Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
 301/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Képzeljétek el van egy halvány pozitív tesztem!!Szopi és cerazette mellett összejött még egy bébi.

El se hiszem, hiszen mindig időre pontosan beszedtem a bogyót és nem hagytam ki egyet sem.Csak fura volt az álomkórom és a fáradtságom.Úgyhogy szerdán csinálok újabb tesztet azért, de nagy valószínűséggel júniusban bővülünk!Elég kemény lesz de nem tudnám elvetetni, főleg ha már ennyire jönni akart.Úgyhogy ha most van baba és minden oké vele akkor marad.Azért írjatok csajok veletek mizu?Puszi!

2011. okt. 29. 18:24
 302/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok, Rné, Kriszti.

Hát jó olvasni titeket. Kriszti, neked meg gratulálok, ha tényleg babás vagy, valószínűleg, már biztosra tudod, hogy van e pocaklakó, vagy nincs. Kérlek, írd meg.

Hát nekem jelenleg a babámra sincs időm, ez az utolsó év a fősulin, igen kemény. Múlt szombaton csináltam az írásbeli nyelvvizsgát, holnap a szóbelit.

Bálint szép nagy fiú. Korához képest, igen okos, és fejlett baba. Én még nem akarok kis tesót, míg a suli tart, esetleg jövőre. Puszi nektek, Ily

2011. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 303/315 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy pár éve, anya is emellett a bogyó mellett lett terhes. Ő nem tartotta meg a babát.
2011. nov. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 304/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok!Hogy vagytok?Ily, ha jól emlékszem a kisfiad 23-án született, Boldog Szülinapot neki!Remélem minden rendben van nálatok is Rné, meséljetek mekkorák a srácok?Amúgy nekem 2 hónapos késéssel de megjött a menzim, hála égnek bár fura volt, darabosabb és kicsitt több mint szokott lenni, de 7 nap alatt lezajlott normálisan.Mi most a fiúkkal sajnos betegek vagyunk, köhögés orrfolyás láz hála égnek nincs, reméljük hamar túlleszünk rajta.Bence már elmúlt 7 hónapos csajok és most szültem nem rég!8500g és 73cm. Ahhoz képest szép nagy lett hogy 2800g-mal és 51cm-vel született!Na most mennem kell majd írjatok és ha addig nem találkoznánk Tomikának is Boldog Szülinapot Rné és Boldog Új Évet Nektek!Puszi! :)
2011. dec. 27. 22:23
 305/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! Ezúton is, szeretnék boldog új évet kívánni nektek!Tomikának meg boldog szülinapot!

Igen, nálunk lezajlott az egyéves szülinap, rögtön utána a karácsony is. Szűk családi körben zajlott, és mondhatni nagyon jól sikerült. Bálinka egy éves kora előtt 2-3 nappal elindult! Nekem is sikerült a félévem, már csak egy félév van hátra. A novemberi nyelvvizsgám nem sikerült. Már befizettem a következőre is a pénzt, de nem fogok elmenni rá, mert nem tanultam, nem volt időm. Abban bízom, hogy a kormány eltörli egyes szakokon a nyelvvizsgát, és én pont bele fogok esni. Bálint nagyon hosszú gyerek, 86-os ruhát hord már, viszont elég soványka. 2 hónapja még 10 és fél kiló volt, mostanra meg már csaak 9 kiló.:( Decemberben kórházban is voltunk 3 napot, befulladt a gyerek, és benntartottak. Szerencsére azóta sem jelentkezett nála fulladás. Remélem nem örökli az asthmámat. Most csak ennyit tudtam írni,jók legyetek, mégegyszer boldog új évet nektek!

2012. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 306/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!!

