Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/315 anonim ***** válasza:

Félreértetted Rné. Nem pénteken adták fel a kocsit, hanem akkor rendeltem, és azt mondták,h. kedden postázzák. Mivel gondolom külön futárjuk van, annak ide kellett volna érnie ma holnap. De tegnap felhívtam a nőcit,h. várjak ma rá, (azaz tegnap) vagy ne, mert nekem dolgom lenne. Erre azt mondta,h. még ma (azaz) tegnap mentek ki érte lengyelbe. Szóval még pár napig nem lesz kocsink.

Van egy gond velem, tegnap voltam a klinikán. Már csütörtök óta nagyon viszket ég odalent, és tegnapig halogadtam a dolgot, mígnem elmentem a dokihoz. Hát szépen be van gyulladva a hüvelyem, meg minden odalent, és mivel terhes vagyok, nem adhat olyan gyógyszert ami kikezelhetné a gyulladást, hanem csak kenőcsöt, ami enyhítheti azt. Így majd csak szoptatás után kezelhet ki rendesen. Azt hittem,h. elsírom magam. Azt hittem,h. cssk kívül van valami fertőzésem, mert csak kivül éreztem a viszketést. De mikor megvizsgált belül, azt hittem összecsinálom magam, úgy fájt. A doki a múltkori lázra saccol,h. az hozhatta ki, meg ugye az antibiotikumra,h. azt kaptam.

Na mindegy. Az a lényeg baba jól van, és h. nagyon sokat mozog. A méhszájam teljesen zárt. Rné, sok boldog szülinapot a kisfiadnak.

Na megyek is tanulni.:S Ez az november nagyon zsúfolt lesz, de a jó hír,h. nov. 20.-án vége az összes vizsgámnak, és kiélvezhetem teljesen a terehességem legégét. Sziasztok ILy

2010. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Ily, köszi a jókívánságot a gyerkőcnek:)aranyos vagy!

Figyelj, ez a fertőzés ez nekem sántít, h nem lehet kezelni.Én elmennék a helyedben máshoz is, mert egy nem kikezelt gombával(merthogy az szokott viszketni) egy nem terhes nőnek sem egyszerű, hát még ha várandós vagy.Én most estem át egy ilyen kezelésen, nekem bakteriális fertőzésem volt, de mondta doki, ha ki újul akkor megint kell a kúp rá.Sőt volt már gombás is terhesen és kaptam rá canestent ami nem csak kenőcs.sajnos ilyenkor ezek többször vannak, fogékonyabbak vagyunk rá ilyenkor, de sztem nem szabad hagyni, h felülfertőződjön.Amúgy magától mitől múlna el?én nem is értem, h gondolják.Amúgy meg majd lesz egy kenetvétel, 36.hetesen szokott felénk lenni, abból gombát +vmit néznek, pont azért, h ha hüvelyi szülésre kerül a sor akkor nem mind1 a baba szempontjából, h van e fertőzés vagy nincs.Ha akkor találnak vmit azt is kikezelik, ezt tudom, az orvosom mondta.Olvass itt utána gyakorin, sztem találsz ilyen kérdést és majd látod, h másoknál hogy volt.remélem nem haragszol, h leírtam a véleményem, csak tudom milyen baromi kellemetlen tud lenni:(amúgy ez a saját dokid volt aki megvizsgált??

Rné.

2010. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/315 anonim ***** válasza:

Igen, ez a fogadott dokim volt, és megbízom benne. Am nem baj,h. leírtad a véleményedet.:), ezért vagyunk egymásnak. Egyépként ez olyan kenőcs, amihez van applikátor, bele kell nyomni a krémet a hüvelybe. Szeritnem hatásosabb ez a krém mint a canesten, mert ez vénnyel kapható csak. Azt mondta,h. lényegesen fog javulni a panaszom, de nem fog teljesen elmúlni, mert ezt szájon át bevehető gyogyival szokták/lehet kikezelni, amit most nem szedhetek be. Ez nem olyan általános gombás fertőzés, amire a canesten jó lenne. Na mindgy. Nem nézetem meg mással magam, megbízok a dokimban, és nálunk ő a legjobb szakember.:S

