Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!!Hát bizony Rné ahogy mondod most már közel van nektek, hogy 1-el többen legyetek!El se hiszem, hogy ilyen hamar elrepült a 9 hónap, nemrég meg még azon izgultam veletek, hogy tuti pozitívat teszteltetek-e! :)

Köszi Rné a képek nekem is tetszenek, leírom a linket ahol csináltam őket mert nem fényképész csinálta ám!Nézd itt lehet ilyet szerkeszteni és van egy csomó más háttér is: www.picjoke.com itt majd a magyar zászlót válaszd és teljesen magyar nyelven fog bejönni(persze csak ha akarsz ilyen képeket!).Oldalt van egy csomó dátum, amikhez van rengeteg féle háttér.Egyébként mikorra vagytok pontosan kiírva?Rné te?Na és Ily?Jajj Ily!Gratulálok a vizsgádhoz tudtam én, hogy meglesz!! :) Igen a babát azóta is érzem, szóval kétség sem fér hozzá hogy ő az!Most a kedvenc helye a hólyagom, sokszor gömbölyödik oda egy helyre és olyankor rendesen lehet őt ott érezni!Egy kemény gombóc az egész baba! :D 6-án megyek dokihoz, akkor leszek 15 hetes, jó lenne megtudni a "télapótól" ki lakik odabent! :D Már kíváncsi vagyok! :) Most megyek, pihenjetek sokat és vigyázzatok magatokra!!

2010. dec. 4. 13:05
 232/315 anonim ***** válasza:

sziasztok

Kriszti, köszi megnézem majd az oldalt ahol csináltad,majd megkérem apát segítsen, mert nem vagyok annyira ügyes ilyen szerkesztős dolgokban, viszont tényleg nagyon tetszik:)

Huh, már 15 hetes vagy?? hogy megy az idő, nagyon lányok!!

majd ha meglesz a pici nyilván nem tudok majd mindennap ide ülni, de majd írjatok, h mizujs veletek, azért én jövök mikor tudok! Ám, én január 10.re vagyok kiírva mensi szerint, viszont mondta doki, h lehet hamarabb meglesz, merthogy a fiam is hamarabb lett, meg hát nem tudom milyen lesz a méhszájam addigra, de én nagyon-nagyon nem akarok karácsonykor szülni, az tuti,remélem, h hallgat rám a baba:) Felmerült az orvosomban az is, ha kari előtt kinyílok valamennyire akkor megkéne szülni,de én ezt az ötletet elvetettem, mondtam is a férjemnek, h amíg nem folyik el a víz vagy nem indulnak be a fájások maguktól addig nem megyek kórházba az biztos.

Ily te hogy vagy, mi volt a dokinál?

megyek alukálni, holnap már elvileg megyünk az oviba a naggyal:)

jó éjt,puszi!

rné.

2010. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!

A dokinál minden rendben, 36 hetes, és 1 napos vagyok. Ma voltam NST-n, a gyerek annyira mozgott odabent, h. folyton elment a szívhangja. Eleinte a nővérek mondogatták, h. ne mozgassam a tappancsot a hasamon, úgy gondolták,h. miattam nincs szívhang. Aztán belátták,h. a gyerek megy el folyton . De végül sikerült az eredmény, okés lett. Hetente kéne járnom, de a doki úgy gondolja, h. nagyon sok időm van, így pénteken is kell menni NST.-re. Igazából már nagyon fárasztó már járkálni. Az én dokim is felajánlotta,h. beindíthatjuk a szülést ha gondolom, de ebbe nem egyeztem bele. Én is azt szeretném, ha természetesen indulna be a szülés, de hát benne van a pakliban,h. karácsonykor fog jönni a picim, és melyik doki akar mondjuk szenteste szülni? Szóval én megértem kicsit őt is, ő felajánlotta,de én elutasítottam, és tiszteletben tartja. Ennyi. Amúgy Krisz, menzi szerint január 2-re vagyok kiírva, uh alapján, meg szentestére.

