Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Nos meglepő módon mégsem jött meg!Csak kezdődött egy rózsaszínes folyás és azt hittem megjön!

De még tegnap volt egy ici pici talán 3 csepp halvány barnázásom és ma is.Úgyhogy holnap elmegyek dokihoz.

A tesztekre én már nem adok nekem nem igazán váltak be.

Úgyhogy majd írok hogy mi lett velem végül is!A kisfiam már jobban van köszönöm!Most mennem kell!Sziasztok! Puszi!

2010. jún. 6. 20:08
 142/315 anonim ***** válasza:

sziasztok

Kriszti, örülök, h jobban van a kisfiad, biztos jó gyógyszereket adtak, az is fontos,nekünk volt mikor rosszat adtak és a gyerek 3 hétig volt lázas egyfolytába és beteg is, nagyon durva volt.Na meg volt olyan amikor (3ilyen alkalom volt) mikor este vittük a kórházba, mert fájt a hasa, és haza zavartak, h influenza ami a gyomrára huzodott.A 4.alkalommal mikor vittük másfél óra múlva műtötték vakbél gyulladással.De akkor is elakartak küldeni, csak akkor volt ott 1 jó orvos, sok múlt rajta.

A teszttel kapcsoltba akartam írni, h lehet , h már kimutatta volna, főleg igy , h 6 napja késik, azért kiváncsi lettem volna mit mutat 6 nap után. Drukkolok, h a doktor jó híreket mond, és írd meg nekünk!!

Én holnap megyek dokihoz, meg a védőnőhöz.A doki miatt izgulok, remélem jó lesz minden.Meg lett a vérképem, ma reggel mentem érte, nagyon jó lett, csak 3 csillagos van rajta.Majd én is írok, mi történt a holnapi nap.

Sziasztok.

puszi

Rné.

2010. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Voltam dokinál, és van egy 20mmX30mm-es cisztám, ezért a vérzés zavar.A petesejtem valószínű nem tudott kilökődni a tüszőből.De azt mondta ez pici ciszta úgyhogy írt duphastont azt mondta ezzel el fog múlni.Na meg hogy nem kell védekezni, mert a dupasthon segíti a babát is ha közben megfogan szóval semmi baja nem lesz tőle.Hát ez van.Nem pont akkor borul fel a ciklusom amikor neki látunk a babaprojektnek?Csak hogy még véletlenül se tudjak időzíteni! :) Bár szerintem ha kiszabadult volna a petesejtecském akkor tuti összejön mert elég aktív hónapunk volt ha értitek! :D Most mennem kell csajok!Nektek minden jót!Azért néha nézzetek ide vissza hozzám és írjatok magatokról hogy mizu!Bár személyesen nem ismerlek benneteket, de nagyon örülök, hogy itt ezen az oldalon rátok találtam!:D Én majd úgyis ide írom az én dolgaimat is hogy mikor mi van velem és remélem 1-2 hónapon belül most már tényleg jó híreket írhatok!!:) Puszi!Sziasztok! Kriszti
2010. jún. 7. 14:23
 144/315 anonim ***** válasza:

Na hali!Voltam ma védőnőnél, megcsináltattam a kiskönyvemet. Jó sokáig tartott. Persze egyből küldött laborba, vérvételre, és felkészített,h. terhesség alatt még nagyon sok alkalommal kell laborokba mennem. Sz@r ügy. :S

Kriszti, sajna a cisztád miatt. De valóban a duphaston csak jó a babának, szedheted nyugottan.:(

Te Rné? Voltál védőnőnél?Miinden rendben ment? Nekem a vérnyomásommal vot egy kis bibi, 80/50-et mértek. De sajnos nekem világ életemben ilyen alacsony volt.

A sulit is (gimit) végig aludtam. Szó szerint. Volt olyan, h. arra ébredtem,h. rugok eggyet. Tudjátok, mikor álomba merülünk, én olyankor szoktam rúgni. Bár nem mindig. Szval nem az én hibám sztem,h. minden töri órán aludtam.:)

Na pusszi nektek....

Ily

2010. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/315 A kérdező kommentje:
Szia Ily!Köszi a bíztatást!Nyugi, én is szoktam szakközépbe aludni.Nekem reggel 5:50-kor indult a buszom és korán keltem.A lazább tanárok ha nem vettünk valami nagyon fontosat vagy ismételtünk egy anyagot, akkor meg is engedték hogy pihizzek!Persze a feltétel az volt hogy lefelelek az anyagból de nem volt gond, mert hála égnek nagyon jól fogott az agyam.:) Azért az öröm az ürömben, hogy most spóroltam a tamponnal! :D mert mensi helyett csak maszatoltam, így elég volt a tisztasági is! :D Bár a doki azt mondta, hogy nyugodtan vegyem vérzésnek, mert ez annak számít.Remélem csajok ti jól vagytok és bírjátok ezt a hőséget.Képzeljétek hétvégén akár 37-40 fok is lehet!!Talán annyi könnyebbség nektek hogy kis pocakosok vagytok.Igen Ily, a vérvételi laborral fogsz még párszor randizni!Fúú én a cukor terheléses vérvételt utáltam mire megittam azt tömény szőlő cukros vizet! :S Nekem akkor 3-szor vettek vért.Egyszer előtte, aztán mikor megittam rá egy óra múlva és utána megint egy óra múlva.Elég car volt, de nem is bökéssel volt a bajom hanem a cukros vízzel!Rné!Te hogy bírtad, gondolom nálad is volt ilyen anno.Na puszi nektek most megyek főzni!Sziasztok! Kriszti
2010. jún. 9. 10:57
 146/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Kriszti! Huh, sajnálom én is h nem a baba miatt késett, de jó h legalább észrevette a doki és jó h elmentél hozzá!

