Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/315 anonim ***** válasza:
100%

Jajj bizony az holnap lesz igaz? Jujj mikor tesztelsz? :)

Már alig várom a fejleményeket Kriszti. Írj!Van folyásod? Nekem krémes volt. Meg van is.:S

Na puszi! Ily

2010. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Bizony holnap már 1-je! :) Nagyon hamar eltelt az idő, legalább is nekem, főleg hogy nem rágódtam az ügyön!A poén hogy semmit nem érzek, se mesni görcsök, se has szurka, se cicifájás és most még a folyásom sem olyan sok.Szóval semmi de semmi tünet!Lehet nem is sikerült?

Tesztelni megfogadtam, hogy leghamarabb 4-én azaz pénteken fogok, hogy ha van is baba ne kelljen már találgatni hogy ott van e az a 2. csík vagy sem.

Velem egyenlőre ennyi.Ti hogy vagytok?Ily!Sokat vagy még rosszul?Mikor mész legközelebb dokihoz?Majd írjatok ám!Addig is puszi nektek!Sziasztok! Kriszti

2010. máj. 31. 11:25
 133/315 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok lányok!

Kriszti, drukkolok, h sikerüljön a pozitív teszt!!Én biztos,h nem birnám ki 4.-éig, mondjuk én alapból türelmetlen fajta vagyok:)Írd majd meg, ha teszteltél ám! Én eléggé rosszul vagyok, éjjel-nappal gyötör a hányinger meg ez a teltség érzés.Ma komoly hányással indítottam, vissza kellett szaladnom az ajtóból,uhogy eléggé kiszámíthatatlan most, h mikor jön rám úgy igazán:( nagyon fáradékony vagyok, ill. mindig csak aludnék ha tehetném.Jövőhét kedden megyek délelőtt a védőnőhöz,délután meg az orvoshoz.Voltam már vérvételen meg vizelet vizsgálaton is, ennek hétfőn kell menjek az eredményéért.Remélem jó lesz, és a baba is jól van, kedden majd látom ha lesz uh.majd írjatok, h vagytok, mi zujs veletek! most főzők, fincsi káposztás tésztát,olyan éhes vagyok...:)

Puszi

Rné.

2010. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Nos a férjem nem bírta és rávett hogy ma reggel teszteljek egyet.De ez még negatív bár továbbra sem jött meg!Következőt csak szombaton csinálok!Remélem ti jól vagytok, most sajnos mennem kell mert beteg a kisfiam és nyűgös!Puszi nektek!Sziasztok! Kriszti
2010. jún. 3. 13:45
 135/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

kriszti, jobbulást a kisfiadnak! Nálunk az óvódában meg nagyon sok felső-légúti fertőzőtt gyerek van, hallani ahogy krahácsolnak, remélem az utólsó 2 hétre nem szed össze a gyerekem semmit!

A teszttel kapcsolatban, tudod amíg nem jön meg addig jó, uhogy majd a következő teszt biztos + lesz!

Drukkolok és gyógyulgassatok!!Most már jön csajok a meleg, úgy várom már,elég volt ebből a rossz időből.

Sziasztok, puszi

Rné.

2010. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/315 A kérdező kommentje:

Szia Rné!Köszönöm a jobbulás kívánságot!A kisfiam már egyszer átesett ezen a felsőlégúti betegségen akkor lázzal és orrfolyással viszont nem köhögött ennyire.Most csak a köhögés van de az nagyon.Úgy sajnálom szegényt.Mondok néhány infót magammal kapcsolatban hátha tudtok mondani valamit hogy mi jó meg mi nem.Szóval ma délután csak úgy kíváncsiságból mértem hőt.Alaphőm 36,4, napközben 36,6-36,7 ig megy fel.Most mikor megmértem előtte fél órát direkt nem mozogtam csak nyugiban ültem és az eredményem 37,2 lett!Na meg a másik fura ami ma történt, hogy 2 alkalommal sírt a kisfiam és mind a 2X-szer a bal cicimből kifolyt egy csepp tej!!Ilyet még soha nem tapasztaltam, érdekes volt hogy csak akkor történt mikor sírt!Amúgy még nem jött meg és nagyon jól vagyok!Tegnap autókáztam 10km-t sárgadinnyéért és a felét meg is ettem.Azon kívül csináltam magamnak húslevest és abból is jól laktam, szóval lehet hogy ez már valami.Na és kezd rámtörni néha a fáradtság, bár az az időtől is lehet! :D Csajok a kisüt egyszer a nap én reggel kimegyek az udvarra és be sem jövök egész nap!Csak főzni! :D

Puszi nektek!Sziasztok!