Pár napja én is érzek jóslókat, enyhe menzis görcsöket. De ahogy jönnek, fél perc múlva mennek is. Tényleg fel sem veszem őket. Tegnap össze pakoltam a kórházi csomagot is. Hogy a suli vége van annak nagyon örülök, csak,h. nem pihenhetek még. Anyósom péntek óta a kórházban üdül a vesekövével, rám hagyva a 90 éves anyját. Csajok én már nem bírok vele. Képzelhetitek milyen egy szenilis 90 éves, aki a szobájába csinálja kisebb nagyobb dolgát, én meg ha kész, szaladgáljak, vigyem ki a WC- be a szoba WC-jét, olyan büdös van a szobájában, mint a hullaházban,és még sorolhatnám. Már a sírásnál tartok. Arról nem beszélve,h. fertőzés veszély, nagyban jelen van. De nincs senki aki gondozza, apósom teljesen levette a kezét róla. És igaza is van. Ő már mondta, régen,h. vigyék otthonba, de anyós addig nyavajgott, míg beadta a derekát. De kikötötte,h. ő abszolút nem fog vele foglalkozni. Így 36 hetesen, én takarítok, ugrálok utána. De most mondta após,h. ilyen mégegyszer nem lesz,h. egyedül marad vele egy fedél alatt, így mindenképp megy ezek után otthonban.Mindenkinek így lenne a legjobb. CSak a baj van a nénivel, ráadásul nagyon hálátlan.

Na mindegy. Egyébként jól vagyok, ma vettem tisztálkodási szereket a babámnak, magamat is, de már tényleg csak kínlódásból,h. addig se kelljen a kedves mamával itthon lennem.

Fú Krisz, az én terhességem is gyorsan telik, dea tiéd? Rohan. Már 15 hetes vagy? Durva. Szinte tegnap panaszkodtál,h. ez a hónap megint nem sikerült, már meg lassan a feléhez közeledsz. A következő uh.-n, már a neme is látszik. Rné, nem lepődök meg,h. nem sikerült a 4D, tudod, mi sem láttunk a babámból semmit 30 hetesen, már nagy volt. Úgy ahogy a tiéd is. Óriás picúrok. Hamarosan megszülünk!!!!!:)

Minden éjszaka szülök, nagyon durva. Már nagyon várom, folyton rajta jár már az agyam. A párom is várja. Igaz picúrnak még nincs neve, de már minden készen áll.

Bocs ha kicsit zaarosan írtam, csak közben nézem a híradót. Na megyek csajok majd jelentkezem!

Ily

2010. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!!Hát nekem pedig a ti terhességetek szaladt el de nagyon!Ily!Férjem is január 2-án született!Arnold pedig január 18-án! :) Ma voltam dokinál, minden okés, és képzeljétek ez még nem 100% de lehet hogy egy pici lányka lakik odabent, de majd a következő uh lesz a tuti szerintem! :D Tesóméknál 2 héttel a szülés előtt derült ki hogy mégsem kislány lesz hanem kisfiú!Ily!Sajnállak nagyon azért ez nagyon durva szitu!! :S Csodálom, hogy párod engedi, hogy ezt csináld!

Csajok mindjárt vége az évnek és ti szültök!!Én meg mindjárt a felénél járok!!Atya ég!Fel sem fogom...

Megyek pihizek picit mert ha a nagyobb alszik a picur van fent, de most nyugi van még... :D Jó éjt!Sziasztok!

2010. dec. 6. 22:49
 235/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Ily, nagyon sajnállak, h ezt így terhesen kell végigcsinálnod, még annak is nehéz aki nem állapotos, de így...komolyan, ha a párod helyébe lennék biztos nem hagynám, h te csináld ezeket a dolgokat,ne haragudj, csak ahogy elolvastam komolyan olyan elszomorító a helyzet:(

Remélem azért nem emelgetsz , vigyázz magadra, most a baba meg te vagy az első!!!

Kriszti,hát igen, most kell pihenni amíg lehet, ha meg már meg van a 2. gyerkőc akkor pluszba van garantálva a nemalvás:)

Voltam ma a dokimnál, hát nem vagyok túl boldog.Azt mondta,h 2100 a méhszáj, a víz az kicsit kevesebb,de az nem gond.A görcsökre kaptam gyógyszert, mert a 3X2magneb6 már kevés nagyon, nem használ.nagyon úgy néz ki, h ha nem jön ki úgy a lépés akkor nem nála szülök,mondta, h sok a programja ünnepekre.Így lesz ami lesz, mikor menni kell akkor vagy tud jönni vagy nem,de mindvégig azon leszek, h addig legyen bent a baba amíg jó neki!

