Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/315 anonim ***** válasza:

Na sziasztok csajok! Van egy jó hírem most már tudok lenni akármikor, mert vettünk egy új gépet. A régi még mindig szervizben van, azt mondták, lehet,h. meg sem lehet csinálni. Ha meg lehet ha nem, nekem kell a gép sulira mindenképp. Mire meg csinálják, lehet addigra le is vizsgázok mindenből. Mi nagyon jól vagyunk, a babám sokat mocorog, nagyon szeretem, és nagyon várom.:) Egyre gyakrabban gondolok rá, h. bárcsak itt lenne már, bár csak itt lenne a szülés ideje. Persze az eszem azt súgja,h. maradjon bent, minél több ideig, mondjuk december 20.-ig mindenképp. Utána jöhet bármikor. Ti mit vennétek egy 4 éves fiúnak keresztelőre? Mi vettünk egy arany láncot, halak medállal. Gyerek láncot vettünk neki, és félünk,h. most nem fogja hordani, mivel még nem tud vigyázni r, később pedig meg már nem lesz jó rá. De nem volt jobb ötletünk. A pénznek nem lenne nyoma, játékot feleslegesnek gondoltunk venni, az arany, meg örök.

Szóval mi megvagyunk, a doki diétára írt ki, eddig felszedtem 13 kilót. És még hol a vége.

Krisz, hol vagy? Mi volt a dokinál? Rné, vigyázz a fiadra, meg magadra. Írtad már? h. mitek lesz? Mi annyira örülünk h. fiunk lesz, h. ki sem tudom mondani.

Na léptem, Ily.

2010. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Itt vagyok, megjöttem!Voltam dokinál, még csak petezsák van szívhang nincs, úgyhogy 18-án vissza kell mennem!De eddig nincs se görcs, se barnázás.Rné jobbulást a fiadnak és vigyázz magadra nagyon!Most mennem kell!

Puszi nektek!

2010. okt. 8. 13:46
 193/315 anonim ***** válasza:

Kriszti!!!

Nagyon-nagyon gratulálok, úgy örülök nektek, nemsokára itt a 18.a és ott fog verni a pici kis szíve meglásd:)Akkor ha jól számolom júniusi-júliusi baba lesz??

Ily, igen írtam már, nekem megint fiam lesz, és nekünk is fenn van a listán a Szabolcs név, de csak nekem tetszik, uhogy nem tudom mi lesz.Mondtam már a férjemnek, h találjuk már ki a nevet, mert szeretném már a nevén szólítani a kisbabánkat. Ma válogattam ki a ruhácskákat, hát annyira jó volt kézbe venni őket,olyan kis szépek, még a kis egyszerűbbek is, beleképzeltem, h milyen volt benne a "nagyom" hát nagyon jó érzés volt elővenni őket:)

De rengeteg munkám lesz velük, rendszerezni, mosni, vasalni, elrendezni, már most egyre kevesebbet bírok a hasamtól, uhogy jó , h már elkezdtem ezeket.

Ti megvettétek a kocsit végül, vagy még nézelődsz?

tényleg, Kriszti akkor most nem is mész vissza dolgozni igaz? legalábbis én nem mennék ha nem muszáj.Úgyis most jön majd a hányós időszak,bár tudom, h ez rossz, de azért örülsz majd neki meglásd:)

Köszönöm amúgy a kisfiam jobban van, most a torka piros még, de a dokinéni azt mondta, h tüdeje majdnem tökéletes már, hála Istennek!!

Na, puszi nektek, írjatok majd!

Ily, sztem szép ajándék a lánc, ha nem is hordja, emléknek majd szép lesz ha nagyobbacska lesz!

Rné.

2010. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Rné!Köszi a bíztatást, remélem én is hogy lesz szívhang!De én reggel és este úgy émelygek, hogy az nem emberi!Hányni nem hányok, csak émelygek, fáradt álmos vagyok egész nap.Ez a baba sokkal jobban megvisel mint a kisfiamnál.Vele semmi bajom nem volt, csak nagyon kívánós voltam.Most viszont éhes vagyok, de nem tudok enni mert ha kajára gondolok végem van! :S De ebből legalább tudom, hogy minden rendben van odabent.

