Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/315 anonim ***** válasza:

Szia Kriszti!!

nagyon gratulálok a teszthez:)biztos még erősödni fog a csík, de ez már tuti baba főleg, h nem jött meg!!! Akkor ez nagyjából olyan áprilisi baba lesz, ha jól számolom?

Majd írj az orvos után mindenképp, h mi volt,addig is drukkolok, h jól megtapadjon a kisember:)

Nálam nem sok változás van, voltam uh-on, és 1000%, h kisfiú, annyira jól lehetett látni a kukacát, h ebből már aligha lesz kislány:) Mondjuk a fiam kimondottan fiú tesót akart, mert, hogy "a fiúkkal lehet verekedni" -így mondta!Most nagyjából 20cm a baba, és sokat mozog.Van mikor éjjel is arra kelek, h rendezkedik odabent.A pocim az meg olyan mint egy jóllakott óvódásé:) mondjuk próbálok figyelni, h ne hízzak sokat, de eddig 6kg-nál tartok.

Ilyvel nem tudom mi lehet, lehet csak nem ér rá

mindenesetre jó rég nem írt , reméljük jól van!

Na, megy a drukk neked Kriszti, én meg megyek sajnos palacsintát kreálok, bár sok kedvem nincs:( hamar bemelegszem tőle.

Puszi

Rné.

2010. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/315 A kérdező kommentje:
Szia Rné!Köszi a drukkot az mindig jól jön!Még nem jött meg csak tanácstalan vagyok egy dologban.Ugye az én ciklusaim 34 naposak és már a ciklusom 25. napján halvány-halvány pozit teszteltem.Kb. 1 hete meg olyan mintha már mozogna valaki odabent.Olyasmit érzek mint mikor rángatózik az izma az embernek, csak én a méhemben érzem és nem olyan gyorsan és hol itt hol ott, de minden nap!!Lehet, hogy tényleg elnézte a doki a cisztámat?De az is lehet, hogy ahogy nő a méhem...Nem tudom, fura de majd kiderül!Igen április 20-a körül fog születni majd a nyuszi hozza! :) Na most lépek én is pihenek!Puszi!
2010. aug. 15. 21:43
 173/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok, megérkeztem!

3 hete szervizben van a gépünk, ezért nem tudtam hamarabb irni. Most is anyájéktól irok. Én is megcsináltattam 2 hete a teszteket, nálam is minden okés, és mint kiderült, fiam lesz nekem is. Aminek nagyon nagyon örölünk. Egyből megmutatta magát, még apa is látta a fütyköst.

Nekünk jelen pillanatban a Szapolcs, a Gergő, és a Bálint név tetszik. A babám és a pocim is szép nagy, a baby is elég intenziv mindenki nagy örömére. Ma vagyok 20+4 hetes. A felén túl vagyok. Még nem vettünk neki semmit, majd októberben indulunk be. Hamarosan kezdődik a sulim, amit nagyon várok, talán azért, mert hamarabb telik az idő. Mire vége a 3. félévemmnek már 36 hetes leszek, jöhet a baba, suli szünetben. A 4. félévtől nagyon félek, hisz ott lesz a baba, nekem meg suliba, vizsgákra, márciusba 1 hét gyakszira kell járnom. Nem lesz egyszerű, de ennek ellenére sem fogok halasztani. Rné, gratulálok a fiadhoz, Kriszti, neked meg a pozi tesztedhez. Szerintem babót vársz. Lehet akkor lesz a szülinapja mint nekem. Április 24.én.:) Jajj már alig várom,h. legyen gépünk, hiányzik a gyakorik. Bár egy kicsit jót is tett,h. nem lógtam folyton a neten. Mi nem megyünk nyaralni, nem igazán van úgy rá keret. A terményünk 30%-át elvitte a vihar, csak reménykedünk,h. a bisztositó ki fogja fizetni a veszteséget. Mi tök jól megvagyunk a párommal, csak a drága anyja zavar bele az idilli képünkbe. Bár nem kezdek bele,h. miért szar a viszonyunk, de az tuti, teliirnám az egész oldalt.

Na puszikállak titeket, ha lesz gépem, az lesz az első,h. irok!

Ily

2010. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/315 anonim ***** válasza:

Na Kriszti, már 19.e van? Menzivel mi van?

Ily

2010. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!!Nagyon örülök Ily hogy végre megvagy!

Nos nekem sajnos 5 hetesen elment a babám. :(

Egyik este elkezdett mensi szerűen fájni a hasam és csak barnáztam másnap el is mentem a dokimhoz egy komáromi rendelőbe, de hüvelyi uh ott nem volt, ezért másnap kellett

hozzá vissza mennem Kisbérre.Rendes hasi uh-on nem sok minden látszott, csak hogy van ott valami.De másnap hüvelyi uh-on már semmi nem látszott.Most azt mondta várjunk októberig és ha addig nem lesz baba akkor ír valami gyógyszert, hogy hamarabb sikerüljön teherbe esnem és meg is maradjon,de a fél évet ki kell várnunk ami nekünk októberben telik le.Na most mennem kell mert a kisfiam épp átrendezi a ruháimat! :) Sok puszi nektek!!