A bpd:91, a mellkas:88 lett, súlyra 2800g mondott.Kicsit sokallottam, de majd jövőhéten megyek a kórházba uh-ra kiváncsi vagyok ott mennyi lesz az annyi...:)

Ami nagyon durva volt, h olyan görcseim lettek a buszon, h hívtam a férjem, h jöjjön, mert nem tudom mi lesz.

Aztán 20 perc múlva mikor leszálltam sokkal jobb lett, de így egyedül már nem nagyon megyek messzire,legközelebb már a férjem is jön a dokihoz is.

Jól van lányok megyek is pihizni én is:)

írjatok majd!

jó éjt rné.

2010. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/315 anonim ***** válasza:

Na sziasztok!

Hát igen szomorú a helyzetem, de nem haragszom a páromra ezért. Ő még a saját babáját sem tette anno tisztába, biztos,h. a miénket sem fogja tán egyszer sem, de ő ilyen, ilyennek kell elfogadni.(Nem,h. a 90 éves nagyanyját.) Attól függetlenül imádja a gyerekeit, mindent megtesz értük. Nem emelgetek nehezet, fürdetni 2 naponta fürdik, kerestem hozzá addig gondozó nőt, így ő jön 2 naponta fürdetni 1 órát. A többit nekem kell intéznem. Nem tudni,h. anyósom mikor jön haza, tán ma zúzták a kövét. Egy biztos, ennyire még nem vártam haza sosem. Ma elmentünk Sanyival vásárolni a gyerekeknek karácsonyra, hú hát nagyon nem bírok már állni, menni. Le szakad a lábam, hiába pihenek, reggel ugyanúgy fájnak a lábaim, mint este mikor lefekszek. Mindenki azt mondja, aki nem lát minden nap,h. nagyon lent van a hasam, én magamon nem látom, de hiszek nekik.:) Az alvás is egyre kényelmetlenebb, éjjel arra keltem,h. akkorát rúgot,h. azt hittem, kirúgta a burkot. De nem bánok semmmit, minden fájdalom megéri!!!1000Xis. Kivéve a hízást nem.:S Ma ráálltam a mérlegre hosszú idő után, csajok 30 kiló. Meg is van az eredménye, nálam csíkosabb zebra, kismama a világon nincs. TEgnap rászántam magam, megborotválkoztam, alul is, és meglepődve láttam,h. a szemérem dombom is lila csíkos.:(

Remélem megindulnak a kilók lefelé szülés után.

A fogam mával készen lett, 9-et tömött a doki, egyet húzott. Hát igen, tényleg hamar elmegy a terhesség, gyerkőc mellett, meg méghamarabb gondolom.

Na vigyázzatok magatokra továbbra is!

Ily

2010. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!!Rné!A méhszájam ennyi idősen azt hiszem nekem is frankón elkezdett így kinyílni, de aztán úgy maradt, pihenj sokat bár gyerek mellett... ilyet írni! :)Pff...Nekem is nagyon sok pihit mondott a doki mert a lepényem a mellső falon van közvetlenül a belső méhszájam felett.Bár nem igazán tudom, hogy ez mennyire rossz vagy jó de most lekopogom jól vagyok, néha picit fáj a pocim, de gondolom a méh nyúlik.Ily!Én Arnival 24kg-t híztam szóval tudom milyen az amikor már úgy tudsz csak totyogni mint egy pingvin.Nekem a pocakom nem lett csíkos egyáltalán csak a combom itt az ágyékomnál na meg a cicim.

Mondjuk azt nem csodálom, mert én sosem voltam nagy mellű mindig 70B-s melltartót hordtam és Arnival bizony ez 90C-re nőtt!Most meg megint vehetek venni melltartót mert már a 85C szorít! :S Hol van még a vége?Fogászatra nekem is be kellene esnem, csak olyan nehéz, hogy Arnit nincs kire hagynom szegényt cipelnem kell magammal mindenhova.