Voltam a tescoban, már megint kifogtam egy olyan jó kötött pulcsit a babámnak, tök olcsón. 1800ft-ról 555ft-ra le volt értékelve. Apának meg sem merem mondani,h. már megint vásároltam. PEdig már ruhára, 56-62-es méretből, már nincs szükségünk, de ennyi pénzért nem tudom őket otthagyni. És nagyon jó minőségűek. Meg vettem a kikbe baba törölközőt, meg egy vékony plédet neki.

Krisz te hogy vagy? Hol vagy?

Ily

2010. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Hát Ily sajnálom a fertőzésed, csak tényleg felül ne fertőződjön!Rné igen nálunk is 36 hetesen van kenet vétel és tényleg az ilyen fertőzések miatt amit írtál!Hát nem tudom remélem minden rendben lesz veled Ily!

Boldog Szülinapot Rné a kisfiadnak!! :) Már jó nagy fiú!

Én hétfőn megyek dokihoz, végre jól vagyok, a bogyóm még nem fogyott el, de már nem sok van belőle.Most olyat mondok hogy el se hiszitek!10 hetesen érzem ahogy mozog a baba és egyre aktívabb! :D Tuti ő az mert ezt nem lehet mással össze keverni!Na és persze minden nap ugyan ott érzem a kis rándulást, cirógatást! :) Szegény nem szereti ha köhögök vagy tüsszentek, akkor mindig megijed, és amire még hajlandó megmozdulni az a zsíros kenyér!:D El se hiszem komolyan, bár már most nagy pocakom van Arnival 4 hónaposan néztem ki így, a cicimet nem is említem.Hízni egyenlőre 2kg-t híztam, mert az eleje fogyással indult az émelygés miatt, de mára már csak az is ritkán van, de az evést így sem viszem túlzásba.Vele nem vagyok olyan kívánós, mint a fiammal.Vele ilyenkor már 6kg-nál jártam hízás téren!:) Na jól van most megyek!Sziasztok!Vigyázzatok magatokra!

2010. nov. 4. 09:51
 215/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Ily, én is csak annyit tudok, h akkor reméljük a legjobbakat és rendre elmúlik a kenőcstől és persze jobbulást kívánok neked!! A rucikról meg majd meglásd, h ez nem csak most lesz így,a jövőben is biztos mindig előre megveszel mindent amire szüksége lehet a babának, sztem minden anya ilyen:)de ez a természetes is:)

Kriszti,bevallom őszintén, h én is éreztem ilyet ilyen korán,csak soha nem tudtam eldönteni meg elhinni magamnak, h ez a baba vagy sem, bár tudtam,h a másodikat hamarabb érezni, csak nekem az első olyan későn mozdult meg erősen, h ezért sem mertem elhinni, h azt érzem amit gondolok:):) az egyik kis kolléganőm mondta anno, h akkortól ha érezzük a babát akkor külön kell már köszönni neki, és utána mindig köszönt nekem is, meg a pocilakónak is mikor meglátott...na csak úgy eszembe jutott:)

Súly ügyileg én meg lányok most úgy állok,h eddig volt 9kg plusz, most meg -1kg ebből , pedig nem fogyózóm meg semmi, csak most vmiért a szervezetemnek elég ami most volt és abból használok.Bár gondolom, h nemsokára azért megint megindul a gyarapodás, a vége felé szokott,de annyit nem fogok hízni mint a nagynál, vele megvolt a 20kg a végére.

na még annyi jutott eszembe, h ma volt a fényképezés az oviban a gyerkőcnek, és hát komolyan olyan nagyfiú a maga 6 évével, alig hiszem el, olyan ügyes és csini volt, nyakkendő meg fehér ing volt rajta,ahogy ott fotózták és néztem, h milyen szép nekem , közben elmorzsoltam pár könnycseppet.Majd nem sokára Kriszti talán már tavasszal mikor megy az Arnold oviba akkor már ő is fog szavalni az anyák napján, na az majd nagyon szép lesz meglásd!!!

szaladok lányok, ill a lakás itthon és főznöm kell, mert jön após ebédre délután:)sok kedvem nincs ha tudná...

na puszi

vigyázzatok magatokra

Rné.

