Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/315 anonim ***** válasza:

Na hali csajok! Igen krisz, én is sajnálom a menzit.

Nos, hát mi is tök jól megvagyunk, holnap lesz egy hete,h. érzem minden nap a babámat. Nagyon jó, kis bökdösés odabant, meg remegés, mindig egy helyen. Napról napra intenzívebb. Úgyhogy lehet,h. nagyobb a babám az átlagnál, mert nem szokták még ilyenkor érezni a km.-ák. Nekem minden napom király, ma érzem azt, h. hányingerem van, bár nem erős. Minden nap főzök valamit, a párom legnagyobb örömére. Eddig nagyon ritkán főztem, de a baba meghozta a kedvem. Igaz, kell egy kis segítség, még a könyvből, netről nézem le a dolgokat, de ez szerintem senkinek sem fáj. Csak az anyósnak. Tépi a haját,h. nem ő tanított meg főzni, még is mindent meg tudok csinálni nélküle, és a pici fia mostmár nem nála eszik minden nap. A menü ma a következő: gulyásleves, császármorzsa.

Nekem jövőhéten lesz vérvétel, labor stb, és 2 és fél hét múlva kell mennem uh.ra. Ekkor már be fogom tölteni a 18 hetet. Jajj már alig várom. Am már látszik a hasam, és imádom dűtögetni.:P

Már nem érzem,h. fiam vagy lányom lesz, úgyhogy nem számítok semmire, meglepetés lesz.

Én a meleget bírom, van klíma, egész nap megy. A kiskutyájaink megszülettek, már 2 hetesek, és gyönyörűek. 8-an vannak.(és eladók, ha gondoljátok?!)

Mi járunk strandra, a hétvégén is voltunk, és most is fogunk menni. Szerencsére nincs semmi bajom.

Na jók legyetek csajok, megyek vásárolni.

2010. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/315 anonim ***** válasza:
Ja, ily voltam.
2010. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Örülök nagyon hogy jól vagytok!Na és hogy telik az idő!Hány hetesek is vagytok!?Ily!Nem biztos, hogy nagyobb a babád, én a kisfiamat 15 hetesen éreztem sőt ha hanyatt feküdtem már látni lehetett néha ahogyan rúg!!Nekem picit vékonyabb a hasfalam és ezért érezhettem hamarabb.Amúgy a végére nekem 3300g és 53 cm lett a Manóm, jaj és képzeljétek 4 nap alatt szobatiszta lett! :D Éjjel is felkelt ha pisilnie kell és megyünk a bilire!! :D Olyan büszke vagyok rá.1 nap volt amikor még nem ébredt fel és bepisilt, de gondolom utána rendbe tette a kis fejében a dolgokat és most már felébreszt!Szóval most már lassan nagy fiam van!hihi!:D

Na és csajok gondolkodtatok már a neveken?Vagy még rá ér igaz!Ily!Császár morzsát kérek fénypostával! :D Imádom, de ez az egy dolog van amit még szakács könyv segítségével sem tudok elkészíteni, mert valamit mindig elrontok!Én is minden nap főzök amúgy.Bár a holnapi menü még rejtély, majd megálmodom!Na most már megyek, jó éjt nektek!Sziasztok!

2010. júl. 16. 21:43
 164/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!

Üdv nektek innen a Balcsiról:)Az éves megérdemelt nyaralásunkat töltjük, és mint mindig most is rosszabb lett az idő pont mikor itt vagyunk:(Azért volt 3 nap mikor majd meglehett főni a melegben, de én jól viseltem.

