Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/315 A kérdező kommentje:
Megint én!Ily nem tudat alatt próbálnit akartam írni hanem pótolnit!bocsi! :)
2010. dec. 12. 13:57
 242/315 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is ezzel akarja elérni,ha már ritkán találkoznak, akkor megveszi a gyerek szeretetét. De ez hosszú távon nagyon nem lesz jó!A gyerek így is szereti, tiszteli, nem kell ahoz minden hétvégén valami drága hülyeséget kapnia. Na mindegy, még egyszer nem szólok bele, csináljon azt amit akar!

Ily

2010. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

akartam már írni, csak itt nálunk mindig van valami. megint beteg a nagy fiam, mandulagyulladása lett neki, szombattól lázas volt, aztán vasárnap már úgy köhögött, h ügyeletet kellet hívjak hozzá:( úgyhogy idén már nem megy oviba,kicsit meg kell erősödnie amit csak itthon lehet, mivel az oviba beengedik a beteg gyerekeket így én hiába viszem egészségesen, elég bosszús is vagyok evégett:(

kriszti, az nem baj, h nem híztál csak keveset, nem minden terhesség egyforma, sztem a baba elveszi ami neki kell,lehet , h max pár kilót fogsz hízni, de sztem az sem baj,a szervezeted tudja azt , h mennyit kell neki!

Ily, lehet a párod majd önként leszokik a drága ajándékokról ha meg lesz a kicsi,hiszen akkor majd kell mindig a pelus meg a popsitörlő meg még kitudja mennyi minden és akkor nem lesz annyi fölös pénze ilyesmire,nem?

és akkor magától talán be is látja, h csak a saját lelkén meg pénztárcáján könnyített eddig is amíg megvett mindent a kislánynak.Amúgy mennyi idős a lányka? Örülök, h rendben vagytok csajok, én most nagyon izgulok, h még 1-2 hetet bent tudjon maradni a baba.Voltam tegnap uh-on, és jól fejlődik eddig a bab, kb.3kg az adatai is mind jók lettek bpd:89 ac:320 fl:72 ami viszont nagyon aggaszt, h nagyon kevés a víz és a lepény már III-as fokban érett.Az áramlás jó volt.Pénteken megyek nst-re, meg vagy aznap v hétvégén megint uh-ra, h mennyire fogy a vizem.

nagyon féltem a picit, azt mondta a dokim megbeszéljük, h mi lesz, attól függően, h mennyire fogy a víz, mert nem maradhat a baba anélkül akkor meg kell születnie hamarabb.

Most mennem kell, felkelt a nagyom:) hozzá is kell majd dokit hívnom ellenőrzésre, már nem merek beülni vele a betegek közé a váróba:(

sziasztok, majd írjatok

puszi

2010. dec. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hát mihamarabb gyógyuljon meg a fiad Rné!

Bár ezt magamnak is mondhatnám, mert én is nagyon ramatyul vagyok. Tegnap reggelre nagyon fájt a torkom, nyelni nem tudok, a nyálka le van tapadva, az se nem jön fel, se nem megy le, tegnap a váróbán már rám jött a sírás, annyira rosszul voltam.A dokkim meg műtött, így csak rá 3 órát kellett várnom. Az áramlásim jó, holnap meg mennem kell vissza NST.-re. Jövőhéten lesz 38 hetesen az utolsó nagy ultrahang, többet nem is fognak csinálni. Már nagyon nagyon kíváncsi vagyok,h. mekkorát fognak mérni. Már nagyon várom a picimet, bármikor jöhetne, csak most míg beteg vagyok, addig ne bújjon ki.Tényleg nem tudnám megszülni, úgy érzem. Úgy érzem magam, mint 31 hetesen mikor injekciót kaptam. Már most nem merném bevállalni a szurit, marad a tea, meg a kamilla.

Van eyg jó hírem is, anyósomék beadják otthonba a mamát, anyós meg megy vissza januártól dolgozni.:))))))

Akkora kő esett le a szívemről! Anyós már biztos írtam korábban,h. minden lében 4 kanál, folyton beleszól mindebe amit csinálok, okoskodik, írtam már,h. páromtól a feleségét is ő üldözte el. Szóval olyan jóó lesz, ha újra dolgozik, legalább délelőtt nyugtom lesz. Fél 3.-ig szokott dolgozni.

