Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Ily, milyen volt a vizsgálat, hogy bírtad? Mit mondtak mikorra lesz amúgy meg az eredménye??

na puszi

sziasztok, rohanok az oviba:)

2010. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!De jó, hogy jól vagytok!Rné!A kisfiam velem van itthon, felénk nincs a közelbe bölcsi, úgyhogy egészen január 18-ig itthon lesz velem.Akkor tölti be a 3-at és 19-én kezdheti az ovit.El se hiszem, hogy már ovis, pedig csak most született! :) Na most megyek is fürdetni a nagy fiút!Sziasztok!
2010. szept. 16. 19:01
 183/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!27-én pozitív lett a tesztem! :D 20-án kellett volna megjönnie de azóta se semmi, eddig...

Le is kopogom.Hétfőn megyek dokihoz!Remélem ti jól vagytok, puszi nektek!

2010. szept. 29. 16:52
 184/315 anonim ***** válasza:

Ejha Krisz, nagyon gratulálok, remélem nem kiabálom el, ezért kopp kopp kopp. Nekem a terheléses cukor megvolt, citrommal elviselhető volt. Irtam volna hamarabb is, de szokáshoz hiven megint nem jó a gép. A múltkor fizettem érte 23 ezer forintot, 4 napig birta, majd ismét szervizbe kellett vinni. Persze közölték, h. nem függ össze a két eset egymással, ebben az esetben nem él a garancia, úgyhogy lehet lesz megint 20 ezer forint.

És nagyon kellene a gép a sulira. N a mind1. Most 26+3 hetesek vagyunk, szép nagy, formás a hasam, a baba mindenből a felső értéket üti. Kinéztük a babakocsit ha minden igaz, akkor a tako jumper X multifunkcionális kocsit vesszük meg neki. Majd nézzétek meg a neten. SZeritnem nagyon jó kocsi, erős rugózással. Beleszerelmesedtem. Igazából a páromnak mindegy neki 2 kocsi egyforma, úgyhogy rám bzta a döntést. Annyira hamar telik az idő, mindjárt szülünk Rné! Remélem ti is jól vagytok. Krisz, te meg irj, h. mi volt a dokinál. De 7 nap késés, nagyon jót jelent. Várom a fejleményeket, és nem tudom,h. mikor fogok tudni irni megint.:S

2010. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/315 anonim ***** válasza:
Ja, Ily voltam. Ez mindig lemarad.
2010. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

örülök, h jól vagytok, mi is megvagyunk, csak beteg a nagy fiam ezért most őt ápolgatom leginkább.

Kriszti!

Gratula a teszthez, remélem azóta se jött meg, és ha voltál dokinál kíváncsian várjuk a fejleményeket.

Az oviról még annyit, h lelkileg próbálj rákészülni, arra , h milyen lesz a kicsi nélkül otthon vagy melóba, ez a része a legnehezebb, állandóan azon agyaltam, h mi lehet vele.Persze a fiam jobban bírta mint én, semmi gond nem volt, csak nekünk szülőknek nehéz, mert megy az aggódás:)

Nekem is kész a cukor vizsgálat, teljesen jó eredménye lett.

Én ma vagyok 25+6 napos.Nagyon elment az idő, lassan vesszük a nagyfiamnak a bútort, mert a kicsi kapja meg a mostaniakat.

Ily megnéztem a babakocsit, jó masszív kocsinak tűnik, bár mondjuk nem ismerem.Mi is vettünk egy kiskocsit, ezt csak azért kellett, mert a régi ami van nekünk az annyira nehéz, h nem lehet vele buszozni,nem bírom felemelni.Ez a kiskocsi meg összesen nincs 7kg.Szóval a nagy kocsit fogom sétára használni a másikat meg buszra amikor kell.

ez a könnyű kocsi:


[link]


ez meg a régi:

[link]


Ily, neked is van orvosod,úgy emlékszem, megmondta már , h mennyi lesz a szülés? Nekem 80at mondott.


na, mennem kell.Jók legyetek, szép napot, és írjatok:)

Puszi

Rné.

2010. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/315 anonim ***** válasza:

Szia, én még nem kérdeztem, hogy mennyi lesz a szülés, de ismerősök mondják, h. nem mond összeget a doki, hanem amennyit gondolunk. Ilyenkor a magán rendelői dij 10 szeresét szokták illik adni. Ez kb nálunk is 80 ezer ft.

RNé, Szerintem jó kis kocsit néztél ki bár nekem a régi kocsitok jobban tetszik. Nem tudom nekem valahogy a minél nagyobb, masszivabb melegebb kocsik sokkal jobban tetszenek. Bár igaz, én egy percig sem fogom buszoztatni a kocsit, se nem cipelni a lépcsőn. Krisz, te meg irjad a fejleményeket! CSajok nektek melyik név tetszik jobban, a Kandi Szabolcs, v. a Kandi Miklós? A páromnak a Miki tetszik, nekem meg a másik,de neki az nem, úgyhogy ha nem adja be a derekát engedni fogok, és Miklósnak fogják hivni a babánkat.:S Sajnos semmi más név nem jöhet szóba.:S

Képzeljétek, tegnap vettem, egy fehér plüss overált a babámnak, nem tudtam ott hagyni. Úgy képzelem h. abban hozom haza a kórházból. Csak az a gond, h. 62.-est vettem. Vólt 56-os is, de direkt nem akartam megvenni, ugyanis szeretném, ha ez a ruha, legalább 1-2 hónapig jó lenne rá. Ugye ez a dolog elég drága ahoz, h. havonta vegyünk másikat. Csak lehet, h. igy meg az újszülött babám elvész benne. De ez mg a jövő zenéje. A suli egyelőre jól halad, az első vizsgámat már meg is csináltam, még hátra van 13.:S

Na léptem. Ja a gépünk még mindig szar, megint anyámék irok. Na sziasztok

Ily.

Ja, és a legjobbat nem is mondom,h. keresztszülők leszünk Sanyival. Jövőhéten kerszteljük a sógorék gyerekét.

Folytatása majd köv.

2010. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Örülök, hogy jól vagytok, egyenlőre én is!

Szóval most még nem jött meg és így már 12 napja késik! :)

A többi pozi teszt után általában 5 napon belül megjött, most azért bizakodom,de még nem kiabálom el.Ha hétfőn megjöttem írok, hogy mit mondott a doki!Rné!Nekem mindkét kocsi tetszik, de a könnyűt valóban egyszerűbb buszon cipelni, szóval jól oldottad meg szerintem!Szép napot nektek!Puszi! :)

2010. okt. 2. 09:07
 189/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Nagyon kíváncsi vagyok Kriszti,ez nagyon biztató, h már 14.napja késik!!majd jövök olvaslak, írj majd mindenképp!!

Nálunk most sajnos betegség van, a kisfiamnak tüdőgyulladása van, de jól viseli a drága,kapja az antibiotikumot rá.Elvileg 2-3 hét a gyógyulási idő,tehát még van hátra bőven.Csak hát annyira féltem, remélem mihamarabb rendbe jön.Addig is igyekszem nem elkapni, mert nem tenne jót főleg nem akarok terhesen erős gyógyszereket szedni.

Jól van, majd jövök, megy a drukk, jók legyetek:)

Puszi

Rné.

2010. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/315 anonim ***** válasza:

Helló, na mi volt a dokinál Kriszti?

Rné.

2010. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!