Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok, hogy vagytok?

Ily,voltál dokinál a 12 hetes uh-on, mennyi ideig tartott és megmondták a baba nemét? Én jövőhét szerdán megyek a akkor leszek 12+4 napos, és akkor veszik le az első vért az integrált teszthez.Képzeljétek kaptam a férjemtől itthoni szívhang hallgatót és már tudom is használni, uhogy naponta 1x megszoktuk közösen hallgatni és nagyon megnyugtató, h bár még nem érzem, h mocorog, de tudom, h jól van a baba:)

Az én kisfiam is most esett át egy köhögős és kötöhártya gyulladásos vírusos nyavalyán, uhogy várom már megint a jó időt, hátha akkor nem leszünk betegek.

Írjatok majd, mizujs felétek!!

Puszi

Rné.

2010. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/315 anonim ***** válasza:

Na hali!

Igen, voltam kedden dokinál, sztk-ba. Az uh rögtön kész lett, viszont a dokira 10 órától fél ötig vártam. Már a végén sírtam!!! Ugye én vidéki vagyok, és körzetileg a debreceni kenézy kórházhoz tartozom. De mivel fogadott dokim van,és ő a klinikán rendel, ezért járhatok ő hozzá, de így nem vizsgálhat meg senki más, csak ő. Ezért ha egésznap műt, szül, megszívom, mert hosszú órákig kell rá várnom. Olyat sem csinálhatok,h. addig elmegyek vhova, mert nem lehet sosem tudni,h. mikor lesz vége a műtétjének.

De a lényeg a babám jól van, már 61 mm a drága, és láthattam. Integetett a bal kezével anyának.

Persze a párom lemaradt az élményről, mivel a drága anyjáért kellett szaladgálnia:S És persze nem tudott volna várni 5 percet.MErt ahogy ott hagyott a párom a kórházban, 5 perc múlva hívtak be uh.-ra. Hasi volt, nem hüvelyi, ezen jól meg is lepődtem.

Velem ennyi, még mindig álmos vagyok, semmi kedvem takarítani sem. A gyógyszereket elhagyhattam, már csak a magne B6 meg a vitamin maradt. A neme egyelőre még titok, de legközelebb a 18 hetes uh.-n, remélhük jól fog látszódni. Képzeljétek tegnap a köldököm alatt, mikor feküdtem, éreztem kis buborékokat. Egy 2 másodpercig, de nagyon furi volt, egyből oda koncentráltam. Ha bél mozgás lett volna, azt már észre sem veszem. Páromnak nem mondtam, mert lehet csak képzelgek, de jó tudni,h. nemsokára egyértelmű jeleket fog adni,h. hé anya, itt vagyok!:)

Na jó léptem!

Sziasztok! Ily

2010. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Jajj olyan jó olvasni, hogy jól vagytok!Tök örülök neki!:D Nálam most van pé!Úgyhogy

apával szorgoskodunk, aztán majd kiderül.A duphatont nem 21-én kezdem, hanem 26-án.Mivel a doki 5-éhez számolta(ugye akkor kezdtem el barnázni)és azt mondta vegyük vérzésnek, de 10-én rendesen megjött, úgyhogy eltoltam 5 nappal.

Így 10-éhez számoltam a pé-t is és bejött, úgyhogy minden ok lesz most már remélem.Na most mennem kell!Sok puszi!Sziasztok! Kriszti

2010. jún. 25. 14:31
 154/315 anonim ***** válasza:

Oksi, szurkolunk neked!:)

Ily

2010. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok4

Én is drukkolok neked Kriszti, h összejöjjön most a bébi, majd írd meg, h mikorra nem várod majd.

Ily, sajnálom, h lemaradt a párod az uh-ról, de csak azért , mert tudom, h ilyenkor ezek a dolgok még rosszabbul esnek:( Mi kedden megyünk, azt mondta a férjem, h jön velem, h vesz ki szabit(1órás lesz az uh csak azért)de eddig még nem mondta, h akkor mi van, h akkor tuti jön ilyesmi, de ha nem jön akkor nagyon fogok rá én is haragudni!!

majd írok kedden.

mennem kell

puszi

rné.

2010. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Rendesek vagytok, hogy drukkoltok!

