Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/315 anonim ***** válasza:

Szia Kriszti!

nagyon sajnálom, h megjött:( De jó, h nem keseredsz el! Nagy ügy , lesz köztük 4 hét különbség, így is majdnem 1szerre szülünk majd meglásd:):)

azt akartam kérdezni, szoktál használni ovu tesztet?

Én most használtam és tök jól belőtte Pé.-em,csak ajánlani tudom, neked/nektek is!

lehet ám, h a halvány pozi teszt az jó volt, csak van mikor felszívódik, amit nem lehet tudni miért van, és utána megjön.De ez mindenesetre gyanús ez a pozi teszt, az csak a hcg-re reagál, annak pedig kellett lennie.Jó lett volna neked is egy vérvétel.

Majd írj,Szia Rné.

2010. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/315 A kérdező kommentje:
Szia Rné!Én is arra gyanakszom, hogy volt baba csak felszívódhatott. De hát nem adom fel elvégre ez amúgy is csak az első hónap próbálkozás volt!Ráadásul, ha következő hónapban összejön, van rá esély, hogy februárban majd a szülinapomon szülessen ő is! :) Egyébként nem használok ovu tesztet!De lehet majd kipróbálom!Köszi!Szép napot!Kriszti
2010. ápr. 28. 11:11
 83/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Nagyon eltűntetek!

Mindenki jól van a pocakosodók közül?Rné ugye neked nem jött meg?Hát én most a szokottnál picit jobban görcsölök.Mert egyébként szinte észre sem szoktam venni ha megjön.Na hát ezt a mostanit viszont érzem! Fájok!Áúúú! :(

De nem vészes, túlélem!Szép napot nektek!

2010. ápr. 29. 11:00
 84/315 anonim ***** válasza:

Szia kriszti!

Rné vagyok!

nem jött meg nekem, sztem nem is fog, csak reménykedem, h rendbe lesz most minden:)3 hét múlva kell mennem dokihoz, de sztem vissza megyek jövőhéten a dokimhoz, mert tegnap máshoz mentem csak gyógyszerért.Annyira izgulok, tegnap már ott volt a 2mm-es felritkulás, és azt mondta az orvos, h ebből lesz a petezsák:)lehet már írtam ezt.Mindenesetre a 3 hetet felfogni is alig birom, hát még kivárni:)

A vérzésed sztem, lehet a halvány + teszttől fájdalmasabb, és lehet igazunk van és tényleg volt baba, csak felszívodótt:(Mindenesetre sajnálom:(

Megkaptam a leveled, oda azért nem írtam, mert pont itt előtte válaszoltunk mind2-en.

Írjatok majd lányok,én is jeletkezem majd!

Puszi,szia/sztok

Rné.

2010. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én nagyon jól érzem magam, boldog vagyok,és imádom az életet! Én holnap leszek 5 hetes terhes! Annyira boldog vagyok! Nagyon jól érzem magam, semmimsem fáj, kivéve a mellem. De az beteszi a kaput!!!!

Még nem voltam dokinál, pedig kéne mennem minél hamarabb.:( Mert ugye volt már egy spontán vetélésem, a vércsoportom miatt. Amúgy is, úgy hallottam, h. a BRh- osoknak minél hamarabb menni kell, mert lehet rá kell segíteni a babának. Még az a tünetem, h. nagyon álmos vagyok! 8-kor ágyban vagyok, 7-8-kor kelek, de így is muszály napközben 3-4 órát aludnom. Holnap lesz egy elég fontos vizsgám, persze déltől fél négyig aludtam. Nagyon mérges leszek, ha ezen fog múlni minden. Egy kérdésnél egy nő nagyon felhúzott, szidta a családomat, töröl mindenhonnan ha megtalál, és az a legjobb, h. én nem mondtam rá semmi rosszat. Úgyhogy reménykedjünk, h. innem nem töröl a kis szemét! Kriszti sajnálom! Hidd el jövő hónapba majd összejön. Bár mi fél évig próbálkoztunk sikertelenül, de bisztatásként, és vigasztalásként mondom, h. nagyon hamar elrepült ez az idő. Én is csak ajánlom az ovutesztet, nekem is vele elsőre összejött. Vaterán vegyél minél hamarabb, és peteérésre meg is fog érkezni! Nekem gyorspostán 3 nap alatt kiküldték, és pont pé-re megjött. Amúgy mi újság Angliában? Hogy-hogy oda kerültél? Mit dolgoztok? Szupi lehet ott élni.:) Írj ha kedved van. Rné veled mizujs? Fájdalmaid? Hányinger? Ilyesmi?

