Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/315 anonim ***** válasza:
100%
Köszike!Nektek pedig sok sikert!Mielőbbi 2 csíkot!:)
2010. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/315 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok 22.25 vagyok, azt hiszem reggel elsutok egy jostesztet, remelem jo lesz!!!
2010. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/315 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, 22.25os vagyok, teszteletem jostelszttel egy halvany +, de nem nagyon elem bele magam, mert mar eleg sok olyat hallottam, hogy josteszt +, s meg sem volt baba.Meg varok 4 napot, s akkor tesztelek!
2010. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/315 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Most találtalak benneteket, és csatlakoznék.

Én 28.-ára nem várom.Nagyon bizakodom, mert soha nem szokott még picit sem érzékeny lenni a mellem ovu. után, most meg érzem, de csak néha, meg a hasaba pici görcsök ezek is csak néha, ez sem szokott lenni max.mensi előtt 2 nappal a derékfájás. Voltunk 1ütt az ovu+ napján, és utána 2 napra mikor - volt a teszt.Jó lenne ha sikerülne a baba:)

Nektek is szurkolok! akinek megjött az ne adja fel, új hónap, Új esélyek!!!Bár tudom, mennyire rossz várni...

És olyan jó lenne, ha mindenki vissza látogatna ide, h megosszuk egymással a történéseket, tartaní egymásban a lelket!

Én jelentkezem majd, bármi is legyen.

Sziasztok

Rné

2010. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/315 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok 10:27 es vagyok,tovabbiakban az egyszeruseg kedveert H. :)) Megy a drukk mindenkinek es gratula a josteszthez utolso elotti,remelem baba lesz ! :) Nekem meg 2 nap van a tesztig,de remelem sikerult,a gorbem olyan,mint mikor elozoleg sikerult teherbeesnem,csak sajnos az a baba 8 het utan elment. szep napot mindenkinek. :)
2010. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/315 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, én nagyon jó hírekkel szolgálhatok.:)

Mára a hőm, 37C, az ovu jóstesztem szép pozitív, olyan félig erős a teszt csík.A mellbimbóim kezdenek fájni.Ma vagyok a 11-12. dpon. Szurkolok mindenkinek! Szombatra nem várom de nagyon!

Ily

2010. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/315 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok

Én 22.-re nem várom már nagyon izgulok.

Megkérdezhetem hogy mi az a jósteszt?

2010. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/315 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Ily!

nagyon jó , h pozítiv a jósteszt, gondolom, h feltuningolt a látvány és ad egy kis plusz erőt az elkövetkezendő napokra. Én vasárnap kezdem,remélem, h mutat is majd olyat amit szeretnék.4 nappal leszek akkor nemvárt előtt,gondolom akkor ha már baba van jelez a műszer:)

kedves utólsó kérdező! Itt van a leírás a jóstesztről, itt olyan jól és érthetően levan írva, én is innen tudom!!

[link]


Rné

2010. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/315 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen tényleg nagyon jól le van írva minden,szerintem ki is próbálom már holnap reggel.
2010. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Ma voltam házi dokinál a fejfájásom miatt.

Megmérte a vérnyomásom ami 136/77 volt, nos nekem ez egy kicsit magas.Holnap reggel megyek laborba és szerdán kell mennem nődokihoz, hogy kiderítsük van e baba vagy nincs mert addig nem tud semmilyen gyógyszert felírni.Bár nekem 26-án nem kéne megjönnie és 33 naposak a ciklusaim, szerintetek egy ilyen pici terhességet észrevesz már a nődoki?Félek hogy nem és lehet hogy mégis baba van nekem meg felírnak valami bogyót.Hát remélem kiderül és szerdán jó hírekkel térek vissza. :)

2010. ápr. 19. 20:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!