Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/315 A kérdező kommentje:
Rné!Nyugi nem vagy egyedül én is szoktam kalkulátorokat nézegetni! :) Szerintem ez normális dolog.Az ember amikor tudja hogy fenn áll a baba lehetősége de még korán van minden féle teszthez, csak a kalkulátorokban tudja kiélni a kíváncsiságát!Aztán majd jön aminek jönnie kell!Reméljük hogy a gólya jön majd és nem a mensi! :)
2010. ápr. 24. 10:45
 62/315 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Én tegnapra nem vártam, nem jött meg, voltam dokinál, mert iszonyat fejfájással küszködök már évek óta, és nem merem szedni a szokásos gyógyszereimet. Csinált uh-ot, és láttunk vmit, amire nem mondta még 100%-ban, hogy petezsák, ici pici kis foltocska volt, ami ciszta is lehet, de azt mondta, hogy lehet hogy baba. Okosabb nem lettem, egy hét múlva megyek vissza. Folyamatosan tesztelek, de eddig negatív. A ciklusaim 25naposak, és talán később volt a pé, mint félidő. Úgy érzem kezdek megőrülni, nem bírom a várakozást. -B-
2010. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/315 A kérdező kommentje:

Szia B!Igen tudom milyen az várni!Már én is teljesen megőrülök, még sosem mentek ilyen lassan a napok mint mostanában! :) De kitartás, hiszen szerintem neked tuti baba lesz a dologban!Remélem majd megírod mikor pontosan kiderül, hogy tényleg ő vagy (remélem nem) ciszta.

Drukkolok!Természetesen visszavárunk ide a mi kis "fórumunkba" :) Szép napot neked!Kriszti

2010. ápr. 24. 14:05
 64/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Kriszti! Köszi a linket, ezt jó tudni, h nem vagyok egyedül a kalkulátor örülettel:) Mostanra meglett az amit kerestem, belinkelem, hátha ennek is hasznát veszitek, csak, mert olyan "jó" részletes az ovus kalkulátor.Hát nekem itt jött ki az, h ma már tesztelhetek,lehet, h holnap csinálok 1et, mert nagyon-nagyon türelmetlen vagyok már:( Azt hozzá teszem, h most semmi, de semmi tünetem nincs...sajnos

a link:

[link]

Még azt akartam, h hogy van a náthád,jobb már?

kedves B!

Az már fél siker, h ott volt az a folt a képen, ez nagyon-nagyon baba gyanús, légy pozitív , ez baba lesz, csak erre gondolj!!

Hosszú lesz neked is ez a hét...

Lehet holnap tesztelek, még alszom rá 1et, csak, mert félek a kudarctól:(

Mindenkinek szép álmokat!!

Sziasztok

Rné

2010. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok, ma reggel is negatív volt :(. Lehet mégis cisztám van. És megint őrületesen fáj a fejem :(:(

-B-

2010. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/315 anonim ***** válasza:

szaisztok! H vagyok. A csikok erosodtek,menszi elmaradt,mar majd kiugrik a csik a tesztrol. :)

Nagyon sajnalom lanyok,akiknek megjott,remelem minnel hamarbb pozi lesz a tesztetek es egyre tobben babasodunk. :)

2010. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/315 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Rné. vagyok,én is teszteltem ma. Reggeli vizeletből a Gravi Hcg 20 teszt 5 percen belül halvány rózsaszín 2.vonal:):)

annyira fellelkesültem, h vettem most még egy másikat, ez x-epil 25-ös erősségű, itt is volt 2.rózsaszín vonal, de gyengébb, de ott van:)....úgy örülök neki!!3 nappal vagyok nemvárt előtt,szóval, remélem már nem is jön meg...

-B-...drukkolok, h baba legyen!!!


Lányok én alig hiszem el, h ott van a színes vonal.Annyi teszt csináltam már hiába mikor azt hittem, h baba van, és a szellemcsíkban reménykedtem,mert vagy az volt vagy az sem:(


Sziasztok Rné.

2010. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/315 A kérdező kommentje:

Szia Rné!Nagyon nagyon gratulálok! :) Látod!Megmondtam hogy ne add fel! :) Kedves B!Hallottam már olyat hogy volt akinek az ultrahang kimutatta hogy babát vár de a tesztek negatívak voltak!Ez nem tudom hogy lehet de hallottam ilyenről!Kedves H!Neked is gratulálok, szerintem én holnap megyek és veszek még tesztet biztos ami biztos hiszen holnap nem kéne megjönnie de szerintem nem fog.Legalább is úgy érzem.Viszont van egy dolog amit nem tudok eldönteni.Nem tudom kinek van itt köztünk már gyermeke.Mint tudjátok nekem van egy 27 hós kisfiam akit egészen idén február 1-ig szoptattam!Most azt nem tudom hogy még van tejem, vagy már megint! :) Ugyan is a mellemből átlátszó előtej szivárog és a tejmirigyeim is megvannak duzzadva.De nem akarom még beleélni magam, az is lehet hogy még nem apadt el rendesen a kisfiam után.

Mindenkinek további szép napot! :) Kriszti

2010. ápr. 25. 16:07
 69/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Rné, Kriszti és a többiek...:)

Nekem már van 3 pozi tesztem, és a 3.-ról nekem is már leugrik a 2 csík. Tegnapra nemvártam, nem is jött. Fehér sűrű folyásom van, de nem olyan sok. (menzi előtt mindig vizes volt) A mellem nagyon fáj, a derekam is, álmos is vagyok.:) A hőm megint feljebb ment még egy tizedet, így ma reggelre 37.2C volt. (lehet,h. ment volna tovább is, de 2 perc múlva kivettem) Ilyen magasan még sosem volt a hőm:))))

Kedves H, Rné, nektek nagyon gratulálok, egyszerre lettünk babásak, egyszerre fogunk szülni!!!:)))

És neked is minden esélyed megvan Kriszti, és neked is B. Nektek most nagyon nagyon szurkolok.:)

Nekem ez az első babám, 19 éves vagyok, és Hajdú Bihari.

És ti?

Ily voltam!

2010. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/315 anonim ***** válasza:
szia ily! gratula neked is ,H vagyok. :) akkor ugyanugy jartunk. :) en is 19 vagyok,csak en angliabol.
2010. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!