Kriszti azt mondtat, megkeresel iwiwen, de még nem jelöltél be, pedig írtam, h. milyen néven találsz +. Rné neked van iwiwed? A terhességemet eddig csak a párom, anyukám, apum, és a 2 testvérem tudja. Anyósommal elég rossz a kapcsink, főleg úgy, h. mellettünk lakik, így neki nem mondom el. Majd ha nő a hasam 3-4 hónaposan megtudja. Tudjátok látványosan örült, mikor megtudta, h. anno elvetéltem.Azt a mosolyt soha nem fogom elfelejteni neki!!!! Mert ugye akkor a párom kérésére elmondtuk neki a pozi teszt napján. Egyszerre lettünk terhesek a sógornőmmel, egyszerre jelentettük be, neki örült mint majom a farkának, engem le sem sz@rt! Órákig tudnék mesélni róla, h. milyen köcsög velem. De hát ez van. Remélem nem megyünk szét ő miatta. A párom az exfeleségétől is miatta vált el. De az egy másik sztory! Szóval kifejezetten útálom az anyósomat! Na de mindegy is!

Mi újság veletek? Egyek Rubit nézni, és utánna ezerrel tanulni!!!

Ily

2010. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!


Ily! Rné vagyok. De komoly, hogy már 5 hetes vagy,nagyon megy az idő:) Én a kalkulátor szerint 3hét 6 napos vagyok.(utólsó mensi ápr.3)Viszont most meg semmi tünetem nincs, nagyon néha érzem csak a mellem, és ami furi, h elmúlt a mesis érzés.Azóta nem érzem, h kaptam Utrogestant, lehet ez játszik közre,majd kiderül.Elakartam menni jövőhéten a dokihoz, de megpróbálom kihúzni a 3 hetet valahogy.Nálunk még nem nagyon tudják,az előző vetéléseim miatt nem nagyon hangoztatom, kivárom a 12 v 16 hetet ill.próbálom.

Nekem nincs még iwiwem, de a férjem fenn van, ha gondolod bejelölhetjük 1mást nála,aztán ha lesz saját akkor majd ott is.

Az anyóssal meg próbálj nem foglalkozni, biztos nehéz, főleg, h ilyen közel vagytok egymáshoz nap mint nap.De a nyugalom az eslő most a baba miatt, úgyhogy csak erre gondolj, őt meg úgy is megeszi a penész mikor látja, h kerekedik a poci és rájön mekkora idiótán viselkedett veled!!Lehet majd csak ekkor fog változtatni a stílusán.

Nekem meg tök aranyos anyósom van, mindenkinek ilyen kéne.Engem mindig dicsér, soha nem vitatkozunk, és nagyon segítőkész.

Képzeljétek, ma volt a fiamnak az oviba az anyáknapja:) ahogy mondta a verset és mélyen a szemembe nézett, én úgy sírtam,hihetetlen, h nemrég még csak karonülő volt most meg úgy szaval, h összeszorul a szívem....imádom

Ja,Ily, akkor neked sincs már ez a megjön érzés? csak, h megnyugodjak??

és a többiek, h vagytok? Kriszti, nagyon fáj még a hasad, vagy azért jobb már? én sztem is próbáljátok ki az ovu tesztet, hihetetlen jó, nem is értem korábban miért nem használtam.

Amit még akartam, h én is örülök nagyon, csak félek, nehezen viselnék még egy veszítést, uhogy próbálok "földhözragadt" maradni, csak olyan nehéz,mivel minedn 2. gondolatom a baba körül forog, az első a fiamon:)

írjatok majd!

Szép napot

sziasztok

Rné.

2010. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Ily örülök, hogy jól vagy!Egyébként nem én lakom Angliában, hanem azt hiszem H!A levelet nem kaptam még meg amiben leírod hogy milyen néven talállak meg sajnálom!De írok neked külön és akkor jelölj be te engem oks?!Rné!Tegnap nagyon brutál módon fájt a pocim, de csak a bal fele, 2 panadol segített rajta!Ma már nem fáj semmim egész jól vagyok, csak kicsit több a vérzésem mint szokott.

A védőnő szerint is baba volt csak nem ágyazódhatott be rendesen.Azt mondta a pozi teszt nem véletlenül lett pozi.