De nagyon ügyes türelmes kissrác és nem rosszalkodik. :)

Amíg a doki vizsgál ő szépen ül egy külön kis helységben a védőnénivel a széken és megvár.Azért örülök, hogy ilyen nyugodt kis kölök, bár a nődoki szerint amilyen nyugodt Arni a 2. tuti annál rossz csonttabb lesz! :D Na most megyek, vigyázzatok magatokra csajok!!Puszi nektek!

2010. dec. 9. 07:05
 238/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Ily, reméljük, h anyósod mihamarabb hazakerül:)és akkor kicsit felszabadulsz.

A kilókkal meg sztem biztos, h lefog menni a szoptatás alatt a jó része, ami meg marad esetleg az majd mikor már lesz időd kicsit mozogni az majd akkor távozik.Azzal meg ne törődj, h csíkos lettél meg "ott" lent is rendeződnek majd a dolgok, most nagy a vérbőség azért is más a színe is:)

Én tegnap voltam vérvételen meg kellett vinni vizeletet is, na annyira béna voltam mire beletudtam pisilni a műanyag pohárba mivel csak érzem, h alul hol vannak kb. a dolgaim, látni nem láttam semmit, meg próbáltam ne menjen mellé, mert hát elvileg első vizelet kellene...sikerült mondjuk, jutott mindenhova:) Én is mértem tegnap, 11-12kgnál tartok,mondjuk én meg azt nem értem, h most megint jól eszem és mégsem jönnek fel a kilók, nekem sokan mondják, h nagy a hasam, de soványak hozzá a lábaim,mert amit felszedtem az derékra,csípőre meg egy pici mellre ment.Jaj,annyira izgulok, 30 napom van még, a héten azt mondta a doki, h nem lesz bent már addig a baba.Elkezdtem apának összeírni az igénylőpapírokat, h nyomtassa ki nekem, h csak néhány dolgot kelljen majd utólag beírogatni, meg a személyit, tajk., ilyesmit mindenből másoltatok legalább 3 példányt, ezek kellenek az igényléshez majd.Jövőhét keddtől már szülési szabin leszek, azt aznap kell intéznem a melóhelyen meg előtte elmenni az sztk-ba a papírért ami kell hozzá.

mondjuk a szaladgálós részét azt senkinek nem kívánom,ugy utálok ebben a szeles időben kimenni bármikor is.de ez van.

na puszi lányok, lassan lépek, vigyázzatok magatokra!!

rné.

2010. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Voltam tegnap dokinál, és minden a legnagyobb rendben. Méhszáj zárt, NST jó, szóval én sem fogok a napokban megszülni. Mondjuk még maradjon bent a babám 1 hétig még, de utána nem bánom, ha azonnal születne sem meg. Holnap leszek 37 hetes. Rné, tudom miről beszélsz. Ez a pohárbapisilős dolog, tényleg nem egyszerű. Nekem tegnapelőtt kellett pisilnem egy pici pohárba a védőnőmnek, meg hétfőn is kell majd a vérvételhez. Hát én is alig találtam bele. Anyós végre itthon van, levette a terhet a vállamról. Nagyon gondolkozik,h. beadja az anyját az otthonba, vagy sem. Ha beadná bűntudata lenne, de tudja ő is,h. ha leesik megint a lábáról, nem várhatja el tőlünk,h. mi gondozzuk az anyját. Remélem helyesen dönt!!!

Csajok ma még csak arra voltam hajlandó,h. elmosogassak. Az álomkór nagyon rajtam van, semmit nem vagyok képes csinálni, pedig hajaj de lenne mit. Szalad a ház.

Tegnap anyumékkal közöltem,h. nem szeretném,h. ha a szülésem napján jönnének látogatni. Azt hittem,h. ez egy természetes dolog, és h. ők is így gondolják, de nem. Persze,h. megsértődött, és elkezdett szépen sunyin terrorizálni. Egy órán papolt nekem,h. ő hogy szerette volna,ha azonnal meglátogatják, meg h ő szeretne látni, mind ezeket könnyes szemmel, a végén az lett,h. én eltiltom tőle a gyereket, az ő unokáját, hát azt hittem megszülök, teljesen ledöbbentem. És én még azt sem akartam senkivel közölni,h. ha megindul a szülésem,csak majd a végeredményt. De ezt már nem is mertem neki mondani, mondta ő magától,h. nagyon rosszul esne neki,ha mennék szülni, és nem tudna róla. Pfff.

