Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Ily!

Semmit sem csináltál rosszul ,ebbe nem lehet "belenyúlni" , mert ez rajtunk kívül álló dolog, a saját genetikánk!

Én nem értem, h mit paráztat téged a doki, az 1.fokban érett lepény ilyenkor teljesen normális, olvass utána a neten, h megnyugodj, ne idegeskedj feleslegesen,az nem tesz jót neked, legyél most is boldog kismama, nem lesz itt gond!!

Nekem a fiamnál,21.hetesen 1.fokban érett, 30 hetesen 2.fokban érett lepény, 36.hetesen 3.fokban érett lepény és betöltött 38.hétre született, jó nem lett 4kg-os baba,2900g született, de ha láttál volna engem milyen voltam terhesség előtt, hát 44kg-mal kezdtem!! Teljesen normális ilyenkor , h érik-használódik picit már 32.hetesen, mert táplálj a babát, ellátja a funkcióját.Sztem ne idegeskedj, csinálj úgy mindent ahogy eddig, mert minden jól csináltál abban biztos vagyok!!

Ja, voltam én is uh.on, de felénk másképp van kicsit, nálunk nincs 32.hetes, hanem 29.héten voltam(28-30 hét között van a 3.uh) ott rendben volt elvileg minden, és majd csak 36.hetesen megyek, akkor lesz elvileg az utolsó, utána már csak ha nem időben születik, vagy ha más gond van akkor csinálnak.Persze a saját dokim addig is csinál még uh-ot, mert havonta szokott, uhogy megnéz mindent, meg kb.3 hét múlva megyek a 4d-re.Ja, Ily, a méhszájról mit mondott a dokika,teljesen zárt???

Kriszti, te hogy vagy? Múlik már a panaszod neked is?

Hát az sem semmi, h nemrég tudtuk meg, h jön neked is a baba, és már mész a 12. heti szűrésre nemsoká:) nagyon megy az idő.

ma vettem Béres gravidát, eddig femibiont szedtem,de mivel még jó a vasam csak picit csökkent nem akarom megvárni, h kiürüljön teljesen, ezért vettem olyat amiben van vas is.remélem nem leszek tőle rosszul.

ja, Ily , nekem most a víz is kevesebb volt, de mondták, h nem kell aggódnom, mert ilyen tájt csökkenni szokott ennek a mennyisége is.

Én most vasalom az első kis ruhákat meg pelust,mert annyi van , h nem győzőm! A kiságyat, majd december elején szereljük össze, mert abba is még ki kell mosnom a baldachint, meg huzatokat mindent.Megvettük mi is a mellszívót is még ami kell:lázmérő(higanyos), orrszívó,pelus, vatta, popsitörlő...ilyesmi.Nekünk is megvan a zenélő már, tescoba vettük, meg kis hajkefe+ollót is onnan szereztük be. Annyira várom már , h megszülessen, de most még tudom, bent kell maradni kicsit:)

puszi

írjatok majd

rné.

31+5 hetes vagyok ma:)

2010. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Ily!Ne ijedj meg, ez tényleg normális már 32 hetesen, hogy érik a méhlepény.Egyébként nekem is 30 hetesen 1 fokban volt érett, 34 hetes 2 fokban, de egyszer sem mondta a dokim, hogy be kellene feküdnöm.Nekem 39. hétre született Arnold 3300g-mal és 53cm-vel, amint láthatod semmiben nem szenvedett hiányt, minden tápanyagot megkapott! :) Úgyhogy fel a fejjel és ne idegeskedj, mert neked plusz stressz még a vizsga is!

Nem tudom már írtam e (most nem olvastam vissza magam), hogy az antibiotikumtól én elkezdtem viszketni odalent, úgyhogy most 3 napig hüvelykúp, de mellette kívül kenem magam még canestennel is.Remélem javulni fog.A vérképem tökéletes, egyedül még a vizeletemben vannak fehérvérsejtek és fehérje, ami azt mutatja a felfázásom még mindig nem gyógyult meg teljesen, bár én már csak a hólyagomat érzem picit érzékenynek, azon kívül semmi.

A tarkóredő méretem 18mm tök jó, szóval elvileg minden rendben, és napról-napra aktívabb a kis picurkám! :D

Pihenjetek sokat csajok!Puszi nektek!Sziasztok!