Amúgy nem tudom én,h. Sanyi meg e fog változni a gyereke kényeztetésében, szerintem amíg van pénze, addig biztos nem. Mikor van pénz dőzsölünk, nem gondolván a nehezebb napokra. Tegnap is, bevitt az orvoshoz, ő meg elment csavarogni. Hiába kérteem, h. maradjon velem, ülni nem bírok, de nem, mikor hamarabb is végzett, inkább kint ült a kocsiban. Olyan jó lett volna, ráhajtani a fejem legalább. Én nem tudom miért ikyen! Annyira nem érdekli,h. én mit akarok. Tény,h. mindent megkapok tőle amit szeretnék, de én jobban örüln ék, ha érzelmileg közelebb állna hozzám. Remélem értitek mit akarok mondani. Aztán hazajöttünk a dokitól2 órakor, ő meg ment vissza pókerezni Debrecenbe. Persze hiába kértem,h. ne menjen, úgy sem fog nyerni, de csak elment. Bukott is 10000 forintot.

Még most nem csinálok belőle hisztit, de ha gyerek mellett is ezt fogja csinálni, hát szerintem minden nap zengeni fog a ház a veszekedésünktől. Rné, ne aggódj, a babád jól van odabent, ha nem így lenne, ki akarna minél hamarabb jönni. Bár lehet,h. kettőnk közzül te fogsz hamarabb szülni.:)

Pihenjetek sokat lányok, Krisz, élvezd a terhességet!

Ily

2010. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!!Igazad van Ily ne szólj bele, majd magától rájön a párod a dolgokra.Rné jobbulást a fiadnak, hát szorítok neked, hogy minden rendben legyen, mennyi idős vagy amúgy?Még koraszülött lenne a pici ha megszületne?

Én megint beteg vagyok, köhögök,tüsszögök, orrom folyik, lázam nincs, de a közérzetem vacak!Tegnap este volt a csúcs pont, mondtam ha az éjjelt túlélem akkor már csak jobb lehet!Egyenlőre így is van, ma már nem tüsszögök és az orrom is ritkábban folyik és alapvetően jobban vagyok egy fél fokkal! :) Vigyázzatok magatokra!Puszi nektek!

2010. dec. 15. 13:09
 246/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Jobbulást nektek,ha még nem szedtek semmit akkor ajánlom a stodal szirupot, ezt lehet kismamáknak is, mert homeopátiás, nekem segített, elmúlt a torokfájásom és nem csikizett a torkom, hanem tudtam tőle rendesen köhögni.

Ily, nálunk a látogatás az úgy volt a fiamnál, h a kórházba csak minimálisat zavartak, anyós is ilyen 5 perceket volt bent meg mindenki, megnézték a babát, odaadták a kaját meg amit hoztak aztán hagytak pihenni meg, h csinálhassam a dolgom.egyedül a férjem volt akkor tovább bent, de az ő jelenléte fontosabb is volt mint bárki másé.Apósom is csak megnézte a babát, emlékszem 2 nagy csokor rózsát kaptam(vázát is hoztak) picit beszéltünk, aztán ennyi.Nekem apukám, anyukám, hugom volt bent még, de ők sem sokáig.látták, h hulla vagyok , végig velem volt a gyerek, alig aludtam vmit a 4 nap alatt bent.

Most csak annyival lesz másabb, most már a kisfiam is bejön megnézni a tesót,ő lesz a legvártabb vendégem:), már megbeszéltem vele, h nem leszek itthon pár napot, és ő mondta, h anya meglátogatlak! kis édes...

Ily, azért becsülöm a kitartásod a párod "dilijeihez" nem is tudom, h hogy csinálhat ilyet, h magadra hagy, meg ahhoz, nem rest, h pókerezni elmenjen,de várni már nem tud veled a dokinál, remélem, h elhagyja ezeket a rossz szokásokat a baba születése miatt!!!csak, hogy neked könnyebb legyen...

Kriszti, szombaton lépek a 37.hétbe, onnantól már nem koraszülött a baba.Hétvégén is megyek uh-ra, ez külön lesz, a víz miatt.

most mennem kell főzni:)jók legyetek és jobbulást nektek!!

puszi

rné.