2010. aug. 19. 15:51
 176/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Kriszti, komolyan nagyon sajnálom, h nem maradt veletek a baba.Nem is tudom mit írjak,hidd el, h sikerülni fog csak most valami nem volt teljesen jó és ennek így kellett sajnos lennie.Kicsit morbid, de én ezt mondogattam magamnak mikor az 5 hónaposomat vesztettem el.Az idő majd segít, meg majd az újabb terhesség,na meg az egy szem fiad majd csinál jókedvet ha kicsit szomorú vagy!!:)Fel a fejjel!! Reméljük, h a doki ad vmi jó gyógyszert.Amúgy véleményem szerint nem ártana neked egy hormonvizsgálat, biztos ami biztos!!!

Ily, én is gratulálok a kisfiúhoz, a Szabolcs az nekünk is listán van, szép név az tuti:)mondjuk nálunk a páromnak jön be jobban, ha én választhatok akkor nekünk Vilmos=Vilike vagy Mihály=Misike a befutó, most még egyenlőre.

Olvastam a soraidat, h elment a termény egy része, hát nem semmi, reméljük megtérítik a kárt, na meg, h nem húzzák hanem gördülékenyen megy majd a dolog.

A babákra visszatérve nekem most annyiból könnyebb, h nem kell mindent előröl kezdenem, minden megvan a fiamról, és ő is téli baba volt, csak novemberi.Így tényleg csak pár dolgot kell vennünk ami tönkrement ilyen pl. a mellszívó ilyesmi na meg aminek nem tudok ellenállni.

Képzeljétek vettem a babának már egy édes kis sapit meg egy pár kis kesztyűt a kezére ha nagyok lennének a körmei a születés után.

Jól van lányok, vigy

2010. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/315 anonim ***** válasza:

(lemaradt a búcsúzás:)na még egyszer....

vigyázzatok magatokra!!

Puszi

Rné

2010. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Hogy vagytok?Remélem minden rendben van veletek!Velem semmi extra, egyenlőre várok, hogy hátha majd egyszer ha eljött az ideje, jön a tesó és velünk is marad!

Amúgy Rné, nem morbid amit írtál, mert én is és a férjem is úgy gondoljuk, inkább ilyenkor menjen el, minthogy esetleg betegen szülessen, mert az iszonyú lenne nekünk is és neki is.Természetesen nem adjuk fel, de úgy vagyunk vele, majd jön ha akar.Sok puszi nektek!Sziasztok!

2010. aug. 30. 13:15
 179/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! Ma lett kész a gépünk, úgyhogy akár minden nap tudok írni az oldalra.

Mi már 24 hetesek vagyunk, és szépen gyarapszunk. Holnap megyek terheléses cukor vizsgálatra, minden rosszra felkészültem, majd megírom,h. milyen volt.

Megkezdtem a 3. félévemet a suliban, hát borzasztó nehéz lesz. Sokat kell tanulni, a tanáraink is elég szemetek, pénzéhesek.

A babánknak még nem vettünk semmit, lassan el kéne kezdeni. Nagyon nem számíthatunk semmire, még baba ruhákba sem. Ma vettem magamnak 1 kismama nacit, úgyhogy már 2 van, de basszus jó drágák. Csak az vígasztal, h. a kövi gyereknél nem kell megvennem. Bár lehet akkor is kell majd, mert kb akkora leszek mint egy bálna. Nem tudom,h. vagytok vele, de én kb 13 kilónál tartok, és hol van még a vége...

Na puszillak titeket, holnap írok.

Ily

2010. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Ily,egy kalappal holnapra!Melyik lesz a cukros víz ivás?, ha az akkor vigyél hozzá egy kicsavart citrom levét, azt bele lehet tenni a löttybe és elviselhetőbb az íze.Szerencsére nekem a doki a tej+zsemle evést határozta meg, uhogy nagyon örülök.Persze előtte ecseteltem neki, h baromi gyenge a gyomrom, és hogy nem akarom kidobni ott a taccsot:) amúgy jövőhéten megyek. Én eddig 7kg hízásnál tartok,sokat mondjuk én sem akarok hízni de hát ez nem rajtunk múlik.Amit meg kell enni azt nem szabad megvonni.Majd lemegy a terhesség után.Én már vettem pár apróságot, kis sapka meg kis vászoncipő tavaszra, akciósak voltak.A mellszívót a gyógyszertárból rendelem meg, mert akkor meg tudom venni egészségkártyára, így nem kell külön pénzt adnom érte.A babának nem is kell nagyon

mást vennünk.

Kriszti, jár a kisfiad bölcsibe? vagy otthon van veled?

na, majd én is benézek lányok sűrűbben.sziasztok

puszi

Rné.

2010. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!