2010. nov. 11. 14:53
 223/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

mizujs felétek, hogy vagytok??

huh én nagyon rosszul, elkaptam vmi vírusos köhögös nyavalyát és pluszba még hányingerem van, nem tudok enni:(

Most sül a csirke a sütőbe, én meg rosszul vagyok a szagától is, ma még csak egy fél rudit tudtam lenyomni:(

puszi

Rné.

2010. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Rné!Sajnálom, hogy beteg vagy!! :( Jobbulást neked!Ha enni nem is tudsz azért inni igyál sokat!

Remélem hamarosan rendbe jössz!Én most jól vagyok, végre, azért ez a 12 hét nem volt zökkenőmentes de remélem most már minden ok lesz!Ily!Veled mi újság?Jól vagy?Puszi nektek!

2010. nov. 21. 10:08
 225/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! Hát, fogjuk rá,h. jól vagyok. A terhességgel ninncs semmi baj, ne értsetek félre, hanem a fránya sulival van bajom.

Végre mindenből levizsgáztam, minden sikerült, kivéve egy tantárgyat. A matekot. Szombaton vizsgáztam belőle, és olyan nehéz meg sok volt,h. beadtam üresen a lapomat. Ráadásul puskázni sem lehetett. A tanár annyira figyelt minket, akit rajtakapott puskázni, mehetett ki egyessel. Igazság szerint lehetett volna elnézőbb velünk, mert kifizettünk neki ey csomó pénzt korrepetálásra, egy délután alatt, 4 óra hossza alatt keresett rajtunk 60 000 forintot. Persze senki nem azért ment el a külön órájára,h. majd ott meg fogunk mindent érteni, és tanulni, hanem pont azért,h. majd vizsgán elnézőbb lesz velünk, és esetleg becsukja a szemét, ha esetleg puskázunk. Főleg azért, mert az óvodában, a büdös életben nem fogunk a gyerekekkel kombinatorikázni, halmazozni, leképezni, függvényezni, tízes számrendszerbe átváltani, stb. Ne értsetek félre,h. a tanár a hibás,h. nem tudom, nem értem a matekot, de amit csinált velünk az túlzás volt. Bármit megtanulok, itthon tételeket, írom a házi dogákat, de a matekot, érteni, tudni kell. Nem lehet 1 hét alatt megtanulni amiket kért. Meg amúgy is ha anno nem tanultuk meg az alapot, akkor vége a dalnak. ÁÁÁ mindegy.

Szombaton pótvizsga, bár nem fog sikerülni megint. Nagyon el vagyok miatta keseredve, folyton rajta agyalok. De azért jó érzés,h. a többi vizsgán túl vagyok, és az átlagom sem olyan rossz. De ha a matek nem sikerül, bukta az egész fél évem.

Amúgy jól vagyunk, holnap megyek megint áramlásira, 34 hetet töltöttem most. Már csak nekem kell vennem 2 hálóinget, normál bugyikat, meg egy pár zoknit. Babának hiányzik még a kiskád. Megvettem a pelust is, popsitörlőt. Már csak mindent ki kéne mosnom, és vasalnom, és készen állok a szülésre. Piszok hamar telik az idő, el sem hiszem,h. nemsokára szülök. Már nagyon várom. Egy kicsit nyugtat a gondolat,h. hónap végén betöltöm a 8. hónapomat, és már kutya baja nem lenne a babámnak,ha megszületne.

Na csajok kifogytam a szavakból. Holnap megírom,h. mi volt vizsgálaton.

Puszi nektek Ily.

2010. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok.

Ma elég keserű napom volt. A fogam napok óta fájt, a felső hátsó bal oldalon, így ma rá szántam magam,h. elmegyek megnézetem orvossal. Mivel a fél fogam le volt törve, meg lyukas is volt, amelett döntöttünk a dokival,h. kihúzzatjuk. Kaptam érzéstelenítőt, majd 5 perc múlva elkezdte húzni, én meg kiabálok,h. fáj fáj. A doki hülyén nézett rám, közölte,h. az nem fájhat,csak esetleg feszíthet, de azt nem tudja kikapcsolni. Valóban inkább feszített, de nagyon nagyon, én azt nem tartottam normálisnak. Szó se róla, kaptam még egy érzéstelenítő szurit. Érdekes ez után az ég világon semmit nem éreztem. 5 darpban jött ki a fogam, durva volt nagyon. Igaz nem fájt, élveztem,ahogy szedegeti ki a darabokat, arra gondoltam,h. többé nem fog kínozni a fogfájdalom. Majd a doki közölte,h. ha nem akarom,h. a többi fogam is úgy járjon, ahogy ez, akkor menjek vissza, még szülés előtt, és tömjük be a a 7 lyukas fogamat is. Fasza.

