Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/315 anonim ***** válasza:
100%

Na csajok vagyok már!!!

Elég mozgalmas volt a hetem, azért nem tudtam írni!

Bizony bizony voltam szerdán dokinál, és a babám kerek 1 centis volt. És csak úgy vert a pici szíve. Nagyon jó volt hallani. Vele minden okés, szépen fejlődik. Csak egy bibi van, miért is ne, a petezsák felett van egy 5mm-es átmérőjű vérömleny. És fél a dokim, meg én is, h. az megnagyobboddik, vagy megindul vérzésbe. Ezért kaptam megint gyogyikat. Így reggel 6 szem gyógyszert, délben 3-at, este pedig 5 szemet kell bevennem. Hurrá...:S De a legjobb hírt nem is mondom az émelygésem megszűnt, a héten nem hánytam 1X-sem!!!! Szuper!

Persze még mindig tudok esténként egy picit rosszul lenni, de inkább az az éhségtől van. Mostmár minden hajnalban ki kell mennem pisilni, nem bírom reggelig. Örülök, h. ti is jól vagytok! Reméljük Kriszti, sikerül ez a hónapotok. És agyógyszer amit a párod szed, nem befolyásolja a termékenységet. Szerintem.

Szóval úgy összességében jól vagyunk, a hírt a szűk család körben elmondtuk. Párom kislánya is tudja már, és nagyon örül a kistesójának. Annyira jó ezt látni!

Ma vagyok 8 hetes. Rengetek vizeses krémes folyásom van. Nagyon sok. Mára egy kis uszoda van betervezve, meg egy kis esti szallonna sütés. Már alig várom. Tudom,h. a fürdőzéssel vigyázni kell, de szerintem nem lesz semmi baj. Szép tiszta usziba járunk.

Na megyek. Takarítok. Bár ez a nagy fáradtság, meg a gyengeség miatt igen nehezen megy, de ki más csinálná meg helyettem. Legközelebb a 12. héten kell mennem dokihoz. Akkor lesz rákszűrés, és miegymás is.

Na puszi nektek!

Ily

2010. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/315 A kérdező kommentje:
Szia Ily!Örülök, hogy jól vagytok!Azért a takarítást ne vidd túlzásba inkább pihengess amíg fel nem szívódik az a vérömleny, na meg úgy egyébként is! :) Persze tudom hogy muszály!Most elég jól megy nekem az idő hogy nem gondolok egyfolytában arra hogy vajon sikerült e.Nem görcsölök rá, ha akar úgyis jön majd a babóca! :D Addig is van még egy nagy babám aki teljesen kitölti minden időm, főleg hogy végre kisütött a nap és elég meleg is van legalább is erre felénk.Vigyázzatok magatokra és jó pihenést nektek!Puszi!Kriszti
2010. máj. 22. 14:34
 123/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Hogy telt a hosszú hétvégétek?Remélem a rosszullétek nem jelentkeztek, vagy ha igen akkor nem olyan intenzíven!Ma nálunk egymást követik a zivatarok, egyik elmegy 30 perc napsütés és jön a másik!Egész nap szinte dörög és villámlik a kisfiam meg persze ilyenkor bebújik az ölembe és lapít! :)Na jók legyetek vigyázzatok magatokra!Puszi! Kriszti
2010. máj. 25. 12:20
 124/315 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok lányok!

kriszti, nálunk estére vannak villámok meg esőzések, de annak örülök, h nincs az a nagy hideg mellette:)reméljük lassan beköszönt a nyár. Nálunk olyan szokásos volt a hétvége,szombaton melóztam, vasárnap és hétfőn itthon aludtam mikor csak tehettem.Hála a fiúk jól elvoltak, jó időben kint sátraztak és képzeljétek a fiam olyan komolyan lő íjjal, hogy hihetetle.Én fel sem tudom húzni, ő meg majdnem 6 évesen simán, és nagyon jól céloz is a drágám:)

Voltam ma orvosnál, az uh és a baba méret szerint 8 hetes vagyok és 1,6cm-es a kis pocilakó.Aminek nagyon örültem, h láttam, h pulzál a kis szíve:)

Holnaptól itthon vagyok tp-en, és mennem kell majd genetikára is.Orvoshoz meg 2 hét múlva megyek, sűrűbben kell mennem a volt problémák miatt.Mondjuk azt nem kell mondanom, h így én is nyugodtabb vagyok, uhogy ezt nem bánom.Ígyekszem sok gyümölcsöt enni a kismama vitamin mellé, csak sokat émelygek és ez szinte egész nap van.

Hogy álok a babaprojektel, hogy érzed?

