Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
 311/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!!!Bocsi, hogy eltűntem.Először is gratuálok a nagy fiúkhoz és remélem Ily gratulálhatok a második babádhoz is!!Majd írj, hogy mi a fejlemény!Mi most a beteges korszakot éljük a fiúkkal sajna.Volt itt minden már csajok hörgőgyulladás, kötőhártya gyuszi és gennyes mandulagyulladás ez a nagyfiamnál akire nagyon büszke vagyok mert ahhoz képest, hogy 4 éves hősként viseli mindezt egyszerre!Persze Beninek ugyanezek szintén megvoltak a mandulája nem gennyesedett be.Már elég nagy fiú 22-én tölti a 11 hónapot most olyan 9kg körül van és kb. 78cm.Hosszú fiúcska nagyon!A hasát imádja ő már azt eszi amit mi már nem főzök neki külön. :) Most heti 1 alkalommal gyógytornára kell vele járnom Győrbe sajnos mert le vagyunk maradva mozgás fejlődésben.Még csak forogni tud semmi mást és néha a jobb lábfejét érdekesen tartja ún.donga állásban de nem mindig úgyhogy ezt is figyelik.Ezt leszámítva iszonyú vigyori eleven és egy kis hétördög kis gazfickó! :D Imádom őket most már együtt is eltudnak játszani és jó tesók hála az égnek nagyon szeretik egymást.Csajok valamelyikőtök facebookon fent van?Ott szoktam a "felnőtt társasággal" beszélgetni mivel itthonról nagyon nem mozdulok ki hát ez a kapcsolattartási forma maradt.Ha fent vagytok keressetek rám, a lánykori nevemen Karvaji Krisztina a kép ugyanaz kint mint iwiwen.Ily remélem sikerül a suli ha már így megszenvedsz érte!!Legyetek jók sok-sok puszi mindenkinek és ígérem gyakrabban felnézek eztán!!Puszi!
2012. ápr. 14. 21:35
 312/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ily,remélem jó híreket írsz majd a babarol,drukkolok,h minden okes legyen,írj ha tudsz majd! Kriszti,remélem mihamarabb használ a torna,és behozzák Bence amit kell neki,ne keseredj el,tudod mi is jártunk és Tomi végig uvoltotte,de meglett az eredménye!Kitartás!! Deveny tornára jartok? Rólunk annyit,h Tomit megviseli a rago foga nagyon,ez már a 4.,neki,ilyenkor csak tapszert eszik napokig:(

Amúgy jókedvű fiúcska,szépen alszik éjjel,a tesojával szoktak veszekedni a jatekokon,Tomi sem hagyja már magát atvagni:)

12foga van,11kg84cm,kifujja az orrát a zsepibe aminek nagyon örülök,mert utalta a porszivozast:)tegnap mondta ki először,h ANYA:)


Nagyjából így vagyunk,várom a meleget,2,5honapig voltak. folyamatosan betegek nálunk is a gyerekek:(

Jól van csajok,remélem nem írtam rossz szavakat,mert mobilról netezem és néha atirja észre sem veszem:(

Irjatok majd,sok puszi!!!

RNE.

2012. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok, hát örülök, hogy írtatok! Igen voltam dokinál a múlt héten. Ma vagyok 8 hetes terhes, a babám 7 hetesen volt 6 mm, és már szívhangja is volt, szóval minden rendben. Azért még jövőhétre vissza hívott a doki, 9 hetesen megnézzük, hogy fejlődik e tovább.:)

Hát rossz olvasni, hogy nálatok betegek a gyerekek, szörnyű lehet. Szernecsére Bálint nem beteges, születése óta, talán 2x volt hőemelkedése, semmi komoly. KOPP-kopp-kopp.

Őt inkább a fogai kínozzák, egy egy fog kibújása előtt nagyon nyűgös, sírós. Már 13 foga van.

A suli hát megyeget, szakdogámat leadtam, még van 4 vizsgám, ill. az államvizsga. Már alig várom, hogy vége legyen. Június elején államvizsgázok, Bálint is Júniustól itthon lesz velem. Próbálok vele a lehető legtöbb időt eltölteni kettesben, tesó születése előtt. November 27re vagyok kiírva. Én nagyon émelygős vagyok, és nagyon álmos is! Remélem fiam lesz megint! Nagyon szeretnék még egy ilyen rosszaságot!:)

Puszillak titeket, jövőhéten megírom a fejleményeket.

Ily voltam

2012. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 314/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Remélem jól vagytok!Rné a srácok nagyon édesek!Ha tudok általában facen vagyok ott tudok felnőtt társaságban lenni úgymond itt ahol lakok nincs szinte úgy senki akivel lehetne pár szót váltani, így maradt a távkapcsolat tartás!Behoztuk a lemaradást csajok, Bence már mászik és ül is!! :D Nagyon örülök, még nem áll fel csak térdre de már ez is valami!Ily hogy fogják hívni a kis babócát? Szóval velünk most minden okés írjatok kivel mi újság!Rné akár facen is írj nyugodtan!Puszi nektek!! :)
2012. jún. 28. 13:48
 315/315 anonim ***** válasza:
Sziasztok lanyok! Kriszti örülök,h ilyen ügyes Bence,a te erdemed is,h jó helyre vitted öt,kitartas talán pár hét és szaladni fog,de mindennek eljön az ideje ne aggódj!! Tomi meg a kaka és vauvaun kívül nem mond még mast,igy ha éhes vanmikor arra is kakat mond:)) Ily,írj ti,h vagytok,mizújs a fiacskaddal és a pocaklakoval? Sok puszi Rne
2012. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!