Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
 271/315 anonim ***** válasza:

na, rosszat nyomtam...:)

szóval azt akartam kérdezni, h iwiwen fenn vagy, úgy megnézném a kis Bálintot!! Tudom, h régen volt szó erről csak akkor nem volt gép vagy net, már nem emlékszem pontosan, na csak gondoltam megkérdem.

na puszi

Rné.

2011. jan. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/315 anonim ***** válasza:

Na sziasztok csajok! Rné, küldtem neked privátot, remélem megkaptad. Ott megtalálsz pár adatot rólam, így be tudsz jelölni. Ha nem kaptad meg, küldj nekem emailt magadról, és majd bejelöllek. Krisz, ez neked is szól. A babám képzeljétek már 5 kiló, és 57 centi. Nő mint a gomba. Igaz, rengeteget is eszik. Sajnos van olyan napom, h. alig iszok, meg eszek, így estére már nincs tejem, így ki kell pótolni tápszerrel. De ha megiszom a napi 2 liter folyadékot, rengeteg tejem van. Elég változó az alvási szokása, van h. egész éjjel fent van, de volt már példa rá tegnap előtt,h. 7 órát aludt egyhuzamban. Nem hasfájós szerencsére, de az éjjel igencsak fájt a pocija, mert nem aludt, csak sírt, és rugkapált. Bár tegnap sok tápszert kepott, mert elmentünk kicsit apával, így a mamával volt. Az meg jól megetette. Ma 1 hónapja,h. megszültem. Nagyon repül az idő. Holnaptól nekem 1 hét suli, nagyon félek tőle. Úgy tervezem,h. nem maradok egész nap, hanem csak fél napokat. De biztos lesz olyan is,h. be sem megyek a suliba, főleg, ha éjjel is fent leszek, úgy mint a múlt éjszaka, ill. nappal is. Nem fogom bírni.

A minap már elmúlt a vérzésem, sexeltünk is apával. Hajtott a kíváncsiság,h. milyen lesz. Nekem ugyan olyan volt mint előtte, nem fájt, és Sanyi is azt mondta,h. nincs külömbség. Nem sokáig élvezhettem a szabadságot, mert 2 nap múlva megint megjött. Rendesen bele a közepébe. Én nem értem,ha szépen elmúlik a vérzés, egyre kevesebb és kevesebb lesz, majd utána megint beindul. Miért? Miért nem tudunk kitisztulni egyszerre?

Szülés óta 15 kiló ment le. Most 77 vagyok. Ha 10 kiló még lemenne, már nagyon elégedett lennék. Hát csajok csodálatos ez az anyaság, de borzasztóan kimerítő. Ugye éjjel én éjszakázom vele, majd nappal sem tudok pihenni, mikor ő alszik, mert takarítanom kell. Senki nem fogja megcsinálni helyettem. Most is 3 órája,h. alszik, eközben már lement 3 adag mosás, ugye akkor teregetés, porszívózás, wc takarítás, mosogatás. És még megannyi dolgom lenne, de inkább írok nektek. Rné, a kis Tomi milyen baba? Mennyire hasonlít a nagyobbik fiadra? TErmészetileg? Krisz, szép kerekedést kívánok neked.

Na mostmár léptem. Írjatok, panaszkodjatok, had érezzem,h. nem csak én vagyok padlón.:)