Most ennyit tudtam írni, itt a vacsora idő és nem csak a fiúk éhesek:)

sziasztok

puszi

Rné.

2010. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/315 anonim ***** válasza:

Ily! utólag láttam, h írtál!

Sokat pihenj, most minden más "másodrendű" amíg a vérömleny megszűnik.És persze gartula a kis pocaklakóhoz,nagyon vigyázz magatokra! Mikor kell menned védőnőhöz, mit mondott a dokid?

Nekem odaadta a beutalót,a 11.hétig meg kell csináltatnom a genetika miatt.Pedig az előző terhességemnél kihúztam a 16.hétig és akkor lett elkészítve.

jó éjt lányok!!

Puszi

Rné.

2010. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/315 anonim ***** válasza:

Látom azt nem írtam, h a KISKÖNYVRE gondoltam:):):)

Rné.

2010. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Hát most nem nagyon figyelem magam a babaprojekt miatt de semmit nem érzek.Múlt hónapban ilyenkor már rosszul voltam.Holnap megyek én is dokihoz képzeljétek lehet hogy megcsípett egy kullancs és lehet lyme kóros volt mert a csípés helyén másnapra egy vörös folt lett ami napról-napra nagyobb! :S Az pedig állítólag csak akkor van ha fertőzött volt a kullancs.Vasárnap kint fociztunk a kisfiammal és átrúgta a labdát a szomszéd kertjébe aki nemtudja művelni mert beteg és ezért nagy ott a gaz.Átmentem a labdáért és kb. 5 perc múlva vettem észre valami fekete pöttyöt a térdem alatt le is akartam venni de olyan nehezen ment még a bőröm is nyúlt vele de sikerült.Meg sem fordult a fejemben hogy kullancs lehet na meg pont akkor esett el a kisfiam is és rá figyeltem ezért csak eldobtam.Másnapra lett a helyén egy vörös folt amit azóta is növesztek, de holnap elmegyek dokihoz mert ha meg összejött a baba veszélyes lehet neki ha nem kezelnek.Úgyhogy most aggódom kicsit!Nektek pedig jó éjt!Természetesen megírom holnap hogy mit mondott a doki!Puszi!
2010. máj. 25. 21:54
 128/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Rné, gratula a szép nagy babádhoz! Az én babámnak is ekkora lehet a mérete, már 1 hete, h. 1 cm.t mértek.

Nekem a doki a kiskönyvel kapcsolatban nem mondott semmit, de azért illő lenne, a 12. hétig megcsináltatni. Nálunk hétfőn van védőnő, majd akkor megcsináltatom.

Felénk nagyon jó idő van, míg máshol árvíz van, addig nálunk alig esett az eső. Pont annyit esett,h. a füvünket rendbe tegye, itt hajdú biharban.:) Nem azt mondom,h. 7 ágra süt a nap, de legalább az eső nem esik állandóan. Ha esik ios, keveset. Mi is földműveléssel foglalkozunk, ezért imádkoztunk, h. a mi földjeink ne kerüljenek víz alá. De ezt megúsztuk.

Kriszti, biony menj el dokihoz! Aztán írd meg,h. mit mondott a csípésedre!

Szerintem nem fog ártani a babádnak ha sikerült ez a hónap. Reméljük, sikerült. Hány napos a ciklusod? MErt már mikor kiírtad a kérdést. Akkor ugye megjött, de azóta? Hosszú ciklusnál nem egyszerű a várakozás. Tessék venni a vaterán (persze ha nem sikerült a baba) ovuteszteket. 2000ft-ért 25 db-ot. Menjetek biztosra. Én nagyon ajánlom neked.

Jajj alig várom már,h. nőjön a hasam!

Meg h. érezzem, meg h. megszülessen az én kisfiam.:D

Mert érzem,tudom,h. nekem az első szülött babám fiú lesz.Jajj csak legyek már 20 hetes legalább. Már csak 11 és fél hetet kell aludnom addig. Nem egész 3 hónap. Jó messze van még.

Na jól elkalandoztam! Jók legyetek csajok, vigyázatok magatokra.

2010. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/315 anonim ***** válasza:
Ja, Ily voltam.
2010. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Voltam dokinál és megnyugtatott hogy nem kullancs csípés ezek szerint valami kis fekete bogár volt.

Csajok nem tudom hogy sikerült-e vajon ez a hónap, semmit nem érzek szó szerint!Még apró hasszurkát sem a múltkor meg ilyenkor már tapasztaltam kisebb rosszulléteket!Hát majd kiderül, hiszen nem sokára 1-je!! :) Remélem ti jól vagytok!

Puszi nektek!Kriszti

2010. máj. 27. 11:07
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!