Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/315 anonim ***** válasza:

Na hali!

Most jöttem NST.-ről, és ritka szép eredmény lett a miénk. Picúr nagyon jól érzi még bent magát. MA vagyok 38 hetes. CSak a tököm kivan, h. 2 naponta kell járni. Keddre hívott a doki megint NST.-re, szerintem csütörtökön is kell megint menni, mert ugye a kötelező utolsó uh, meg ugye megint a hétvégén. EGy kicsit fárasztó. Dehát nekem most ez a dolgom. CSak más, velem egyidős kismamáknak ilyenkor is még heti egyszer kell menniük,nem 3x?! Főleg így, h. tökéletes minden lelet. Na mindegy.

Tegnap nagytakarítást csináltam, nagyon elfáradtam. TErvem szerint, már nem fogok több ilyen nagytakarítást csinálni, szülés előtt. FElhúztam az ágyneműt is a gyerekágyra, és letakartam egy pléddel. Remélem,így nem lesz semmi baja. Itt van párom kislánya, így tegnap este feldíszítettük a kari fát. Azért ilyen hamar, mert szenteste szoktuk, csak akkor a kiscsaj sosincs nálunk, hanem mindig az anyjával van. Szóval mindig kimarad a buliból. LEgalább ez is kész van, ezen sem kell aggódnom.

Én már meggyógyultam, egy kicsit taknyolok még, de kutya bajom. Az éjjel arra keltem, mintha szivárogna a vizem, aztán ráhagytam csak folyásnak, de még mindig nem vagyok benne biztos,h. az e volt.

2010. dec. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/315 anonim ***** válasza:

CSajok, lehet,h. elindult valami?

Tegnap este annyira mozgott a babám, h. csinált olyan hascsikarást, meg hányingert, elég rosszul éreztem magam. MEg ugye a pizsama alsóm olyan vizes volt reggel,h. tényleg nem tudom,h. most szivárog a vizem, vagy csak folyás. Van mikor a zsepi amit beteszek csak vizes, és van, h. krémes szerű. Ma reggel megint hasmenésem volt, úgy érzem,h. ez más. JA, és a lényeg,h. jön belőlem a nyákdugó. Pici rózsaszínes nyálkás valamik jönnek, ha megtörlöm magam. Jóslóm nincs, bár annak jobban örülnék, biztosabb lennék,h. menjek a kórházba, aVAGY sem. Így még várok, valami határozottabra. Na majd még ma írok,h. mi van.

ILY

2010. dec. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/315 A kérdező kommentje:
Szia Ily!Szerintem te szülni fogsz! :) Szerintem tuti a vized szivárog, és ha már a nyákdugó is távozik lassan, akkor ebből bizony szülés lesz!! :) Jújj most nagyon izgulok!Nekem Arnival reggel ment el a nyákdugóm és estére jöttek is a fájások, a vizem nem folyt el így burkot kellett repeszteni!Rné!Köszi szépen a képekhez fűzött dícséretet aranyos vagy! :) Majd én is megyek ám a profilodra mert már régen néztem meg a csodaszép nagyfiadat! :) Amúgy a régi iwiw nekem is jobban bejött, ez nagyon facebook-os lett és nem tetszik! :( Egyébként jól vagy?Mikor mész dokihoz?Puszi nektek!Ily!neked kitartás, bár már lehet meg is szültél! :D
2010. dec. 20. 15:24
 254/315 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Kriszti,még egyben vagyok:) de valószínűleg a héten már szerdán be kell feküdnöm a kórházba, h jobban lehessen figyelni a picit.Ami annyit jelent, h nem leszek a nagyommal karácsonykor, már most sírhatnékom van ha erre gondolok:( de most ezt muszáj a pici érdekében.Holnap megyek az orvosomhoz és megnézi a vizet,utána majd írok, h mi lett.

Ily, nagyon drukkolok, h ha szülsz akkor minden gyorsan menjen:) ha már elmegy a dugó az nagyon jó jel...lehet már a kezedben is van a gyermeked:)...majd írj ha fenn vagy,mert úgy izgulok érted is!!

Nekem meg éjjel meg reggel is voltak megint jóslóim, annak ellenére, h szedem a magneb6-ot plusz a másik gyógyszert amit kaptam.

kriszti, iwiwre nem is emlékszem mikor tettem fel képet utoljára, az a baj, h itt a laptopon szoktam netezni jobbára ezen meg nincs kép csak régi, de majd teszek erre is újat és akkor tudok tenni erről a legényről no meg a másikról is:)

Holnap lehet felállítjuk a karit mi is,csak még be kell faragni, na azzal mindig szenved a drága férjem, 1évben 1késem megy tönkre, mert azzal faragja a szivem...:)

Írjatok majd, Ily, ha egyben vagytok te is írj, h mi van v hogy voltál dokinál azóta??

na puszi

rné.

