Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 17-re?

Ki nem várja június 17-re?

Figyelt kérdés

tudom, hogy messze van, de izguljunk együtt! :)


eddig nekem tünet nincs


görbém ilyen:


[link]


2010. jún. 7. 11:07
 141/199 anonim ***** válasza:

Sziasztok Eszty vagyok:) Asszem mi vagyunk a legfiatalabbak(Én 20, párom 22). Még csak ez volt az első próbálkozós hónap:)Majd következő hónapban:) Mindenkinek szurkolok:)

Szerintetek azért nem sikerült, mert peteérés(szombat) előtt 2 nappal tudtunk csak együtt lenni(csüt.) ?? És utána csak hétfőn..:D

2010. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/199 anonim ***** válasza:
Egyébként én 29vagyok, a férjem pedig 28. J
2010. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/199 anonim ***** válasza:
Most lehet kicsit meglepodtok,talan nem is ertitek..20 vagyok,21a párom,és kb másfél éve abbahagytam a gyógyszert,azzal,ha jönni szeretne,jöjjön,egy éve hőzök,fél éve vagyunk keményebben rajta a projeckten..Amugy a mai tüneteim:gyakran jarok wcre,ebredeskor hanyinger,talan kicsit szedulok. Es ami meg feltunt nem vagyok feszult mint markor mensi elott..Rona
2010. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/199 anonim ***** válasza:

Szia Rona!

Akkor mi egyidősek vagyunk:) Tök jó:)

Eszty:)

2010. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/199 anonim ***** válasza:
Szia Eszty!igy van:)Orulok hogy van velem egyidos is!sajnos egyre ritkabb h valaki 20evesen babat akar!en mar nagyon akarok!...Rona:)
2010. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/199 anonim ***** válasza:
Remélem mihamarabb összejön mindenkinek:)
2010. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/199 anonim ***** válasza:
Most csinaltam tesztet,egy csoppet verzek..pedig..jah..ugy erzem ha negativ lesz,en is elegge az leszek..:(mindjárt irok.Rona
2010. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/199 A kérdező kommentje:
képzeljétek: még mi is fiatalnak számítunk a baráti/ismeretségi körben. alig van 1-2 baba :( nem is nagyon tervezik. pl. volt osztálytársaim között egy lánynak született most pár hónapja babája és ennyi. férjhez is csak páran (azt hiszem 3-an velem együtt. ált iskola+gimiből ) mentek eddig, a fiúk közül pedig senki sem nősült meg. rossz látni, hogy sokan nem találják az igazit, hosszú 5-7 éves kapcsolatok mennek szét... engem kicsit nyomaszt, hogy ezt látom magam körül. ugyanakkor örülök, hogy nálunk minden rendben és megbecsülöm a kapcsolatunkat.
2010. jún. 16. 11:32
 149/199 anonim ***** válasza:
2perc..Rona
2010. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/199 anonim ***** válasza:

ejjha én vagyok itt a rangidős-))))

é 17 éves korom óta imádom a piciket de nem úgy jött össze

most érzem azt hogy már nagyon jó lenne

lakást cseréltünk meg kocsit

ár csak a baba hiányzik de embert tervez Isten végez

jön az ha jönni akar a mi szexuális életünk rmookban mióta időre is kell ....

mindenkinek sikerülni fog!

e.

2010. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!