De tudom,h. ha tudná,vagy anyós tudná,h. eljött a pillanat, akkor még meg sem szülnék, de már az egész falu tudna róla, percenként csörögne a mobilunk, énnekem meg lehet nem lesz jópofám mindenkivel csevegni e fájás között. Ha meg majd kikapcsolom a mobilt, anyám tuti mégjobban besértődik. Már csak abban bízom,h. este születik meg a kisfiam, és remélhetőleg akkor már nem fog betrappolni senki. Nálatok milyen ebből a szempontból a családotok? Megértőek? Ti h. akarjátok majd?

Nem egyeztünk meg fiú névben a párommal, ezért már 99%, h. a gyerek neve is Sanyi lesz. A párom örül neki, nekem ez a legfontosabb. Viszont ha lesz kövi gyerek, annak én fogom a nevét kiválasztani, főleg ha lány lesz. Az nem kétséges. A lány névbe nem lesz beleszólása.:)

A múltkor volt köztünk egy nagyobb veszekedés, a gyereke előtt. Röviden annyi volt,.h minden hétvégén visszük a gyerekéát moziba, és utána irány a játékbolt. Haszontalan méregdrága kacatokat vesz a gyerekének, és mikor elmondtam neki a véleményemet erről, teljesen kibukott, kiabált velem,h. azt vesz a gyerekének amit akar. Szóval egy elkényeztetett, fruskát nevel a lányából, aki majd jól kihasználj az apját egy pár év múlva. Én ezt szeretném elkerülni, nem a játékot sajnálom tőle. De a múltkori vita után azt mondom,többé nem szólok bele mit csinál,h. hogy cseszi el a gyerekét. Túl sok közöm sajnos nincs Blankához, ezért nem nevelhetem, de az én fiamhoz igenis lesz közöm,és azzal ezt nem fogja csinálni.

Na megyek csajok!

ILy

2010. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Hát remélem Ily,hogy anyósod tényleg jól dönt!

Sajnos ha ő egészsége sem 100%-os elég nehéz még mellette

egy idős embert gondozni, az otthonban pedig direkt vannak

erre szakosodott ápolók.Azon gondolkodtam, hogy párod lehet

hogy a játékkal próbálja meg tudat alatt próbálni azt az időt a kislánynál amit nem vele tölt.Nem tudom érted e mit akarok mondani, de totál hasonló a helyzet mint férjem nővérééknél.Ők látástól vakulásig melóznak a 4 éves kissrácot jó formán anyósomék nevelik és szinte minden nap mikor mennek érte egy méreg drága játékkal toppannak be.Viszont most már az van ha nincs játék a gyerek hisztizik!Bizony ám!Ja és rendkívül irigy!Szóval nem tudom otthon mit csinálnak vele de ha Arnival megyünk anyóshoz és véletlenül ott vannak az ő játékai azokat el kell tenni!Arni meg sem nézheti!Elkerülve a hisztit mi meg nem is igen erőltetjük, Arni tudja hogy az unokatesó irigy és olyan aranyosan megérti, hogy ahhoz sajnos nem szabad nyúlnia.Ami a mamánál van közös játék azzal nincs gond.Engem már szétrúg a kis manó.Hízás téren megálltam keméyn 80dkg-nál!!De nem tudom hogy lehet, mikor a pocakom az nő meg a cicim is és azért azt mutatnia kéne a mérlegnek!De a védőnőnél és anyósnál is ugyan annyi vagyok.65kg.Mindegy nem bánom, de azért meglestem a másik kiskönyvem, hogy ennyi idős terhesen hány kilónál tartottam Arnival.Hát bizony vele ekkor már 8kg-nál jártam! :D Rné!Veled miújság?Én holnap megyek AFP-re, remélem egybe marad a vénám! :S Most lépek vigyázzatok magatokra!!Puszi!!

2010. dec. 12. 13:57
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!