Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
 291/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

jó rég jártatok ti is erre meg én is.Mi betegek voltunk/vagyunk sajnos, mindig van valami.

Kriszti!nemsokára megjön Bence, gondolok majd rád és drukkolok, majd írj, hogy s mint mentek a dolgok,de tényleg nagyon szorítok, h minél hamarabb kézbe vehesd majd Bencét:)

Jól vagy amúgy, hogy bírod??Ily, felétek mizujs?

tomi most volt beteg, hasmenése volt, fájt a hasa, én náthás uhogy toppn vagyunk:(

rohanok, mert most is sír:(

puszi

sziasztok

Rné.

2011. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!

Kriszti, láttam a drága kis Bencét:) remélem minden jól ment! Majd ha erre jársz írd le a történéseket, nagyon kíváncsi vagyok, neked milyen élményeid voltak a 2.szüléssel kapcsolatban?

Ily, ti hogy vagytok?? lehet már csak én járok erre, remélem csak nagyon nem értek rá:)

Rné.

2011. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/315 anonim ***** válasza:

Fú csajok az előbb írtam egy regény ide, de ez a köcsög gép nem küldte el, kitörölte a szöveget. Szóval mégegyszer neki futok.


Szóval mi jól vagyunk, Bálint már 8 kiló, és 70 centi. 5 hónapos. Már nem szopik, anyósomnak hála! Tápszeres a babám, de már kap szilárdat is.

Egy napunk így néz ki.

Reggel 8kor kelés, és ekkor van reggeli. Majd fél tíztől 11ig alszik. 12 kor ebéd. 14 órától, fél 4ig alvás. 16 órakor uzyi, majd alszik egy kicsit. 18 óra körül kapja a babadesszertet, vagy babagrízt. Este 8 és 9 között fürdés, és utána evés, alvás. Éjjel kettőkor kel enni, ekkor magamhoz veszem, mert már nem alszik vissza a kiságyban, viszont mellettem alszik reggel 8ig.

A babám már hátról hasra fordul, viszont vissza még nem tud, így elég sokszor hisztizik egy nap. Ül ha fogom a kezét. Sokat nevet, nagyon érdeklődö, mindent leszed, elpakor, szájába vesz, amit csak elér, és mikor rájön a hoppáré brummog a kis szájával, mint egy traktoros. nem tagadja meg a vérét. Holnap folytatnám a levelemet, mert most nagyon álmos vagyok. Ez a b.zi gép nem küldte el az előbb. Így is fél óráig írtam a pötyögéses írásommal.

Ily

2011. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/315 anonim ***** válasza:

Folytatás következik.

Én is megvagyok, zajlik az élet körülöttem.

A 2. évem a suliban vége, de a java még ezután jön. E hónap végén, elkezdek egy nyelvtanfolyamot. Múlt hét pénteken voltam óvónő kiránduláson. Tudjátok, azzal az ovival, ahol gyakorlaton szoktam lenni. Nem sok kedvem volt elmenni romániába, és itthagyni a gyereket. De bevallom igazából az ismerkedés miatt mentem. Nem sokára az oviban üresedés lesz, és az óvodavezető rám gondolt, hogy én menjek oda dolgozni. Még az sem baj, hogy még nincs meg a diplomám. Azt mondta, meg lehet ooldani. A közelben van egy bölcsöde is, elintéznék még azt is, hogy Bálintot felvegyék oda. Közben szeptembertől kezdődne a suli, szakdoga írás. Elég zsúfolt év elébe nézek. Közben nyaggatom Sanyit, hogy vegyen feleségül, lassan kezdi beadni a derekát. Ha mégsem lenne jövőre munkám, akkor jöhet a kövi gyerek. De ha lesz, akkor 3-6 évig, biztos nem lesz másik. Szóval 2012 az én évem lesz. Bár ha nem lesz világvége. Leteszem a diplomát, nyelvizsgázok, dolgozok, és még egy jó kis lagzit is csapunk.