2010. jún. 3. 21:47
 137/315 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok lányok!

kriszti!Én sajnos nem értek hozzá, h mennyinek kell lenni a hőnek, annyit tudok csak, h aki várandós annak magasabb ált.néhány tizedddel v akkár 0,5C is.Magamat alapul véve, mikor most terhes lettem , kiváncsiságból 3x4x megmértem csak úgy este és 37C volt mindig.És mivel neked is magasabb ez csak jót jelent! Meg még mindig nem jött meg, és hol van mér 1-je, ma 4.-e van, komoly, uhogy sztem ez jelent vmit.Holnap akkor csinálsz tesztet? nagyon kíváncsi vagyok ám. A tejcsorgásról nem akarok hülyeséget írni, vagy van még a csatornáidba pici és az jött ki, vagy a terhesség, vagy van 3.ik eset is,de nálad ha a baba van akkor inkább a terhesség miatt lehet sztem.nagyon drukkolok, hogy jót tesztelj, és majd írd meg, h milyen fajtát használtál!!

Még annyit akartam, h nekünk nagyon bevált köhögésre a STODAL szirup, ez gyógyszertári.Ez jó száraz és hurutos köhögésre is. Úgy köhögött a fiam,"mint az albán szamár",de nem telt el 5 nap és teljesen megszűnt a panasza.Ez jól felszakítja a váladékot, amit vagy ki tud köpni, vagy lemegy gyomorba,vagy ha feljebb megy ki lehet jól szívni ha az orrba meg. Kitartás, holnaptól itt a meleg, csak bírjuk majd megszokni:)

Most indulok vásárolni, esik az eső sajnos még mindig:((

Szép napot!

sziasztok

Rné.

2010. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/315 A kérdező kommentje:

Szia Rné!Köszönöm, tegnap elvittem orvoshoz és kapott spiropent-et, ez ilyen hörgő tágító mert köhögés után is sípol,kalcium kid-et, robitussint és mucoprontot!Na meg most már nurofent is kell adnom mert ma már lázas is volt.

De nagyon hősiesen viseli, csak most annyira köhög hogy aludni is alig bír, éjjel is egy csomószor fent voltunk.

De remélem hamar rendbe jön, a spiropent nekünk már többször bevált sajnos!Ugyanis ez már a 4. ilyen alkalom hogy így köhög.Nos ma még mindig nem jött meg, de így sajnos a kisfiam miatt nem tudok elmenni tesztet venni.Betegen meg nem akarom rángatni.Kedden kell vissza vinnem és akkor majd veszek tesztet ha addig nem jön meg.Ma vagyok már a 37. napon és a kisfiammal is a 37. napon teszteltem csak először nagyon halvány pozitívat, addig semmi!Hát még 4 nap és kiderül.Majd megírom azt is milyet kaptam!Na most lépek!Puszi neketek!Ily!Remélem te is jól vagy! Kriszti

2010. jún. 4. 13:32
 139/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Hát nem kell tesztet vennem kedden, mert ma megjött!Úgyhogy megbeszélem apával az ovutesztet és akkor majd veszek.Végre süt a nap csajok! :D Már úgy vártam!

Remélem veletek minden ok!Ily!Nagyon eltűntél!Puszi nektek!

Sziasztok!Kriszti

2010. jún. 5. 13:48
 140/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hát olvasom itt a kkomikat, és nagyon sajnálom a történteket Kriszti! Jó lett volna,ha te is babás vagy. De még van időd rengeteg. Egyébként teljesen felesleges, a napközbeni hőmérőzgetés. Már akkor téves pozitívat mutat a hőmérő, ha kimész pisilni, és kicsi tmagadhoz térsz az éjszaka, nemhogy nappal gondolunk egyet, és bekapjuk. Fél óra sem elég ha pihensz, nem jó eredményt mutat, ezzel csak magadat álltatod. A hőmérőt reggel, rögtön be a szájba, na akkor igazi az eredmény. Nekem mai napig magas a hőm. Az alap hőm, 36.4C amiótaq beágyazódott az én 10 hetes babám, azóta 37.2C.

De mindegy is. Mi jól vagyunk, bár nagyon rossz éjszakám volt. 8.-kor már ágyban voltam, viszont az óriási fejfájásom miatt, 10-kor aludtam el. 3.-kor felkeltem a fejgörcsömre, vettem be rá algopirint, meg vizesborogatásoztam. 4.-kor végre vissza tudtam aludni, mire 5-kor csörgött az ébresztőm. Persze 5-kor kihánytam azt a keserű gyógbyszet, de éegalább addigra elmúlt a fájdalmam. Nem tom,h. ti h. vagytok vele, de nekem az algopirintől világ életemben hányingerem volt. Még órák múltán is, mikor bevettem. Sz@r érzés. Szóval nagyon fáradt vagyok, megyek is aludni. A picúrodnak jobbulást Kriszti, te meg vegyél ovu tesztet!!! Hidd el nagyon megéri az árát. Ha most megrendeled, (neten olcsóbb), péd.-re meg is érkezik. De vehetsz gyógyszertárben is.

Na jók legyetek csajok!

Ily

2010. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!