Konkrét időpontot majd csak akkor kapok a szülést illetően, ha lesz szívhang, de kb. június első hetében fogok szülni.Most megyek főzni, bár ez most nekem felér egy büntetéssel! :) Puszi nektek!Sziasztok!

2010. okt. 12. 11:18
 195/315 anonim ***** válasza:

Hát kedves Krisz, az a helyzet,h. most lányt vársz.:P Azért ez a sok émelygés.

Hát csajok, ma voltam dokinál, (jó sokat kellett várni rá) viszont az eredményért megérte. A babám szép nagy, jó sok magzatvízzel, akkora a hasam, mint 8 hónaposan. Azt mondta anyukám, h. bátyámat ekkora hassal szülte,mint amekkora most nekem van.

Szóval a baba méretei.

Fejkörfogat: 77mm (66mm-77mm-ig jó)

Thorax AP: 67mmX81mm

Combi csontja: 55mm (47mm-56mm-ig jó)

Szóval láthatjátok,h. extra méretekkel rendelkezik.:)

Fejvégű fekvésben van, és majd 32 hetesen kell visszamennem. 4 hét múlva. Bár én szerettem volna 34 hetesen menni, mert 4 hetente járkálni, már unom. Ráadásul mindig nagyon sokat várok rá. A szülési összeget nem kérdeztem meg a dokitól, majd ha kettesban leszünk akkor. Adott apaságis papírt, és azt mondta,h. nem kell elmennünk szülés felkészítő tanfolyamra ha nem akarunk. Igazából a párom nem ér rá így ősszel, reggeltől estig nyomatja, úgyhogy nem valószínű,h. megyünk. Voltam ma ellenanyagszűrésen is. Vettek vért, majd nyomtam a karomra a vattát egy ideig, és mikor elengedtem, elkezdett spriccelni a vérem. Tök jó volt.:P A nőci takaríthatott utánam.Szedek gyógyszert a vérszegénységemre, gondolom azért állt el olyan nehezen a vérzés. (talán most meg túl sok vérem lett)

Szóval jól vagyunk, szombato vizsgázok 2 tantárgyból is, úgyhogy tanulni kéne. Na sziasztok csajok!

Ily

2010. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/315 A kérdező kommentje:

Szia Ily!Húú hát tényleg jó nagy babád lesz ha így növekszik tovább! :) Már most igazi nagyfiú!:D

Remélem igazad lesz és tavasszal útnak indulhatok 1-2 rózsaszín ruhácskát is beszerezni!Olvastam már hogy mik a neveitek de már véglegesítettétek őket csajok?Vagy még nem?

Aztán ha megszültetek lépjetek ám fel és írjátok meg mikor mekkorával és hány centivel születtek a fiúk! :) El sem hiszem hogy már fél éve indítottam ezt a fórumot és ti tényleg visszajártok ide és mindenről beszámoltok! :)

Tök jó!Puszi nektek és vigyázzatok magatokra!!

2010. okt. 13. 08:28
 197/315 anonim ***** válasza:

Szia Krisz! Név ügyben, még nem jutottunk közösre, és valószínűleg nem is fogunk. És az apja nevét fogja kapni.

Kandi Sándor. Nekem tetszik ez a név, meg hozzászoktam már, mint név, bejön, nincs vele semmi bajaom. Egyedül azzal van, hogy apósomat is úgy hívják, aki itt lakik mellettünk, és 3 Sanyi nekem már sok lesz. Meg nem akarom, hogy elszólom magam, és jön mind a 3 Sándor.

