Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/315 anonim ***** válasza:
100%
Szia Sorstárs!:) Én 22.-re nem várom,már 4. hónapja,és van egy 26 hónapos kisfiam!Bár én megfogadtam hogy addig nem tetelek míg nem késik sokat,mert a múltkor is teszteltem és rá egy napra megjött!:( Szorítok Neked!Én már annyi tünetet beképzeltem hónapról hónapra aztán jött a csalódás,kisfiam első hónapban összejött!Neked van valami tünet?
2010. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/315 anonim ***** válasza:
100%

Én nem várom, és kicsit izgulok, de azt gondolom hogy ez a hónap is bukta.

Mert egy kicsit fáj a mellem, de tünetnek meg korai lenne és szerintem mensi akar lenni belőle.

Nem nagyon élem bele magam most sem. Ebben a hónapban beteg volt a párom így elég nagy esélyektől estünk el.

Van görbéd? Tényleg várod hogy tesztelhess? Akkor te nem csalódtál olyan sokat? Vagy valamit nagyon tudsz? REMÉLEM ÖSSZEJÖN!!!!

2010. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/315 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 26-27 -ére nem várom. Már 8 hónapja próbálkozunk és 2 hónapja ovu tesztezek és hőmérőzök. Remélem most összejön.
2010. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/315 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok csajok én 20-ra nem várom.Én is már az elmúlt hónapokban annyi tünetet magyaráztam be magamnak,hogy azoknak már nem igazán hiszek.Talán annyi,hogy tegnap tegnapelőtt óta iszonyatos megjön érzésem van.A hőm 37.1 igaz múlt hónapban is ilyen magas volt mensi előtt szóval ez sem nagyon számít.Nagyon elkeserítő,hogy már 1 éve próbálkozunk és minden hónap mensivel végződik.Szorítok csajok.
2010. ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nos nekem-most röhögjetek-de tényleg vannak tüneteim!Émelygés, szédülés, hasszurka és a napokban már többször tisztasági betétet használtam, mert azt hittem meg fog jönni ilyen hamar.Nekem 33 naposak a ciklusaim, de volt olyan hogy a mensim után már 2 nappal ovuztam!Ne kérdezzétek hogy lehet én sem igazán értem, de mivel ismerem a testem jelzéseit hamar rájöttem! :)
2010. ápr. 16. 11:05
 6/315 A kérdező kommentje:

Első!Nincs görbém nem szoktam hőmérőzni mert nekem az első babánál sem ment fel a hőm!Amúgy ő elsőre sikerült! :)

De csak a 7. tesztem lett vele pozitív 9nap késésnél és ráadásul időn túl!

De tudtam hogy terhes vagyok így nem adtam fel!Milyen igazam lett! :)

2010. ápr. 16. 11:08
 7/315 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkinek szurkolok!Remélem majd ha aktuális lesz megosztjátok velem itt hogy kinek hogy sikerült! :)
2010. ápr. 16. 11:09
 8/315 A kérdező kommentje:
Bocsi első!Nem neked válaszoltam elírtam a 2. válaszadónak szólt a válaszom! Bocsi! :)
2010. ápr. 16. 11:10
 9/315 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én szülinapomra április 24.-ére nemvárom, és akkor is fogok tesztelni.:)

Mi 7 hónapja próbálkozunk,ebben a hónapban kezdtem az ovutesztelést, így hát biztos,h. jókor voltunk együtt apával.Nagyon reménykedem.:)

Mindenképpen megírom,h. mi lesz a végeredmény!

Ily

2010. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/315 anonim ***** válasza:
100%

Ja,és ma vagyok a 8. dpo.n.

Utolsó

2010. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!