Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 17-re?

Ki nem várja június 17-re?

Figyelt kérdés

tudom, hogy messze van, de izguljunk együtt! :)


eddig nekem tünet nincs


görbém ilyen:


[link]


2010. jún. 7. 11:07
 161/199 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom R!:S Úgy látszik nem ez volt a mi hónapunk...:( Majd a következő:) KITARTÁS!!!
2010. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/199 A kérdező kommentje:

szia! hát, gondolom nem vigasztal, de én is el kezdtem. mármint még nem barnázás, hanem a folyásom kezdett fehérből egy árnyalatnyival sötétebbre váltani, de ebből én már tudom, hogy utána a barnázás, majd megjön.


találkozunk Esztynél? én azt hiszem majd írok néha.


ne ess ennyire kétségbe. egyet már tudsz: nagy gond nem lehet nálatok, mert elsőre teherbe tudtál esni. hagyj most egy kis időt magadnak is és a szervezetednek is. lehet, hogy az az ok, amiért most nem sikerült, mert regenerálódásra van szüksége.


görbével kapcsolatban: görbe szinte minden eseteben utólag jelez: babát is, ovulációt is. a hő magas lehet a menstruáció napjáig, van akinek csak utána esik le.

egy esetben jelez a babával kapcsolatban: ha trifázisos. ez azt jelenti, hogy a beágyazódás után még egyszer megemelkedik (kb. 7-12. dpo-nál)

de még ezt sem szabad készpénznek venni, mert az ilyen görbék kis része nem terhhesgörbe. (mint ahogy írtam, nekem minden hónapban ilyen)

2010. jún. 16. 15:14
 163/199 A kérdező kommentje:
már csak félve kérdezem: valakinél jó hír?
2010. jún. 16. 15:15
 164/199 A kérdező kommentje:

R! megkérhetlek valamire: belinkeled az előző meg a mostani görbédet? meg szeretnék nézni rajta/rajtuk valamit. nem baj, ha kevés adat van rajta.


köszönöm, ha megteszed

2010. jún. 16. 15:19
 165/199 anonim ***** válasza:

[link]

hali persze,hogy belinkelem,az első és utolsó görbém.:D Amúgy hasznos az,csak nekem nem:)sajnálom,hogy nálad is támad a vörös hadsereg kedves kérdező:-(szuper érzés,de legalább szomorkodhatunk együtt:)

Az első sokk megvolt,most már ahogy telnek a percek kezdek megnyugodni.R

2010. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/199 anonim ***** válasza:
Aranyosak vagytok amúgy,hogy vigasztaltok,nagyon-nagyon jól esik.:)Igen,mindenképp találkozzunk Esztynél:)Tényleg Eszty helyzetelőnyben vagy,neked mindjárt pé nekünk még az is odébb van:)R
2010. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/199 A kérdező kommentje:

köszönöm. az előzőt is légyszíves. :)


tulajdonképpen az együttlétek időpontjára vagyok kíváncsi. most minden nap volt sokszor egymás után. amikor sikerült a baba akkor, hogy?


mert most nekünk az a terv a következő hónapra, hogy: ovu teszt (hőmérőzést én is hanyagolom majd) és megpróbálunk az utolsó + napon és a negatív napon együtt lenni. előtte pár nap szünetet hagyva, hogy legyen mennyiség. persze ezek nem szigorú szabályok, de megpróbálnánk így.

2010. jún. 16. 15:46
 168/199 anonim ***** válasza:
hali,nincs több görbém:( múlt hónapban csak 4-szer voltunk 1ütt egymás után:)amúgy pont ezt tervezzük mi is,hogy + napon és utána lesz action,a többi meg csak úgy, ha épp kedvünk lesz hozzá;)))
2010. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/199 anonim ***** válasza:

Sziasztok:)

Igen szerencsére nemsokára lesz pém:) Június 25. elvileg:D

Már nagyon várom:)

Eszty:)

2010. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/199 anonim ***** válasza:
J vagyok. Na mi újság veletek? 17-e van. Csináltok tesztet? Szorítok nektek, hogy ha haloványan is, de ott legyen az a 2. csíkocska! Majd írjatok, mi lett!
2010. jún. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!