Képzeljétek, tegnap a tescoban nagy akció volt! Egy újszülött cherokis téli kabátot, barana színben 930 ft.-ért vettem, 3800 helyett. Nagyon megörültem neki. MEg két kisfiús felsőt szintén egy ezresért, meg 2 újszülött kis vékony nadrágot is 1000-ért. Ezek 2500-ba kerültek volna kettesével. Szóval nagyon megérte, sok cucc le volt árazva, de inkább lányosak. Meg vettem, 3 body.-t, egy csomagba, fehéret 1800-ért. Nézzetek be ti is, hátha a ti tescotokban is van ilyen akció. Mostmár nagyon elkapott a vásárlási láz, úgy vennék mindent, mivel a párom dolgozik, rám maradnak a ruhák. Kapni nem fogunk senkitől használtat, mindenből újat veszünk, vagy turiból. Szép apránként veszek hetente mondjuk 4-5 db ruhát, és szépen összegyűlik. A párom meg majd csak les, ha meg lesz minden ruhája, ha megszületik a fia.:) Holnapra nagyon szurkoljatok, két tárgyból is vizsgázom, és mi tagadás, nem erőltettem meg magam a tanulásban. Szóval egy jó adag szerencsére szükségem lesz. Az álomkór rajtam van, reggel 6.-kor felkeltem Sanyinak kaját csinálni, majd 8-kor visszafeküdtem aludni. 10-kor alig bírtam felkelni. Nagyon nagyon álmos vagyok, nem merek még vezetni sem, ugyanis 5 perc múlvba indulok suliba. Kávé megmeneszti a hasam, a tasakos kávé, meg nem ér semmit.

Valami ötletetek? A hasam szép nagy, formás, és nem csíkos. Viszont a fenekem, meg a combom hátul, nagyon csúnya, tiszta lila. Most tartok 15 kilóál.:S Valamit sportolni kéne, de mit? Úszásra gondoltam, mondjuk heti 2 alkalomra, de nem tudok senkit vinni magammal, egyedül meg nagyon béna, meg megunom. A múltkor a nevelt lányommal voltam, és tökre megmozgatódtam, nagyon jól esett!

Na csajok, megyek. Jók legyetek, te nagyon vigyázz magadra Krisz, írj,h. mi volt a dokinál, te meg Rné jelentkezz, mert nagyon eltűntél.

Ily

2010. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Itt vagyok, csak tudjátok itthon van a kisfiam és hát most akkor net helyett sok minden mással lefoglal a drága.

Szóval a nevekkel nem tudom mi lesz, nálunk kizárt, h az apja nevét kapja, mert azt az első szülöttnek szokták, és mivel a nagyobb nem kapta apa nevét, így nem akarjuk már a kicsinek sem ezt adni.De nagyon tetszik a Vilike,Misike,Máté,Szabolcs,Tamás ezek a közös nevek amik a férjemnek is tetszenek, majd meglátjuk.Amúgy a Sanyi az nem rossz, mert lehet jól becézni a kicsit, Sanyika:)erre talán nem megy oda a férjed meg az apósod!

Én holnap megyek 4d uh-ra, csak a szokásos ellenőrzés, h hogy fejlődik a baba meg, h mi van a szalaggal.Remélem már felszívódott, mert már egyre kevesebb helye van a kicsinek.Mindenesetre sokat mocorog, és éjjel nagyon rosszul alszom, így nappal hulla vagyok úgy délután 2 körül már.Nagyon sok a savam, szinte minden éjjel erre kelek, h marja a torkom és be kell vennem egy renit:(

Amúgy Ily, hát nem tudom, a kávén kivül nem tudok nagyon mást ami "ébren"tart , de egy nap ha úgy alakul próbálj kicsit többet feküdni, hátha az segít a fáradtság érzet elmúlásán.A csíkokra, amit szerintem lehet az még annyi, h a popsit és a többi kényes részt ami hajlamos erre zsíros krémmel lehet kenegetni, de ez is olyan h vagy segít vagy nem.Nekem a fiamnál a pocim olyan szép volt végig, viszont a szülés után 2nappal kb.olyan lett a fenekem,h az nagyon gáz, pedig azt hittem megúsztam a csíkokat egészen addig.Mondjuk az is igaz, ott nem kentem különösen, csak a hasam, de az szép is maradt:)