Ezután siettem matek korrepetálásra, ahoz a tanárhoz, akinél vizsgáztam. 2 óra hossza 5000 forintomba került, 70 kilómétert levezettem, ráadásul hazafele már múlt el a zsibbasztó hatása, azt hittem nem took hazavezetni. Holnap szintén megyek a tanárhoz, előre láthatólag 7500 forintot otthagyva. Szuper. Kilökök egy csomó pénzt, mikor mindjárt szülök, és jól jönne a szülésre, a babára. A fogdokinál hagytam most 4000-et, jövőhéten vagy 15000-et fogok hagyni ha nem többet. Fáj a fogam helye, a fejem a szemem, az ínyem sírhatnékom van, külön matekórákat veszek, és nem is biztos h. sikerülni fog a pótvizsgám szombaton. Ha nem sikerül, ott tartok,h. hagyok a fenébe mindent. Egy kicsit kivagyok. Sanyi pókerezik, ha nem pókerteremben, akkor az nyjáékkal, és komolyan ettől is kivagyok. Mikor szabad ideje van, akkor sem velem tölti, hanem az anyjával. Kijelentette,h. ha megszülök is, mivel őneki nincs munkája télen, akkor majd az anyucijával kártyázik. Csajok akkor én fogom a gyerekemet, azt megyek a híd alá. Hú de milyen sokat fogunk mi még ezért veszekedni.

Veletek mizújs? Még nem tört rátok a depi? Nekem érzem ez már az elő depresszió, és ami még ezután fog következni, nagyon durva lesz. Lehet markolóval nem fognak összekaparni.:(

Na jó mentem aludni!


Ily voltam. LEgalább a gyerek jól van, lerúgja a vesémet, ő meg bentről tesz tönkre.

2010. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Ily, sajnálom, h ennyire kivagy:(Most épp az kellene, h kényeztessenek, jobban figyeljenek rád, nem az , h a párod is csak pókerezik,komolyan hihetetlen számomra és szomorú is ezt olvasni:( próbálj meg beszélni vele, h segítsen inkább neked, minthogy ezt az értelmetlen dolgot űzze!

Szorítok neked majd szombaton, h sikerüljön a matek!!

Nem is gondoltam volna, h ennyire baromi drága ma egy korrepetálás, pofátlan összeg az biztos.

Talán pár nap és jobb lesz a fogad helye, nekem legutóbb a bölcsesség fogamat húzták és annak kellett pár nap mire lement a gyulladás helye,addig is ha fáj és nagyon rossz akkor napi egy szem algopirin megengedett.Én ezt veszek be ha fáj a fejem v vmi.Amúgy én sem voltam még fogorvosnál, de nagyon valószínű, h nem is megyek, nincs amúgy gondom a fogaimmal, de nagyon utálom, h több percig nyitott szájjal kell üljek, egyszerűen egy idő után öklendezem , olyan rossz.De ha neked mondták és muszáj akkor menj el, nehogy akkor kelljen mikor megvan a baba , akkor nehezebb már időt szakítani ilyesmire.Magán fogorvoshoz jársz, csakhogy ilyen drága?

mi sem vagyunk jobban, már a fiam is beteg megint, baromira unom már, h állandóan a zsepi lóg az orromon és fáj is már hiába kenem, a fiamat meg állandóan mérni kell, h nem e lázasodik, uhogy megvan a program nekünk is:( szerencsére ha hazaér apa nálunk akkor kicsit könnyebb a helyzet nekem, néha sajnálom is, h minidig minden a nyakába szakad itthon:(

Kriszti hogy vagytok??

Szombaton megyek 4dre, majd írok, h mi volt,már nagyon várom:)

Jó éjt sziasztok

puszi

Rné.