2010. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Nos Ily!Én is úgy vagyok mint te, én is mondtam férjemnek, hogy ha lehet ne jöjjön be senki a kórházba amíg vajúdok, csak ha már meg lesz a pici.Fiamnál szerencsém volt mert pont aznaptól rendelték el a látogatási tilalmat a kórházban és nem jöhetett be az apukákon kívül senki!!De akkor is csak azok az apukák akinek éppen szült a párjuk.De én így még miatta is izgultam mert nem bírja a kórház szagot eleve és izgult ő is nagyon hófehér volt.Az volt a baj csak, hogy utána legközelebb már akkor láthatta csak Arnit mikor jött értünk.Tehát 4 naposan foghatta meg először, de talán ez az idő még kibírható.Rné, akkor szerintem hallgass majd a dokidra, ha azt mondja jobb ha meglesz a kicsi akkor irány a szülő szoba, nehogy elfogyjon a vized!De azért az érdekes, hogy nem termelődik újra!Úgy tudtam 3 óránként a magzatvíz kicserélődik, tehát elvileg mindig van pótlás, nálad meg fogy.Ez olyan furán hangzik, és érdekes.De hát ezek is a terhesség sajátosságai gondolom!Mindenesetre szorítok, hogy minden rendben legyen!Én meg már lassan papot hívatok, mert azt hittem jobban vagyok, de az egész csupán 2 napig tartott és újra kezdődött minden.Annyi különbséggel, hogy most már fáj ahogy köhögök, szóval nem tudom mikor javulok fel.Lázam hála az égnek nincs de ha lenne a doki szerint hűtőfürdő mivel gyógyszert nem szedhetek, pedig mondtam neki úgy tudom hogy algopyrint szabad egy felet, de megnézte a gépbe és már azon is fel van állítólag tüntetve, hogy kismamák nem szedhetik!Ki érti ezt??Hát remélem nem leszek komolyabban beteg, bár a közérzetem rég volt ilyen ramaty, utoljára talán 10 évesen mikor tüdőgyuszim volt karácsonykor...Na most megyek, vigyázzatok magatokra!Puszi!!
2010. dec. 18. 14:53
 248/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Kriszti, igen ezzel én is így voltam, h miért ne lenne víz, hiszen folyamatosan pótlódik...meg is kérdeztem,az orvost, h akkor miért van ez.A válasz sajnos érthető volt, túl érett a lepény, ettől függ mennyi víz van, ill,.h mennyi "kerül" be a rendszerbe,a lepénytől függ mindez.Viszont az áramlás tökéletes, még azért nem kell szülni.Sajnos nekem már 3.fokú a lepény de lehet már rosszabb is, mindenesetre nagyon kevés a víz.A héten 2x voltam uh-on (ma is)és nst-is, és sajnos nem javult a helyzet, így 2-3 naponta kell mennem ellenőriztetni, és ha kicsit is csökken akkor be kell majd feküdni,de a januári szülés az nagyon nem tűnik úgy , h tartható lesz.Úgyhogy nagyon aggódom, már úgy vagyok vele, h ha jövőhét utánig kihúzzuk ezzel a mennyiségű vízzel ill ha nem csökken ez alá akkor jó lenne, mert akkor belépnék a 38.hétbe.Annyira félek, nagyon féltem a kicsit.

Mindenesetre itthon már minden készen áll a babának, a cumi is kivan fertőtlenítve, biztos ami biztos:)

Én úgy tudom, h algopirint lehet szedni, én szedtem is eddig is ha fájt a fejem, naponta ha kell egyet lehet.A nőgyógyászt is megkérdeztem erről és ő is ezt mondta, sőt nekem ő is írta fel receptre.Mondjuk ha az nem segít akkor tényleg nincs más csak a hűtő fürdő, de erre inkább ne legyen szükség:( rossz még rá gondolni is:(

Gyógyuljatok meg inkább, SZORÍTOK!!

Írjatok majd, addig is jobbulást!!!

puszi

rné.

2010. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/315 A kérdező kommentje:
Szia Rné!Aha!Így már értem ezt a magzatvizes dolgot!!Ezt nem tudtam, hogy a víz mennyisége is ettől függ!Jó lenne, ha kihúznád, de ha nem ne aggódj, szerintem már akkor sem lesz baja a babának, születnek meg egészséges babák sajnos korábban is és szépen behozzák a lemaradást!Tudom, ez sovány vigasz, hiszen mindenki a legjobbat szeretné a gyermekének, de az élet produkál néha ilyen dolgokat!Pihenj sokat és próbálj lelkileg nyugodtan készülni a kis babád érkezésére!! :) Komolyan még mindig nem fogom fel, hogy mindjárt szültök!!Csajok!Annyira jó hogy itt levezettétek a 9 hónapot!! :D Örülök nektek nagyon és kívánom, hogy minden rendben legyen veletek!!Puszi!!
2010. dec. 18. 17:42
 250/315 anonim ***** válasza:

Kriszti

most láttam az iwiw-en az új képeidet, nagyon jók, és láttam a pocis képeket:) látszik már szépen)

nem is láttam még ezt az új iwiw profilt...na az annyira nem tetszik, a régi jobban tűnik:(

puszi

Ily, hogy vagy??

2010. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!