2011. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Ily, megkaptam a levelet, bejelöltelek! nagyon drága a kis Bálintka, hasonlít az én Tomimra,mert mind kettőnek sok fekete haja van:) A padló fogás nálunk is szeren van:( Én úgy érzem, h nem sok tejcsi van,független , h mennyit iszom, inkább az a gond, h nulla pihenés van nálunk is.Éjjel mindig fent vagyok, és minden ébredésnél 2xkell tisztába tennem ,különben a kis "lefcses fingok"(így hívjuk) ki kezdik a kis fenekét és az még fájhat is neki.Nekem tejem éjjel van inkább, mert akkor alszom valamennyit,de nappal sokkal kevesebb.próbálok fejni, most is csak 80ml sikerült, mennem kell el a kövi.etetés után és ez marad a babának.Szóval fejek-fejek, mint a hülye, de úgy érzem elmarad a sikerélmény.A doki szerint meg jól gyarapszik, most vagyunk 24.naposak és kb.90dkg-ot hízott, így majdnem 4kg,3mal jöttünk haza a kh-ból.Hasfájás az van még, de már sokkal jobb, vettem neki rá szuszpenziót azt adom neki,Infacol a neve. A két gyerekem sokban hasonlít, mindkettő nagyon szeret/ett cicizni, a nagyot igény szerint szoptattam, neki nem volt cumija,Tomi is igényli, de neki van cumija, mert ő ha nem éhes akkor kiköpi és csak folyik el a tej, így egyszerűbb ha akkor cumit kap.Tomit meglehet etetni üvegből is, a nagy meg soha nem tudott belőle enni,mert mikor kapott volna addigra már nagyon cici függő lett. Amúgy kinézetre nagyon hasonlítanak, mármint így kicsinek, mindenki szerint olyan a picim mint a nagy volt anno.Ezért remélem, h a nagyra fog hasonlítani, mert nekem ő is olyan szép és okos is a drágám:) éjjel mint írtam fent vagyunk, Tomika nappal alszik jókat:)A nagyfiam az meg minidg nagyon rossza alvó volt,csak cicin aludt el és ha nem volt a szájába mikor kicsit megébredt akkor már ment a hiszti.Tomi azért úgy érzem nyugodtabb gyerek lesz.(remélem)

Hát Ily, kitartás, a suli az nagyon kemény lesz így fáradtan, de talán próbáld meg otthon a melót beosztani, h ne egyszerre kelljen mindent kitakarítani.Nálunk most nincs a legnagyobb rend, de nem is ez a legfontosabb,persze engem is zavar, de most pl. csak hetente1x mosok fel és nem kétnaponta, de ez van, lesz ez még jobb is:)helyette a naggyal tanulunk, készül a suliba, lehet, h nem megy majd ma derül ki, a sok betegség miatt, lehet javasolják, h maradjon még, uhogy most ezért is izgulok!

mennem kell, ébredezik Tomika...

Kriszti, majd írj, h mi lett az ovival, tudtatok menni végül, meggyógyult Arni??

na puszi, sziasztok

Rné.

2011. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Hát akkor zajlik a élet nálatok mennek az éjszakázások rendesen!Hát mi nem tudtunk oviba menni, Arni elkapta ezt a hurutos köhögős, orrfolyós, lázas járványt.De már jól van de még picit köhög és még azt is hurutosan szóval most csütörtökön viszem vissza dokinőhöz és talán akkor jövőhéten kezdünk.Pedig úgy várta, aztán jött a betegség és mint akit elvágtak.Most csak anya kell és senki más, pedig mint írta már jól van éjjel is és délután is tud végre aludni.Szóval biztosan sírás lesz az ovi, de nekem meg kelleni fog a picivel majd az a 4 óra amit Arni nem lesz itthon.Addig gyorsan megfőzök, kitakarítok meg ha jut idő, amit kétlek akkor pihizek picit.Már nagyon várja a tesót, úgyhogy majd tuti ügyeletbe kell lennünk nehogy megetesse valamivel, mondjuk túrórudival mert mindenből adni akar neki már most! :) Aztán én is elkaptam ezt a nyavalyát hála az égnek szóval megint toppon vagyok.A pocaklakó éjjeli gyerek lesz tuti.Amint elpihennék egyből fent van és olyan erő van benne már most hogy eszméletlen!!Most 22 hetes vagyok el se hiszem...Ily!Nekem is küld el az adataidat és is szeretném látni a kis Bálintot!! :)

Na most megyek és megsütöm a rakott krumplit!Puszi nektek és a babáknak is illetve Rné a nagy fiadnak akivel nem tudok betelni!!!Mint egy kis szőke herceg!! :)

2011. jan. 26. 13:45
 275/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Kriszti, jobbulást nektek, remélem a beszoktatás jól megy majd,meg nem fertőzik meg majd egyből az oviba a kis gyógyultat.Nálunk mindig az van, h ép meggyógyul a fiam és beviszem az oviba és 2 nap múlva megint otthon vagyunk, mert ismét beteg:( nehéz időszakok ezek is az biztos.Jövőhéten adatom be a nagynak az influenza elleni szurit ha addig nem betegszik meg, remélem nem fog.Te beadatod Arninak? Amúgy az lett, h nem megy iskolába a fiam, mert nem tudna még végig ülni 4x45 percet, így hiába okos még maradunk az oviba.