Ja, és még nem mondtam, hogy kilátásban van számunkra egy jó kis föld biznisz. Tudjátok az állam bérbe adja a földjeit, és lehet pályázni rájuk, persze több feltételnek is eleget kell tenni, hogy kapjunk. A körzetünkben, amire lehet pályázni, 360 hektár föld van. És mindössze 2 ember van a faluban, aki alkalmas lehet ezeknek a földeknek a bérlésére, és az egyik az Sanyi. Szóval beadjuk a pályázatot, és nagyon bízunk benne, hogy legalább a felét nekünk adják. Akkor tényleg nagyon jó lesz a kövi év. Ezt majd az ősszel fogják elbírálni. Képzeljétek a múltkor elmentünk telkeket, meg házakat nézni szoboszlón. Annyira jó volt tervezgetni, meg Sanyi megígérte, hogy jövőre veszünk telket. Be vagyok nagyon sózva. Bárcsak sikerülne elmennünk innen anyósék mellől. Persze itt ez a ház megmaradna Szováton, mivel itt van Sanyi munkahelye. De nem is bánnám ha átjárna dolgozni, legalább mi a gyerekkel nyugalomban tudnánk élni.

Blanka is jól van, bár mivel az utóbbi időben megkapott mindent, egy kicsit elszaladt vele a csikó. Múlt héten volt a ballagása az oviból. 2 hét múlva, meg hugom ballag 8. ból. Ejtőernyős ugrást kep tőlünk ajándékba. Tud róla, és piszkosul be van sózva.

Közeleg apósom 60. szülinapja is, így titokban szervezkedünk neki. Meghívjuk a rokonait, csapunk neki egy kis bulit. Sógornőmék is most költöznek debrecenben egy nagyobb házba, mert a mostanit kinőtték.

Mit írjak még.

Krisz, láttam a gyönyörű babádat én is, haláli nagyon. Irigyellek. Nem könnyű egy ilyen picivel tény és való, mégis minden félévben szülnék egy babát. Annyi örömet okoz Bálint is. Imádjuk egymást.

Vigyázzatok magatokra.

Megígérem, megpróbálok hetente legalább egyszer írni ide.

Puszi nektek, ILy

2011. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Na akkor kezdem a sztorit, ha már ilyen régen jártam erre! :D Május 22-én egy erős fájásra ébredtem, ami kisugárzott a derekamba meg elöl is fájt a pocim, ekkor már tudtam, hogy aznap meglesz Bence, de nem mertem még elhinni mert én akkor már két hete szülni készültem egyfolytában olyan fájdalmaim voltak és rendszeresek is aztán egyszer csak elmúltak.De ez nem múlt el!Reggel 11-től megjöttek a 15 perces fájások ami fél 1-re hipp hopp 5percesre csökkent, gyors zuhanyzás, borotválkozás mert nem akartam, hogy a kórházban szárazon borotváljanak így emlékezetből nyomtam és nem is lett rossz! :D fél 2-re értünk a komáromi kórházba ott már 3 perceseim voltak és este 19:40-kor 2800g-mal és 51cm-el megszületett Bence!Egy hang nélkül szültem megint, és nagyon gyorsan történt minden.Mikor megvizsgáltak fél 8-kor még azt mondta a szülésznő hogy 3 ujjnyi vagyok csak, és még labdáznom és sétálgatnom kéne.Majd jött a dokim aki szintén megvizsgált, ekkor bejött a párom de aztán ki is ment nem bírja a kórházi szagokat...szóval megvizsgált a doki és kézzel simán kitágított még mert már csak egy ici pici méhszáj tartotta Bence fejét és nem tudott lecsúszni rendesen, hogy nyomás ingerem legyen.Pedig végig kérdezték nem érzem még hogy nyomnom kéne mert már akkora fájásokat mutatott a gép, hogy ilyen a végén szokott lenni azt mondta a szülésznő.No de dokim elintézte, hogy érezzem amit kell és 3 nyomásból meglett a picur!!Ha párom 5 perccel később megy ki akkor bent lett volna a lényegnél! :D De ő kint beszélgetett barátnőmmel a váróteremben és mikor meghallották a baba sírást még viccelődtek is milyen jó lenne ha Bence lenne az!Aztán ment ki a dokim gratulálni páromnak nekik meg leesett az álluk!! :D Hát így történt és megint szép és jó emlék maradt, leszámítva, hogy 1 napot ráhúztunk a kórházban, mert nekem nem vált le a terhességi méhnyálkahártyám és kisebb gyulladást idézett elő, belázasodtam, begörcsöltem úgyhogy sürgősen meg kellett műteni, szóval még pluszba kaptam egy kaparást is... :S De már jól vagyok, Bence 9 naposan már 3100g volt szopik és ha nincs pocak gond akkor alszik!Írjatok majd ti is!Puszi nektek!! :)
2011. jún. 16. 16:21
 296/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! Hát nagyon széthullottunk.:(

