszem, hogy én itt nektek minden nap beszámolok. de egymás közt egyáltalán nem napi téma a baba. néha beszélünk róla, de feleslegesen nem terheljük a másikat)

szóval meglepődtem. azt hittem ezt a férfiak sokkal könnyebben élik ezt meg. de nem így van

2010. jún. 18. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!