Meg voltam Tomival csípő szűrésen,sajnos bal oldalon kimozdul a csípőcsont feje a vápából, így kell neki Pavlik kengyelt viselnie, ezt jövőhéten teszik fel neki.Ez sajnos állandó viselést igényel,hónapokig éjjel-nappal , de remélhetőleg hamar rendbe jön.Kicsit lelombozódtam miatta, sírtam is sokat éjjel, főleg, tudom, h elég rosszul viselik ezt a kicsik.A húgomnak volt ilyen és sokat is sírt miatta kicsinek, mondta anyukám is:( Így kicsit be vagyok Sz@rva, h mi lesz...

Úgy érzem néha,h ellenem dolgozik minden, de muszáj jópofát vágnom a nagy fiam miatta is, mert észreveszi ha gond van, és nem akarom, h átragadjon rá az, h én ideges vagyok. olyan álmos vagyok, lassan kel a Tomika:) Éjjel most volt, h 4 órát tudtam aludni egyben, majdnem sikerült kipihennem magam:)

nagyon megy az idő, már 22 hetes vagy Kriszti, és mekkora pocid van, nagyon szép nagy, de csak önmagam ismétlem:) majd Ily is megnézi biztos ha bejelölitek 1mást.

Megyek lányok , ma megpróbálok tenni fel képet a 2 gyerekről együtt, olyan édesek ahogy a nagyom tartja a picikét és amilyen szeretettel nézi:)...csak is ezekért a pillanatokért érdemes élni!!Én nem is értem azt aki nem akar gyermeket!

na már megyek, igen fáradt vagyok már írok itt mindenfélét:)

pusszanat, sziasztok

Rné.

2011. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Bocsi, hogy így eltűntem, de ááá elég volt a betegségekből már!Pedig még nincs vége.Arni 1 hetet járt oviba, most 1 hete itthon van hétfőn viszem vissza dokihoz.

Hörgőgyuszija lett.39 fokos láz, köhögés, tüsszögés, orrfolyás szóval minden ami kell ilyenkor megvolt...Férjem is már 3-jádra esett vissza a náthába, de most már ő is lázasodik, és iszonyúan folyik az orra.Én még tartom a forntot, szerintem őket kikúrálom aztán majd én jövök... :S Na és ti?Hogy vagytok?Babákkal minden rendben?Nem nagyon hasfájósak?Majd ha lesz időtök írjatok ám!!Puszi nektek!

2011. febr. 12. 10:20
 277/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kriszti, utólagosan is Boldog Szülinapot:)

A fiúknak meg jobbulást, remélem nem kapod el, már más sem hiányozna neked sem.Az ovi sajnos az ilyen, ha van bent beteg gyerek akkor hamar végig megy a gyerekeken és ráadásul mivel mindenki más időpontban kapja el bent így sokáig jelen van egy egy csoportba a betegség:(

A Tomikám sajnos hasfájós estére, van, h 2 órát is üvölt este annyira fáj neki, nem segít semmi, ami egyszer egyszer használ az másnap már hasztalan...majd csak kinövi hamar.Amúgy éjjel meg már csak 1x kel enni, 11kor szopik este és utána fél 5körül kel legközelebb:)remélem megtartja ezt a jó szokását! És te, h vagy? volt már cukorterhelésed? múltkor olvastam iwiw-en, h elveszett vmi leleted, meglett végül??

Ily, ti, h vagytok, hogy alakulnak az esték?

Nálunk kialakult a kereslet-kínálat szopi terén, így nem kell fejnem, aminek nagyon örülök.

lassan megyek a 6 hetes kontrollra a nőgyógyászhoz,ki kell választani vmi védekezési módszert, nem akarok nagyon gyógyszert szedni:(

Tomikám már megszokta a kengyelt, most van rajta 2.hete , még 10 hétig biztos rajta kell legyen.:(...csak el telik az idő!

na puszi, szaladok ,oda kéne tennem a levest legalább:(nem sok kedvem van.

sziasztok

Rné.

2011. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!

A babám alszik, a lakás szalad, így most tudok írni egy kicsit magunkról.:)

Hol is kezdjem.

A babám már 6 kiló, és 62 centi. Nappal fentvan, éjjel inkább alszik. (Persze ha délután nem alszik, csak akkor.)