De bizonyára a picik miatt van mindez, nincs idő netezésre.

GOndoltam írok magunkról pár sort. Szóval Bálint rohamosan fejlődik, nő, és okosodik. 7 hónapos, de már magától felül, és mászik is.:) És már van 2 fogacskánk is. Már 2x magától sikerült felállnia, persze rögtön seggre esett. Ezt mint 1 szűk hónap alatt. Már 80-as ruhát hordunk. Gyönyörű nagy baba!!!

Tápszeres, de már babakajával kiváltom a délutáni étkezést. Így reggel 8-kor eszik, 240ml tápszert, 10 körül valami puding, vagy babadesszert, délben megint tápszer, délután 4-kor babakaja, és este fél kilenckor táp. A kiságyában alszik el, hajnalban (jobbik esetben) jön közénk. Rossszabbik esetben, már 1 órakor mellém kéreszkedik, és akkor én nem alszok semmit, felkelek vagy 10x mert letúr egyszerűen az ágyról.Szóval tökéletesen fejlődünk.

Rólam. Hát én eszperantóra járok, szombaton, és szerdán is. Egészen jól haladok, októberben nyelvvizsgázok. A héten meghalt mamám, (nevelő apumnak az anyja)ott anyáéknál, úgyhogy most szét van esve teljesen a család. Gyomorrákja volt, májusban derült ez ki, kedden bele is halt. Hétfőn temetik. Így tanulni sem tudok, anya most nem tud vigyázni Bálintra. Sanyit meg inkább hagyjuk. :S

Elterveztük, hogy megyünk idén 1 hétre nyaralni valahova, aztán megbeszéltük, hogy inkább csak 3 napra mennyünk, mert drága a szállás, aztán ebből az egészből lett 1 nap, csütörtökön elmentünk a debreceni aqvatikumba, ahol vigyáztam 2 gyerekre, addig ő meg masszíroztatta magát, meg feküdt, meg áááá. Én meg szaladgáltam Blanka után, Bálinttal. Ja, meg be volt ígérve egy wellness hétvége is.:S Értitek, drága, de most is oda van pókerezni. Hetente többször elmegy, súlyos 10 ezreket ott hagy. Annyira nme segít, hogy namég. Tegnap is, ma is elvolt, pecázott, a fiára nem vigyáz. Az nem érdekli, hogy szalad a ház, vagy épp nem tudok tanulni. Ma 5 órakor keltem, már alig látok. Szóval egy kicsit most szét vagyok esve, de össze szedem magam! Ja, és akkor folyton a súlyommal szekál, 3 napja beszólt, hogy "te miért nem tudsz lefogyni mint a többiek?" vagy "nincs a csíkjaidra valami kenőcs?" Szóval döbbenet. 3 napja nem eszek, koplalok, még csak azért is megmutatom neki. Sajnos ilyen a természetem, mindig is másnak akartam megfeleni. Na lányok megyek, mert már tényleg nem látok.

Örülnék, ha ti is írnátok magatokról pár sort.

Nekem is lenne még mit mesélnem, például azt, hogy kiugordtam múlt hónapba egy repülőből, de majd legközelebb elmesélem. Sziasztok!

Ily

2011. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!

Ismét itt:)igen nálunk is ez van amit írtál ILy, valóban a gyerekek miatt netezek kevesebbet amikor meg lenne időm sokszor lustulok, mert hulla vagyok a 2 gyerek mellett.