Én is szoktam venni dolgokat tescóba, én ilyen kis kesztyűt vettem a babának, ne karmolja össze magát, meg ami nekünk kell majd az új kis kefe fésűvel ilyesmi, csupa apróság.Na meg a nagynak is vannak jó dolgok. Nagyon úgy fest amúgy, h baba boltba csak ritkán érdemesebb vásárolni, mert nagyon drágák sajnos, sztem nem a magyar fizetésekhez vannak kalkulálva az árak:(

Én most azon agyalok,h hol vegyek magamnak télikabátot,ami van átmeneti meg téli kabim azokat már most sem tudom összehúzni,viszont nem akarok újonnan venni, ezért most a turikba szoktam menni, eddig nem találtam semmit ami jó lenne rám és tetszene is.Az viszont tuti, h nem veszek 15ezerért, akkor inkább veszek egy poncsót és aláveszek vastag pulcsit.

Jól van csajok, majd holnap ha úgy jön ki akkor írok az uh után, már nagyon várom!

jók legyetek,puszi.

Rné.

2010. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Ily!Megy a drukk a vizsgára!Remélem sikerül minden!Ha úgy becézed a picit hogy Sanyika arra tényleg nem fognak a "nagy"Sanyik figyelni! :) Szóval szerintem is jó!Rné!Télikabátot úgy jó 4 éve én az Auchanba vettem 4000ft-ért!Meleg is és jól is néz ki!Az utolsó hónapban híztam ki a fiammal, de én se vettem 1 hónapra, hanem kölcsönkértem anyós irhakabiját! :) Aztán majd írd meg mi volt uh-on!Én lehet, sőt tuti, hogy felfáztam! :S Pisilésnél ahogy ürül ki a hólyagom olyan fájós-feszítős érzésem van, de még nem vészes, viszont néha olyan mintha húzódna rá a veséimre is!Még jó hogy hétfőn megyek dokihoz! :s Na csajok most mennem kell!Puszi nektek!Sziasztok!
2010. okt. 15. 14:17
 200/315 anonim ***** válasza:

Ily vagyok, megint.

Szóval anyósom a 35 éves fiát, a páromat, mai napig úgy hívja, (ami nagyon nagyon idegesít), h. Sanyika, Sanci, Sancika, és ha ő elszólja magát így, megy mind két Sándor. MEg még csak azért sem akarom,h. ez legyen, mert ő nagyon akarja, és nem akarom,h. úgy érezze,h. már megint nyert mint mindig, az ő akarata érvényesült.

Szóval miatta. Az úgy tök jó lenne,ha messzi laknánk, akkor min1 lenne a gyerek neve, de így nem! A másik, meg milyen dolog az, hogy soroltam neki a neveket: Dominik, LEvente, Gergő, stb stb, amik nekem úgy tetszenek, és mindenre azt mondta,h. fúj, hogy milyen ronda, szar, és ezek után,hogy így kinyílvánította a véleményét, h. adjak ilyen nevet a gyerekemnek?! Egyébként a Máté nekem is tetszik, persze Sanyinak mind minden más ez sem, de lehet,h. 2. névnek azt kapja, és majd úgy fogom hívni. És ha én csak a Mátét használom, a Sándort hanyagolom, előbb utóbb mindenki hozzászokik, és mindenki úgy fogja hívni.

Ez a taktikám. És akkor lesz 1 neve amit az apja akar, meg lesz 1 neve, amit én akarok.

A suliba majd bealudtam ma, kiderült, h. amiből ma voltam, december 15.-én lesz belőle a vizsgám. Ekkor 38 hetes leszek. Nem tudom,h. fogom megcsinálni.:S Minden más vizsgám december 5. -e előtt lezajlik, csak ez nem.

Na jó, megyek tanulni. Gyógyuljatok + csajok.

2010. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!