Most július 14-re nem várom.Úgy érzem most a peteérésem is rendes időben volt érzetem az apró szurkálásokat, ami viszont furi volt, hogy mindkét petefészkemnél.Remélem most sikerül, ha nem akkor tényleg fogok most már rendelni ovu tesztet!:D Ti pedig pihizzetek sokat és vigyázzatok magatokra!Puszi nektek!Sziasztok! Kriszti

2010. jún. 27. 13:41
 157/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

hogy vagytok mostanság? Én voltam a genetikai uh-on, és olyan jó volt látni a picit, aki már nem is olyan pici:) 71mm crl-je lett 13 hetes terhesség, és lett róla 3d-s képem is, majd megpróbálom feltenni, csak kell hozzá segítség, hogyan is kell.Az örömben az üröm, h sajnos van a baba mellett egy amnionszalag, (amikor a petezsák alakult abból tapadt le) ami elvileg fel fog szívódni és remélhetőleg nem okoz gondot nekünk! Most majd többször kb.2 hetente kell mennem uh-ra amíg ott van, h lehessen ellenőrizni a helyzetét.Én tudom, h rendben lesz minden, muszáj,másképp nem is lehet!!!Addig is mindennap 1x hallgatom a baba pici szívhangját, számomra most ez a legjobb kapaszkodó.Remélem, veletek is minden rendben.

Megint itt a meleg, hála Istennek, már nagyon untam az esős időt:)

sziasztok

Rné.

2010. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Rné!Az az amnionszalag biztosan el fog múlni, csak ne gondolj rá, és pihenj sokat!!Ily!Remélem te is jól vagy, nem tudom, ti hogy bírjátok a meleget, de én már ki vagyok!Persze örülök azért neki, csak elég megterhelő még nekem is hogy egyik héten majdnem hogy fűteni kell a másikon meg kánikula van!Remélem nekem is összejött a baba, mert ha nem akkor kicsit várunk még vele és ha letelik a gyesem vissza megyek dolgozni.

Sajnos a lakáshitelünk svájci frankos, ami mostanság az egekben, úgyhogy kicsit legalább bebiztosítanánk magunkat, de ha már babó van akkor viszont had jöjjön csak.Most mennem kell!Vigyázzatok magatokra!Puszi nektek!

Sziasztok! Kriszti

2010. júl. 3. 12:36
 159/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Nekem megint nem jött össze a baba, tegnap megjött!Most azt beszéltük, januárig próbálkozunk, csak úgy spontán, ovu teszt nélkül, addig ha össze jön akkor jó, ha nem akkor vissza megyek dolgozni és várunk picit.Remélem ti jól vagytok és nem visel meg nagyon benneteket ez a hőség!!

Vigyázzatok magatokra nagyon!Sok puszi!Kriszti

2010. júl. 10. 14:18
 160/315 anonim ***** válasza:

Szia kriszti!

Most olvastam, h megjött,sajnálom, de januárig még sok idő van!! sztem, ha nagyon-nagyon szeretnél teherbe esni akkor mindenképp vegyél ovu tesztet, én gyógyszertárit vettem és olyan 3000ft már van, vagy van dm-es is,nem akarlak rábeszélni, csak ha tutira akarsz menni akkor ezzel okés lesz.Persze ti döntitek el:) csak drukkolok!!

Én megvagyok/vagyunk, a babával eddig rendben van majdnem minden, a szalag ott van a feje felett, de a doki azt mondta, h feje már jóval nagyobb úgyhogy nem lesz gond, h beleakadna,mert nem tud. egy kicsit több a magzatvizem, ezt majd ellenőrzik, remélem ez is elmúlik.Én bírom a meleget,nagyon is, főleg h a gyerekkel lehet kint pancsolni meg most tök olyan mintha nem is lennék terhes, semmi bajom nincs, ritkán fáj a fejem csak.Néha érzem már, h készülödik a mocorgásra ,olyankor keményedik a pocim, de a rendszeres mozgás sztem olyan 1-2 hét mire olyan kis erős lesz a baba.Ja, január 5.-re vagyok kiírva:) Mentek nyaralni valahova? Mi megyünk Balatonra, de a vízet kerülöm, nem merek bemenni, most fontosabb a baba, minthogy én a vizeskedés miatt elkapjak bármit is:(

na,mennem kell,vigyázzatok magatokra,pancsizzatok sokat:)

szia, puszi

Rné.

2010. júl. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!