Ui:Kriszti köszönöm a köszöntést neked is:) kedves vagy!!

2010. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Mi újság?Én holnap megyek vissza dokihoz és bár a felfázással minden rendben már túl vagyok rajta, de ma meg össze szedtem szerintem egy gombás fertőzést, mert viszketek lent! :S Szerintem már megint a wc papírtól!

Hát ha holnap mondom a dokinak szerintem kitér a hitéből, hogy már megint van valami bajom! :) Nem tudom szabad e de bekentem magam canesten kenőccsel így már jobb.Aztán majd holnap megkérdezem a dokit mit javasol.Remélem Ily te már javulsz ezen a téren!Rné veled mi újság?Hogy telt a szülinap?Na sziasztok!Puszi!

2010. nov. 7. 16:41
 217/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Kriszti, sztem jól tetted, h bekented, lehet, h csak külsőleg van gond,ilyenkor annyira megtud ott lent dagadni a szemérem ajak, h elég neki egy kisebb dörzsölés pl wc papír ahogy irtad, nekem pl a törülköző nem volt túl puha és attól éreztem ezt.de a kenőcsre elmúlt.reméljük nálad sem komoly, az orvostól meg ne aggódj, tudja ő azt, h ilyenkor sajnos ezek a gondok vannak, sztem nincs is olyan kismama akinek ne lennének ilyen problémái:( majd írj, h mit mondott!

Ily, te jobban vagy?

A szülinap jól sikerült sztem , nem volt nagy hacacáré, csak szűk család(9fő), de mit ne mondjak hulla voltam délutánra már és majd leszakadt a derekam.Úgyhogy lehet, h a karácsonyt nem vállalom be, akkor nálunk szokott lenni az összejövetel, de már most alig bírtam, és segítség nem nagyon van,a férjem beszélget a vendégekkel, persze ezt igy is szoktuk a vendégektől meg nem lehet elvárni, h ők mosogassanak meg szedjék le az asztalt stb...még meglátom.

Én meg azt vettem észre, h megint annyira éhes vagyok, eszem eszem és mintha lyukas lenne a gyomrom, egy feneketlen tó, egyfolytában ennék,remélem nem indul meg nagyon a súlyom:)

Most rohanok lányok, majd írjatok, jobbulást nektek!!

Puszi

Rné.

2010. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! Kösz az érdeklődést, már teljesen jól érzem magam oda lent.:) Tegnap megpróbáltuk apával a szexet is, hát az még nem az igazi, de legalább már nem viszketek. Képzeljétek ma megjött a babakocsink. Teljesen szét volt szedve. Összeraktam teljesen egyedül, de mire rájöttem,h. mi hová való, meg hogyan kell, azt hittem, megszülök. Izzadtam, a körmöm letört, lihegtem. Persze használati utasítást nem találtam, majd mire teljesen összeraktam a kocsit, addigra megtaláltam.:S

Olyan szééép. Igaz, elfoglal egy csomó helyet, de az tuti, nem fogom szédszedni mégegyszer, meg össze.

A kocsiért 90500ft.-ot fizettem postaköltséggel együtt.

Szeirntem megérte. Sportrésze is van. Így legalább nem kell majd külön sport babakocsit vennünk.(az is teljesen dönthető) Babahordozó is járt hozzá, az is a vázra rögzíthető. Van hozzájuk szunyogháló, meg eső védő, meg pelenkázó táska. Imádom! Nem tudok betelni vele.