Hát majd jövőhónapban összehozzuk.Amúgy most június 1-jére nem fogom várni.Addig is mindig vissza nézek ide hogy mizu veletek, jó lenne ha aktív maradna ez a kis "fórum", olyan jó olvasni, hogy ti jól vagytok, ez ad egyfajta pluszt nekem is!Szívből örülök nektek csajok!Komolyan!:D Amúgy nem görcsölök annyira a baba témán, hiszen van egy kisfiam is aki remekül ért a felvidításomhoz, imádom őt!Most lépek is!Szép napot nektek!Ja és Rné!Te dolgozol még?Remélem már nem sokáig!Vigyázz magadra nagyon!Puszi nektek! Kriszti

2010. ápr. 30. 13:18
 88/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

kriszti,ennek örülök, h enyhült a fájdalmad, az erős vérzés is utalhat korai vetélésre.Lehet nem tudott megtapadni a baba, meg a védőnő is biztos ért hozzá, nem hiába mondta:( Szorítok, h ügyesek legyetek és júni 1-re ne jöjjön meg! Azt el is várjuk, h gyere ide vissza és írj, mi is kiváncsiak vagyunk, h mikor babaásodsz és hogy vagy!!

Amúgy,én még dolgozom, amig nem látni, h pulzál a baba szíve addig megyek melózni, amúgy meg már most felakartak venni tp-re a vetéléseim miatt.3hét múlva megyek vissza, de a dokimmal beszéltünk már eshetőségekről és azt mondta, h veszélyeztett leszek.

Mondjuk aminek ma éjjel örültem, h éreztem a cicfájást és a pici has görcsöt, igy tudom, h vki dolgozik bennem, növöget, most csak erre tudok gondolni, és örülök is neki nagyon!!

Most megyek főzni, de mennyire nincs kedvem , aludnék inkább:)

Írjatok majd lányok.

Szép május 1-jét mindenkinek!

Sziasztok

Rné.

2010. máj. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én még mindig jól vagyok, most éppen nagyon álmos vagyok!

A e-maileteket megkaptam, be is jelöltelek volna titeket iwiwen, csak van egy kis gond vele. Már napok óta nem tudok belépni az üzenetekbe sem, és a kit ismerhetekbe sem. Sorra kapom a leveleket, és nem tudom megnyitni. Minden bejön amire rákkattintok, de ezt a két dolgot nem tom megnyitni.:S Hát Rné, nekem nem volt abszolut menzis görcsöm, nem is írtam ilyet.:) Szerdán van magánrendelés a dokimnál, meg hétfőn. Szerintetek szerdán, 5+5 naposan menjek dokihoz, vagy azután való hétfőn, 6+3 naposan? Nagyon szeretném, ha már babát, sőt szívhangot is látnánk, nem csak petezsákot.

Ja, és kedves Rné, anyósom nem fog megváltozni, ő útál engem, és minden nőt, akik a fiaival vannak, és boldogok. Ő olyan tipus,h. szíve szerint, még mindig önzetlenül mosna, főzne, takarítana a két fiára, de még mindig bepelenkázná, és megszoptatná őket. És ez halál komoly, h. így van, h. ilyen beteg!!! A fiai előtt majdcsak meztelenül, egy bugyiba, melltartóba szaladgál, és közbe folyton nézi őket, h. figyelik.e. De előttem, meg sógornőm előtt, meg a férje előtt becsukja az ajtót. Borzasztó beteg! Nem is tudom,h. milyen komplexusnak hívják ezt. De egy nagyon csúnya, bibircsókás, kövér nőt képzeljetek el! Akitől elkap a hányinger ha meglátod meztelenül. Ne értsetek félre, nem vagyok én ilyen szemét, senkiről nem beszélek így, de ő nagyon kiérdemelte. Nagyon sokat ártott nekem. És tudom, én úgy vállaltam gyereket, h. miatta, nem biztos h. együtt fogunk maradni a párommal. Sajnos az elköltözés nem jöhet szóba, ugyanis itt lakunk egy tök szép új házba, és ami a legfontosabb,h. a vállalkozás is itt van. :S :S :(

Na de mindegy! Nektek is kellemes május 1.-ét. Menjetek kapcsolódjatok ki egy kicsit!!!!

És vigyázzatok magatokra!

Ily

2010. máj. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Nekem most alszanak a fiúk, délelőtt kertészkedtünk egy kicsit aztán gyorsan megfőztem, most pedig lazulok!Mi ma nem mentünk sehova, tegnap voltunk a tatai tónál és Tatabányán a Csónakázó tónál.Már készültek a mai majálisra volt körhinta ahova az én pici fiam na ná hogy felült, persze apjával mert én nem bírom!Kár hogy nem volt nálam fényképező! :D Petinek(így hívják a férjem) pár perc múlva már fura színe volt és láttam alig várja hogy vége legyen ennek a hintázásnak.Jó volt nagyon.

Ti is pihizzetek és vigyázzatok magatokra, Ily akkor majd ha tudsz jelölj meg, vagy írd meg mégegyszer az adataidat és megjelöllek én.Remélem most megkapom az üzid!Szép hétvégét!Sziasztok! :D

2010. máj. 1. 14:09
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!