A párodról amit írtál, hát ez nagyon rossz lehet, még olvasni sem jó, h így viselkedik.Még jó, h ilyen türelmes vagy vele,szerencséje van veled!! Szerintem ne hallgass rá, magadnak felelj meg, ne másnak, tök másodlagos szerintem , h van rajtad pár csík, rajtam is van nem vagy egyedül!Most nem ez a legfontosabb, h külsőleg mutogassuk magunkat, hanem , h a gyerekek érezzék, h nyugodtak vagyunk és türelmesek hozzájuk még ha fáradt is az ember,most ezek fontosak!!!

Szépen fejlődik Bálint, ügyes vagy, h első baba és ilyen szépen tudod nevelni őt!Szerintem már most büszke az anyukájára:)!!

Nálunk is hasonlóan vannak a dolgok, Tomika már nem szopik, folyton sztrájkolt, nem kellett neki a cici, pótoltam a tápszerrel és ezzel arányosan csökkent a tejem, de úgy , 4 nap alatt elment az összes, nem kellett neki, fejni meg kínlódás volt csak.Tomika most 71cm,8kg olyan kis formásnak mondanám nagy pocakkal:) Reggel 6kor kelünk 8kor eszik 240ml Táp,11kor gyümi,13-14ó 240 Tápsz.,du 5kor valami zöldség(ha keveset eszik akkor kér még olyan 100ml tápszert) Este 8-9 körül eszik megint 240ml és alszik reggel 6ig az ágyikójába.Nappal is a helyén alszik, és egyenlőre el van így.1foga van, a másik éppen jön, szopizza az ujját.Ül és mászik is már a sarkában kell lenni:)

folytatom majd, felébredt Tom:)

puszi

2011. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 298/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!!Bizony nem nagyon járunk erre mostanság! :)Mi jól vagyunk 22-én Beni már betölti a 4 hónapot és már főzeléket is eszik a cici mellé! :D Most 7kg és 64cm.Én csajok úgy lefogytam, hogy vissza nyertem lánykori 57kg-mat!!Pedig Beni előtt alapsúlyom már 65kg volt, de így azért jobban érzem magam!Arnold is sokat változott már nagyon szeret oviba járni! :D Bencének pedig már jön alul a 2 kicsi foga már szépen fehéredik az ínye...érdekes annyi mindenben ellentéte Arnoldnak.Most zárom soraimat mert késő van!Puszi nektek és a babáknak is vigyázzatok magatokra!! :D
2011. szept. 19. 22:15
 299/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok!Mi újság veletek?Babócák nődögélnek?Csajok nektek szülés után írtak fel foggátlót?Nekem a cerazettet és most már 5 napja késik a menzim pedig Bencével szülés után 8hétre jött meg először és be is álltam ugyan úgy 33-34 napra.Kezdek parázni mert ahogy olvastam nagyon sokan teherbe estek mellette.Ráadásul 1 hete álomkóros vagyok.Tesztelni nekem még korai a hosszú ciklusom miatt biztosra akarok menni.Hát de csak nem....???Ahhoz már nagyon pechesnek és termékenynek kéne lennem!Azért ha van valami tapasztalatotok vagy hallottatok róla ti is valamit írjátok le nekem légyszi!Képzeljétek Bence akkora baba legalább is hosszra nagyobb mint Arnold.Most 5 hóanposan 7kg 40dkg és 73cm.Vigyázzatok magatokra és a fiúkra is puszi nektek! :)
2011. okt. 26. 09:23
 300/315 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Kriszti szép nagy a kicsid:) Tomika is növöget,fogzik is nagyon a felső egyik kibújt neki a napokban,nagyon viccesen néz ki így:)Már felmászik a bútorokra, de le még nem megy neki.A cerazettről annyit tudok,h kb.2 hónappal ezelőttig szedtem,de egyszer sem jött meg mellette.A fiamnál is ezt szedtem, és kb.1éves volt mire először megjött.úgyhogy lehet.h neked sem fog nagyon megjönni amíg szoptatsz.Ily ti hogy vagytok? Én nagyon keveset netezem, hetente csak1x1x jutok ide,éjjel nagyon rosszul alszom, pedig Tomi szépen végig alussza, de nekem nem megy valamiért.Mennem kell,itt van a fiúcska:)

Puszi

Rné.

2011. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!