Amúgy a vizsgáim pénteken sikerültek, már csak 3 vizsgám van, amitől nagyon félek! Tesi szóbeli, szombaton, matek írásbeli 20.-án, meg ovipedagógia szintén 20.-án. Ha sikerül, 20.-án vége a 3. félévemnek, és túl leszek a fősuli felén.:)

Krisz, nagyon várjuk a fejleményeket!

Rné, nem csoda,h. kivagy, mondom, én úgy izzadtam mint egy ló, mire összeraktam a kocsit. Én biztos nem fogok idén karácsonyozni, mi is nagy felhajtást szoktunk csinálni, nyáron a sok szalonnasütés miatt hárul rám minden, aztán ott vannak a szülinapok, karácsony, ááá ezt terhesen, nagy hassal nem lehet bírni.

Én szerdán megyek uh.-ra, meg dokihoz, tegnap töltöttem a 32 hetemet.:)

Na puszi nektek.

Ily

2010. nov. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Atya ég!Ily!Már 32 hetes vagy?Nem rég írtam ki ezt a kérdést, vagyis már fél éve!(?)pff...

Tök elszaladt az idő!Ma voltam dokinál, a doki megnyugtatott hogy a viszketés biztosan az antibiotikumok okozzák, mert ilyenkor felborul a hüvelyflóra.Kaptam rá kúpot, remélem hatni fog.A babám elvándorolt a bal felemre és szétrúgja a petefészkem én meg nem tudtam mitől fáj! :)Már 45mm és 11 hetes, megvan keze lába minden oké!Még mindig nem fogtam fel, hogy babám lesz megint, olyan hihetetlen, pedig már érzem ahogy ficánkol! :) Csajok szerintem a karácsonyt már ne vállaljátok, az már nagyon szülés közeli idő nem?Inkább pihenjetek és inkább titeket kényeztessenek ha lehet! ;) Puszi nektek!

2010. nov. 8. 13:43
 220/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok.

Voltam tegnap dokinál, és semmi jó hírt nem mondott. 32 hetesen érett

I. fokban a méhlepényem. A doki azt mondta, valszeg befektet jövő héten a kórházba, amit nem fogok hagyni. NEm szeretnék 6-7 hétig kórházban lakni. Meg én 20.-áiog vizsgázgatok, nem tehetem meg,hogy bent legyek. MEg amúgy is. Amíg nincs komoly baj, addig nem. Eléggé elkeserített a diagnózis, de öröm az ürömben,h. tegnap a párommal elmentünk vásárolni, és mindent megvettünk. Kiságyat, pelenkázót, matracot, ágynemű garnitúrát kettőt, mellszívót, forgós zenélőt, meg apróbb dolgokat is. Még mindent tegnap összeszereltünk, helyére rektunk, úgyhogy minden szuper. Már csak ki kell mosnom a textileket, és jöhet a baba. De remélem 4 hétnél hamarabb, egy perccel sem fog jönni. Nagyon félek a koraszüléstől, félek,h. bármi baja lesz. Meg is őrülnék. Eddig olyan nyugodt, laza, kismama voltam, semmi rosszra nem gondoltam,csak a jóra, most meg, máson sem jár az agyam,h. baj lesz. Az éjjel olyan rosszat álmodtam,h. senkinek nem kívánok olyat. Mintha tényleg megtörténne velem a baj.

Rné, te mikor mész 32 hetesre? Remélem sokkal jobb híreket kapsz mint én. Eddig minden vizsgé

álatom leletem tökéletes volt, elég volt 6 4 hetente járnom dokihoz, erre tessék. Mostmár hetente kell mennem, plusz még be is akar fektetni. Bár lenne vége, remélem később az aggódáásom is el fog múlni.

Na sziasztok csajok. Vigyázzatok jobban magatokra, jobban mint én. Bár nem tudom,h. mit csináltam rosszul, hiszen sokat pihntem, ettem, kerültem a káros dolgokat, nem cipekedtem, akkor?

Áááá

Ily

2010. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!