Erre gondoltam volna utoljára, h cisztád van, te is biztos meglepődtél mikor mondta.Azért mindent bele és próbálkozzatok csak,összefog az jönni!!

Túl vagyok én is védőnőn, simán ment, kb.15 percet voltam bent nála, és nagyon megdicsért, h milyen jó lett a vérképem.Nem hiába szedtem már hónapok óta a terhesvitamint:) Voltam tegnap a nőgyógyinál is, 9hét3napos terhesség,crl 30mm-lett ,és hallottam a szívhangot, olyan jó erősen vert neki,meg mozgott a kis keze, nagyon megható volt.

Én is emlékszem a cukros löttyre, aminek kihánytam kb. a 70%-át, borzalmas volt.Most ha arra kerül a sor megkérdem lehet e majd másképp.Hallottam, h van ahol pohár tej+1 kiflit lehet enni és nem kell ilyen Xar dolgokat meginni. a vérvétellel nekem nincs bajom,csak azt utálom mikor tőlem vesznek vért közben meg tök mással van elfoglalva aki csinálja.Megyek 2,5 hét múlva megcsináltatom az integrált tesztet ( 2vérvételből +1 db 1 órás uh-ból áll), a korábbi dolgok miatt megyek erre, saját költségre(23ezer), mert az állami intézményekben sajnos nem úgy veszik a dolgokat itt ahogy kéne, mondhatni le se szarnak.Na, mind1, nem húzom fel magam, Magyarországon vagyunk ügyebár:)

Mi majd felállítjuk kint a medencét, eddig mindig volt helyem benne, remélem most is be enged a nagyfiam:) víz mellet még jól is esik a nagy meleg is, legalábbis nekem.

mennem kell,szép estét nektek!!

puszi

Rné.

2010. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Rné!Majd írd ám meg mi lett a kombinált teszt eredménye!Nekem gyógyszer nélkül megoldódott szerintem a cisztám, ugyanis tegnap megjött rendesen!

Egyszer csak begörcsöltem és mintha bepisiltem volna, csak nem pisi volt még jó hogy volt betétem berakva.De ez mindössze 10 percig tartott, utána már nem fájt a pocim és a vérzés mennyisége is normalizálódott!De azért beszedem a duphastont legalább nagyjából tudni fogom mikor sűrítsük apával a programot! :D Felénk olyan meleg van alig lehet kibírni.Én is kivittem már a kisfiam medencéjét, de abba én nem férek bele! :) Ő élvezi nagyon egy nap 4X is kimegyünk.Most megyek főzök valamit!Vigyázzatok magatokra!Puszi!Sziasztok! Kriszti

2010. jún. 11. 11:27
 148/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Hogy vagytok mostanság? Én elvagyok, bár fura, h nem járok dolgozni, és megmondom őszintén hiányzik is,még meg kell szoknom a helyzetet.Főleg, h ilyen rossz idő van és nem lehet kint lenni, ez lehangol kicsit:(

Amúgy a közérzetem egyre jobb, ritkán van csak hányingerem uhogy ennek nagyon örülök.A baba is jól van, voltam tegnap a kórházba uh-on.11 hetes és 46mm a baba crl-je, és ott mocorgott.Jó volt látni megint:)

Kriszti, és te végül vettél ovu tesztet, vagy még nélküle próbálkoztok? Ily felőled mi újság, voltál dokinál mostanság, és hogy viseled a terhességet??

Puszi, írjatok!!

Rné.

2010. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Még most keltem fel, de úgy érzem, h. mindjárt visszafekszek aludni.:( Nagyon rossz. Amúgy semmi bajom, csak szalad a ház. Többet, jobbat a babával, csak kedd este tudok írni. Akkor megyek 12 hetes uh-ra. Már alig várom.:) Annyit olvasom itt, h. megmondták a baba nemét ilyenkor,h. be vagyok sózva.

Ja, a héten voltam vérvételen, ekg-n, minden ok.

Sziasztok, mert tényleg álmos vagyok!

Ily

2010. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Jó olvasni, hogy azért jól vagytok! :)

Remélem hamarosan azt is megírhatjátok, hogy kislánnyal vagy kisfiúval bővül a család!:D Én 21-én kezdem szedni a duphastont amit a cisztámra kaptam, ami közben szerintem elmúlt mert megjött rendesen, de azért beszedem mert a babának csak segít, már ha összejön.Apa azt mondta még próbáljuk meg ezt a hónapot ovu teszt nélkül.Igazából szerintem elege van a tesztekből! :D Na most megyek mert felébredt Arnold!Puszi!Sziasztok!

2010. jún. 18. 15:28
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!