BÚÉK Nektek is és kedves családotoknak, remélem minden összejön amit szeretnétek, akkor semmi gond nem lehet:)

Jó olvasni, h mennek a dolgok ahogy kell és mekkorák már a gyerekek...gratulálok én is Ily az első szülinaphoz, biztos te is megkönnyezted a fiad, én nem bírtam most sem ki sírás nélkül:)Kriszti, nem tudom, h mi lehetett a ciklusoddal, lehet ám, h baba lett volna(a tesz miatt is), de legyetek résen ha ennyire fogékony vagy apára:)...

Nagyon szép nagy lett a Bence is,igazi kis vasgyúró:)szoptatod még?

Ily, ne aggódj,Bálint felfogja szedni ami lement róla, a lényeg, h jókedvű legyen és egészséges,és milyen ügyes, h már elindult:) Tomikám a drága még nem megy,sokat áll már kapaszkodás nélkül, 3 lépést megtesz aztán mint egy kis hordó úgy pottyan a fenekére, ekkor sír, h az neki mennyire fáj:)aranyos nagyon.6foga van,nagyon nagy lett a haja,nem tudom mekkora rucikat hord,azt tudom, 88cm és 10kg.Szeret enni, most már azt enné amit mi,a bébi kajákat nehezen tűri már,a darabos ételeket eszi inkább,kedvence a banán és mandarin, de csak úgy harapva.

A nappali alvással hadilábon állunk, de.alszik 1et , aztán du.már nem nem tud elaludni, csak ha kocsiba teszem, elég macerás.Ha nem alszik du.akkor fél7kor kidől este és fél6kor kuvikkol reggel:( Így muszáj du.még elérnem, h aludjon különben túl hamar fárad el estére.

Nálunk nagyjából így állnak a dolgok.Örülök, h írtatok, néha ide szoktam nézni, de megvallom, annyira fáradt vagyok estére, h nehezen tudok neki állni az írásnak:(

Majd írjatok,puszillak benneteket és a kicsiket!!

Rné.

2012. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 307/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok!

Újabb forduló pont érkezett a mi kis életünkbe. A kisfiúnk, Bálint bölcsis lett. Bizony, tegnap óta. Tegnap is, ma is sirdogált egy kicsit mikor ott hagytam, de nem annyira, hogy ne maradt volna. Szükségesnek láttam beadni őt bölcsibe, mivel ez az utolsó félévem a suliban, és igen kemény. Nagy a követelmény, Bálint mellett meg nem tudok tanulni. Márciusban nyelvvizsga, 3 hét gyakorlat, és március 31-ig le kell adni a szakdolgozatomat is. (bele sem kezdem még) Az én kisfiam nagyon eleven, nagyon igényli a társaságot, így nem tudok mellette készülni. Napi 2 órát alszik, de ti is tudjátok, hogy az semmire nem elég! Szóval sajnálom nagyon, soha nem akartam bölcsibe adni, de nagyon szeretném, hogy sikerüljön a suli, ha már 3 évet jártam. Ahol most van, fizetős magán bölcsi/ovi, kevés gyerekkel. Szóval maximálisan tudnak vele foglakozni. Úgy gondoltam, hogy februárban,

márciusban marad bölcsiben, az áprilist, májust meg még majd látom. Áprilistól már csak államvizsgára kell készülni, azért mondtam, hogy majd látom. Nyáron, viszont marad velem.

A másik hírem, hogy próbálkozunk a kistesóval. Ez volt az első hónapunk, most nem jött össze, épp ezért ma rendeltem ovu teszteket a vateráról, és februártól ovutesztelek. Idén szeretnénk, ha megszületne a második gyerekünk is. Persze nem kívánság műsor.:)

Elég idegroncs vagyok mostanában, a suli is idegesít, Bálint is elég sokat rongyalkodik egész nap, ráadásul éjjel nem alszik, felkelek hozzá vagy 15x. Fáradt vagyok, ingerült. Tegnap viszont, hogy egyedül voltam, komolyan mondom, feltöltődtem. Nem hiába mondják az okosok, hogy kell néha egy kis pihenés a szülőnek.

