Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 17-re?

Ki nem várja június 17-re?

Figyelt kérdés

tudom, hogy messze van, de izguljunk együtt! :)


eddig nekem tünet nincs


görbém ilyen:


[link]


2010. jún. 7. 11:07
 191/199 A kérdező kommentje:

szia!


ha megnézed a görbém, láthatod, hogy pont a mai hónapban velem is ez volt.

azt hiszem megsértett, én is 4 napig véreztem. vigyázzatok. ha nem fordul elő gyakran, akkor nincs gond

2010. jún. 21. 08:30
 192/199 anonim ***** válasza:

Köszi:)

Szerencsére már elmúlt:) Azóta 2x is voltunk együtt és nem véreztem:)

Remélem mihamarabb összejön a baba:)

Eszty:)

2010. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/199 A kérdező kommentje:

sziasztok!


megígértem, hogy jelentkezem ha van jó hír.

ma teszteltem +at :)


ti is írjatok ám, ha lesz/van miről beszámolni :)

2010. júl. 15. 09:25
 194/199 anonim ***** válasza:
kérdező vagyok. csak azért írok, mert így kerül előre a kérdés, különben nem látjátok
2010. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/199 anonim ***** válasza:
Szia!R vagyok.Gratulálok,ez tök jó hír!:))))))Nekem is pozi lett a tesztem:-))Jó babásodást és vigyázz magatokra!!!!
2010. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/199 anonim ***** válasza:

Szia! Örülök, hogy jelentkeztél. Izgultam érted, hogy vajon mi lehet veled. Gratulálok én is Neked. Ezek szerint egyszerre szülünk? Mi a bűvös dátum? Én már kiszámoltam: elvileg 2011. márc. 24. :)

Te voltál már dokinál? én kb. 7 hetesen megyek majd, remélem hallhatom majd a szívhangját is :)


bocsánat, ha múltkor megbántottalak. így utólag tényleg jobb lett volna tapintatosabban fogalmaznom. na de az a lényeg, hogy Nektek sem kellett sokat várni a babára :)

2010. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/199 A kérdező kommentje:

akkor ezek szerint mindkettőnknek bejött a tartogatós módszer :)

az a vicces, hogy lekéstük a + napot, mert negának értelmeztem az az ovu tesztet. mondtam a férjemnek, hogy várjunk, valószínű holnap lesz még erősebb. erre másnap már halvány... na bőgtem egy sort, hogy biztos lekéstük, de azért még belehúztunk este. és nem késtük le ezek szerint. pedig nem hittem benne... a tesztet is csak azért csináltam, hogy legalább meggyőződjek róla, hogy nega... aztán leesett az állam, amikor szinte egyből jött ki a 2. csík. :)

2010. júl. 19. 11:46
 198/199 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom,hogy megbántottalak,többet nem fordul elő:)

Képzeld nekem is március 24. a bűvös dátum:)És tényleg bejött a módszer:))))Annyira izgulok,hogy minden rendben legyen. Nagyon félek,hogy elveszítem:SSS Mesélj milyen tüneteid vannak?Én is csak később megyek orvoshoz, és persze akkor ha valami extra tünetem lesz.R

2010. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/199 A kérdező kommentje:
most írtam neked privátba, remélem megkaptad.
2010. júl. 19. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!