Február 23.-án leszünk 2 hónaposak. Bálintot nagyon elkapattuk. A gyerek nem alszik a kiságyban, ha lerakom, 5 percig nagyon jól elvan, utána üvölt. Néha még kézben is. 1 hete a doki tanácsára, adok neki teát is, mert neki a világ összes teje sem lenne olykor elég. Azért hál istennek ven tejem. Közben próbálok diétázni is, úgy h. minden délben eszek főtt kaját, viszont utána már semmit, v. csak csümölcsöt. Szép lassan, de bisztosan mennek le a kilók. Már 76 kiló vagyok. (92 vel mentem szülni)

A hasam nagyon szépen visszahúzódott. Voltunk 6 hetes kontrollon, minden rendben van velem is, és a babámmal is. Igaz, már egy hete,h. beteg a babám, de most kezd kilábalni már. Halljátok, mikor a doki megvizsgált ultrahanggal, olyan üresnek éreztem magam. Annyira hiányzott belőle valami. Csak néztük a nagy fekete foltot, és elszorult a szivem. Imádtam terhesnek lenni azt hiszem. Jövőre tervezzük a következőt. PErsze csak akkor, ha sikerül lefogynom legalább 65 kilóra addigra. A suli nagyon nehéz, jövőhéttől már kezdődnek a vizsgáim. Blanka örül a tesójának, bár egy kicsit fáltékeny. Mióta megszületett Bálint, azóta csak az apjával hajlandó elaludni. Különben ordít.:S Persze Sanyi folyton kényezteti. Amit kinnyekkent a gyerek megkapja. Például januárban kapott csak úgy egy aranyyfülbevalót, meg egy nagy terep távirányítós autót. Most meg szülinapjára telefont kapott. 7 éves, és addig hisztizett egy k.rva telefonért míg megkapta. Igen, jól érzitek, egy kicsit irigy vagyok rá. Mert tudom,h. Blanka milyen, és h. milyen követelőzős lesz 12 éves korában. És előre látom,h. ezek után mi fog következni. Számítógép, kocsi, ház, berendezéssel, stb stb. Én meg minden erőmmel próbálom megakadájozni,h. Bálint ilyen legyen. Nem fogom hagyni, h. mindent megkapjon,főleg amire nincs szüksége. Nem fogok egy elkényeztetett, beképzelt majmot nevelni a gyerekemből. És persze hiába jártatom a számat. Sanyi fülén bemegy, a másikon kijön. És még én vagyok lebaszva, mert sajnálom a gyerekétől.....

Ezt az apró kis problémát eltekintve, nagyon jól megvagyunk. Ő sokat segít ha megkérem, panaszom nem lehet. A nagyszülők sem tolakodóak, aminek kifejezetten örülök. Imádom ezt a helyzetet amiben vagyok, még ha egy egy nap nagyon kimerít is. Kihasználok minden percet a babámmal. Nagyon okos, értelmes kisfiam vaan. Sokat mosojog, a kiságya felett ami van zenélő forgónak , úgy tud örülni,h. jó nézni. Szinte majd elrepül annyira örül neki. Egy kicsit aggódom, mert 3. napja,h. nem kakált. Eddig minden nap volt 1-2 adagja, most meg semmi. Félek,h. ez miatt nyűgös lesz.

Rné, nagyon sajnállak titeket, erről a csípő bigyóról én sem hallottam semmi jót. Bár biztos hozzá szoktatok már.

Krisz, elküldeném neked az adataimat, csak h. nem írja ki a gép,h. "privát üzi a kérdés írójának" .Csak Rné alá van kiírva. Egyébként hogy vagy? Hány hetes terhes vagy?Mi lesz babóca neve?

Megpróbálok ezután többet írni. Jók legyetek, és írjatok. Ja, Rné, neked is nagyon édi fiaid vannak. Persze minden pici baba aranyos.Értük érdemes élni. Na megyek tekerítani.Jók legyetek!

Ily

2011. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Kriszti!

Írj majd, h hogy vagy ha haza engedtek a kh-ból!

Ily, Kriszti kh-ba van,mert sokat keményedett a pocija asszem, ezt tudtam kiböngészni az iwiwről az üzenetek közül.

Írj majd Kriszti, remélem jól vagytok!

Puszi

2011. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! Krisz? Jól vagy? Itthon vagy már?

Légysyzi írj, aggódunk értetek.

Ily

2011. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!