A súly feleslegem is bosszant. 83 kiló vagyok. Kövérnek érzem magam, egy ruhám sem jön már fel.

Ti csajok jól vagytok? ÉS a gyerekeitek?

Ily voltam.

2012. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 308/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hol is kezdjem. Hát ott talán, hogy január óta próbálkozunk a tesóval, és úgy néz ki, hogy ebben a hónapban megfogant a kis picúrom. Újra terhes vagyok!!! El sem hiszem. Hétvégére nem vártam, azóta 3 pozit teszteltem. Szóval megint kezdődik minden előlről.:) Mintha csak tegnap lett volna, hogy Krisznek először válaszoltam a kérdésére. Hihetetlen, hogy öregszünk.:)

Szóval november végén jön a gója! Aminek nagyon örülünk. Apával ebben a hónapban 1x voltunk együtt, mikor nem védekeztünk, megszakításosan sem, és pont akkor volt pé.-m, pont akkor sikerült teherbeesni. Tünetem a mellfájdalom, aluszékonyság. Pont mint Bálintnál. Bálint bölcsis, nagyon jól viseli a bölcsödét, szereti. Már szép nagy fiú. Igazi kis rosszaság. Szeretném ha következő babám is ilyen rosszcsont kisfiú lenne. Milyen jól össze fognak nőni. Már nagyon várom. Persze az a fajta zsongás mint Bálintnál volt, mikor kiderült,hogy terhes vagyok, az nincs. Így talán méghamarabb fog eltelni ez a terhesség. Orvoshoz majd 8 hetesen megyek, éprilis közepe felé. Ha gondoljátok, néha megírom, 1-1 vizsgálatnál, hogy mi volt, meg a nagyobb eseményeket is. Örülnék ha ti is felnéznétek ide, és írnátok magatokról pár sort!

Ily voltam.

2012. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 309/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

gratulálok Ily,remélem minden úgy lesz ahogy szeretnéd! Majd írj, h alakultak a vizsgálatok én szívesen olvasok rólatok is! Nálunk nem lesz 3.baba ill.nem tervezzük, de ma kellett vna megjönnie, de még nem jött és semmi jele a havinak egyenlőre.Én most azon izgulok, h megjöjjön, most úgy örülnék neki mint egy pozi tesztnek:) A Tomikám nekem is növöget,szépen megy-szalad már.11foga van, sokat voltak betegek most a tesóval együtt már remélem vége ennek az időszaknak!Kriszti veletek mi újság?

Puszillak titeket,írjatok majd!!

Rné.

2012. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 310/315 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tegnap voltam a dokimnál, mert egy kicsit begyulladtam odalent. Megvizsgált az orvos, látott is egy 8mmx 7mm-es petezsákot, viszont nem látta rendesen, nem tudta megmondani, hogy méhen belül van, vagy méhen kívül. A petezsákban nem volt szikhólyag sem, és egy kicsit egyenetlen szélű volt. Szóval azt mondta, hogy lehet, hogy méhen kívüli lesz. Felette a petezsáknak látott egy másik foltot, először azt mondta, hogy ketten vannak, utána meg azt, hogy cista. Szóval sok jóval nem kecsegtetett. Viszont én tudom, hogy még csak azért volt olyan pici a petezsákom, mert későn volt peteérésem, és még nem volt idelye megnőni. Érzem, hogy megmarad a picúr, tünetem nincs, menzi sem jelentkezett! Egy kicsi sem véreztem. Szóval április 11.-én vissza kell mennem, remélem minden rendben lesz akkor. Már alig várom. A gyulladásom, kiderült, hogy gomba, kaptam rá canestent. Hát örülök, hogy írtál Rné, én mostanában minden nap feljövök a gyakorikra, mint anno régrn Bálinttal. Majd megírom áprilisban, hogy mit mondott a doki. Ha meg nem marad meg a picúrom, azt is megírom. Krisz, írj te is! Ti hogy vagytok?
2012. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!