2010. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Jajj olyan rossz, hogy nem vagytok valami jól!Úgy látszik váltjuk egymást! :( Ily!Tényleg nem értem a párod, legalább most még tudnátok kicsit kettesben együtt lenni, mert ha meg meg lesz a pici akkor meg lehet majd az lesz a párod baja, hogy vele nem is foglalkozol!Azt meg végképp nem értem, hogy ha meglesz a gyerek akkor is anyjával pókerezik??!!Inkább veled és a babával kéne törődnie és segíteni neked, hogy picit könnyebb legyen!Ne haragudj, nem akarlak én megbántani csak az ilyen dolgok nekem magasak.Tudom magamról milyen jó volt mikor anyósom és a párom néha átvették tőlem a picit, nekem szülés után kellett 3 hónap, hogy megszokjam az éjszakázást és Arnold hasfájós is volt.Rné neked jobbulást!!Vigyázz magadra!Most mennem kell még majd írok!
2010. nov. 28. 17:55
 229/315 anonim ***** válasza:

Sikerült csajok!

Kösz a biztató, megértő szavakat!

Sikerült a matek pótvizsgám, hármast kaptam. Jajj annyira féltem,h. nem sikerült már megint. A hét végén megettem egy csomó ideget. De megvan az a lényeg, teljesítettem ezt a fél évemet is. Februárig pihi van. Tegnap kimostam az összes baba cuccot, ma kivasaltam mindet, úgyhogy készen állunk.Ma vettem magamnak bugyikat, zoknikat, már csak szoptatós melltartó hiányzik, azt viszont nem találok sehol. Vagyis találok, csak a méretemben nem. Mindenhol, B, és C kosárig van méretezve. Könyörgöm 14 évesen volt C-s a mellem. Tegnap a 10. helyen találtam melltartót, 3000 ft-ért a H&M-ben E kosaras melltartót, pont jó volt rám. Pont kényelmes volt, de tudjuk, h. a pontra nem lehet mit adni, mert ha belövell a tejem, kicsi lesz rám. Úgyhogy nem tudom,h. hol nézzem meg. Ma este megyek fogászatra, tömik a fogam, biszti kapok érzéstelenítőt majd, csak h. még a múltkori injekció helye sem múlt el. A babám egyre jobban nyom,egyre kényelmetlenebb. Holnap mérik megint.

Rné, neked mi volt 4-d-n? Írjatok!

Ily

2010. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Ily, ügyi vagy, gondoltam, h sikerülni fog a vizsga:) most meg már pihizz és ne idegeskedj, csak várd a babót és ne stresszelj!! A fogorvoson is túl leszel és okés lesz minden.

Kriszti, láttam milyen jó kis képeket tettél fel iwiwre a gyerkőccel, ezek a figurás képek olyan jók, aranyosak vagytok nagyon rajta!!Te hogy vagy? nincs hányingered és érezed azóta is mozogni a babát??

Én voltam akkor uh-on, viszont a babából csak 1 fület,meg apró részleteket lehetett látni, teljesen háttal volt nekünk és semmivel nem lehetett rávenni, h megforduljon és megmutizza az arcát, kicsit csalódott is voltam:) de elvileg amiket lemértek azok jók voltak, 2kg mértek(+-25dgk lehet a téves mérés)uhogy úgy fest eddig, h nem lesz ő sem óriás bébi, viszont a nő is mondta, h nem is érti, h így is hogy fér el bennem a baba, minden részét kilehet tapintani a pocimon,és tiszta a kőkemény hiába szedem a magnéziumot.A lepény már 1-2 fokban érett, hirtelen most sokat "öregedett", 4 hete még nulla fokban volt érett.a dokim szerint karácsony előtt meglesz, de én nem szeretném, mert akkor még csak betöltött 37.hetes leszek,dec.24.-én lépek a 38.hétbe.Úgyhogy nálunk ezek vannak, kiváncsi vagyok, hogy alakul,Éjjel már éreztem jósló fájásokat, remélem nem fognak sűrűsödni.Jövőhéten veszik nekem a kenetet, dec.17.-én meg van már időpontom

nst-re.úgyhogy minden olyan közelinek tűnik már, szalad az idő nagyon.Már csak az kiságyat szereljük össze, ill. nagytakarítás lesz a szobában ahova kerül a kicsi, minden más készen van nálunk is:)

A kisfiam sajna itthon van, mert beteg, megint kötőhártyás a szeme meg antibiotikumot kap a bacira amit összeszedett.Én is elkaptam tőle, így nem tudtam beoltatni magam influenza ellen, lehet már nem is lesz időm rá, sokkal jobban nem vagyok még én sem, így nem is adják be a szurit:(

Na mennem kell lányok, írjatok majd hogy vagytok!!!

Puszi

Rné.

2010. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!