2010. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Már tuti,h. a nyákdugó megy elfele, ezt nem lehet eltéveszteni. TEgnap délután óta megy kisebb nagyobb darabokban el. Jóslóim nincsenek. Most megyek dokihoz, bár lehet,h. már nem enged ki, csak gyerekkel a kezemben. Apa nagyon be van sózva.:) TEgnap elvitt moziba, az üvegtigris 3-at néztük meg. Nagyon jó film. Mára megint nagyon lebetegedtem. Már örültem,h. kilábalok a betegségből, de gyógyszer nélkül nem lehet, rájöttem. Így mától szedem az augmentint, hátha gyorsabban felépülök. Egy tuti, így nem szeretnék szülni. Szeritem nem sikerülne, annyira gyenge vagyok. Na megyek a dokibácsihoz, már nagyon kíváncsi vagyok.:) Sógornőmnek is a nyáron egy szerda este 38+6 hetesen elment a nyákdugója, másnap jöttek neki a fájások, és pénteek reggelre megszült.

Ily

2010. dec. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Igen, a nyákdugó ment el, a doki megerősített, csak még nem mind. Egy ujjnyira nyitva vagyok. Mondta,h. válasszak vagy feküdjek be a kórházba, de onnan már csak babával jöhetek ki, vagy minden nap menni kell NST-re, mivel tegnap nem volt jó az eredmény. Persze az utóbbit választottam. Kitudja? LEhet,h. karácsonykor még egyben leszek, és nem szeretnék bent feküdni akkor. Bár nem tudom, nagyon gyanús,h. a mvizem szivárog. Folyton jön belőlem tiszta folyás. Mindig kis pici, de folyamatosan. Olyan rossz,h. nem tudom! Tegnap beszéltem egy csajjal, azt mondta,h. hallott olyan betétről, aminek a színe elváltozik,ha a mvíz éri. Csak,h. az országot bejárta utána, és nem kapott sehol. Erről ennyit. Most mijen jól jönne. A dokinak már nem is merem mondani a bajomat.

Na, csajok, megyek, majd írok.

Ily

2010. dec. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Ily, akkor neked is közeledik már az idő:) én meg már azt hittem, h mikor elment a dugó egy része, már meg is szülhettél akkor. Elhiszem, h nem akarsz ünnepekkor bent lenni, evvel sztem valamennyien így vagyunk.

Én holnap megyek be a kórházba, 1111 a m.száj(teljesen nyitva vagyok), lesz reggel uh+vizsgálat és ha romlik+ még kevesebb a víz akkor még aznap megszülünk.De a motyómat már vinnem kell, meg lehet holnapig magától is beindul a szülés az orvos szerint,mondjuk vannak jóslóim érzem.Az nst nagyon jó lett meg a flow-is, uhogy holnap elválik, h mi lesz.Csak azért nem bánnám, ha még bent tudna maradni, mert kijött az aranyerem és nagyon nem szeretnék így szülni, de hát nem rajtam múlik, ahogy jó a babának az lesz.

Képzeljétek, annyira bedagadt a kezem meg az ujjaim, h a férjemnek el kellett reszelni a gyűrűt az ujjamról:(

és most olyan furi, úgy hiányzik az ujjamról.

na majd ha holnap nem írok estig akkor már szülök csajok, drukkoljatok, nagyon izgulok!!!

ha nem leszek akkor:BOLDOG KARÁCSONYT Nektek és a kis családotoknak is!!!

puszi

2010. dec. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!!Jajj úgy izgulok értetek!! :) Sőt most bevallom pityergek is örömömben ahogy itt olvasom a soraitokat!!Nyugi csajok, ügyesek lesztek és minden simán megy majd!!Remélem majd amint tudtok a babáktól feljöttök és megírjátok nekem mekkorával születtek a kis legények és hogy van e hajuk vagy hogy kire hasonlítanak!!Nagyon kíváncsi vagyok!Nagyon Boldog Karácsonyt nektek szerintem mindkettőtöknek az lesz!!Ha addig nem jönnétek akkor Boldog Új évet is!!Sok puszi nektek!! :D
2010. dec. 22. 10:14
 259/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Boldog Karácsonyt!!!

Én még egyben vagyok, tegnap haza engedtek,nagyon jók lettek az eredmények, és abban maradtunk az orvossal, h amíg ilyen jók addig maradhat a baba,csak akkor kell beavatkozni, ha vmi romlik.Bár elvileg mivel nyitva vagyok bármikor beindulhat magától a szülés.És ti, h vagytok? Kész van már a fa nálatok is Kriszti?

Ily, te is írj, h megvagytok e még egyben!?

puszi

rné.

2010. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/315 A kérdező kommentje:
Szia Rné!Igen ma délután már nálunk is kész volt a karifa, örülök, hogy minden rendben van veletek!Lehet, hogy Ily már csak jövőre ír nekünk mert már hivatalosan is anyuka lett nem?? :) Mi is jól vagyunk, most minden rendben elvileg január 3-án megyek dokihoz.Vigyázz magadra puszi nektek!
2010. dec. 24. 22:15
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!