Megpróbáltam, h ne menjek vízbe, de ez sajna nem jött össze, csak vízben tudtam túlélni a hőséget, remélem nem lesz böjtje:)

kriszti, a szobatisztaság az nem semmi , h így ment! Mi olyan sokat szenvedtünk vele, egyszerűen nem akart megválni a pelustól:)így az én fiam 3 évesen már elmúlt mire teljesen szobatiszta lett.hát igen, ez sem megy egyformán mindehol, akkor túl unalmas és egyszerű lenne az élet:)

Én most vagyok 16+2 napos, a héten megyek az afp-re szerdán, aznap 2 helyre megyek vért vetetni, az egyik a sima afp a másik meg az integrált tesztthez a 2.vértvétel ami kell. Az utóbiból lesz a kockázatbecslés a 18.heti genetikai uh-al összevonva, remélem, h okés lesz.

Nagyon kislányt érzek, még a férjemnek nem mondtam, de kiváncsi vagyok, h bejönnek e a megérzéseim!

ja, a neveket kérdezted Kriszti, na az az ami nehéz lesz.

A fiam azt szeretné ha a kis barátairól kapná a baba nevet, de hát nehezen érti meg, h anyának már konkrét tervei vannak a neveket illetőleg...:)

Így ha kislányunk lesz akkor Bíborka Brigitta, ha fiú akkor még képlékeny, de ezek közül lesz: Attila,Róbert,Szabolcs,ezek a legvalószínűbbek.

most ennyit tudtam írni, írjatok, hogy vagytok,miujság felétek!

Puszi

Rné.

2010. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Rné!De jó neked, hogy nyaralsz!:D Nálunk is nagyon meleg volt, de ez a hideg front aztán jól lehűtötte erre a levegőt.Most meg majdnem fázok.Képzeljétek itt két napig csak 12-13 fok volt!A front előtti nap meg 37!

Arnold kisfiamat teljesen kifordította önmagából ez az időjárás, nagyon nyűgös és hisztis lett.Remélem most már beáll az idő kb. 28-30 fokra, talán ez lenne a legelviselhetőbb.Nekem most vannak a termékeny napok, de 3 napja már olyan mensi szerű görcseim vannak és néha olyan esküszöm mintha baba mocorogna odabent!:S Szerintem totál megőrültem, vagy emésztési problémákkal küzdök!hihi!:D Ily!Remélem veled is minden okés!!Csajok már 16 hetesek vagytok kb.Olyan jó hogy az elejétől fogva megosztjátok velem a hónapokat!:D Örülök nektek nagyon!Rné!A bátyámat Róbertnek hívják!Egyébként nagyon szép neveket találtatok!Ily!Nálatok mi újság nevek terén?

Na csajok mára ennyi!Vigyázzatok magatokra!Puszi!Sziasztok!Kriszti

2010. júl. 27. 21:28
 166/315 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!

Kriszti, köszönöm a képhez fűzött észrevételed, kedves vagy:) Ne aggódj, sztem minden gyerek rosszul viseli ezt a változatos időt, az enyém meg inkább alszik napközben pedig soha nem szokott a nagyfiú már:)

Én is érZek mocorgást, ma nagyon is sokat rúgott, olyan jó érzés, remélem te is hamarosan átélheted ismét!(és azok már tuti nem a bélmozgások lesznek):)

Egyébként tök érdekes, mert mikor megszületett a fiam sokszor utána éreztem, h vmi mozog bennem, olyan mint a baba mozgás és olyankor meg is ijedtem, h korán teherbe estem szülés után és nem vettem észre!?!

Jövőhéten megyek a dokihoz, elkészült az Integrált tesztem ami negatív, tehát jó lett.Viszont az afp az alacsony lett nagyon, azt mondták, h a többi értékkel együtt véve teljesen jó, de meg akarom kérdezni azért a saját dokim, mert nagyon idegesít:( amúgy 0,46MoM lett)

Addig meg most eldöntöttem, h nem paráztatom magam és elhiszem , h okés minden!Látom, Ily nem írt, lehet nincs netközelben, pedig a nevekre én is kíváncsi vagyok!

Jól van lányok, jön a jó idő hétvégére, pancsizzatok sokat és pihizzetek jókat:)

Puszi

Rné.

2010. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/315 A kérdező kommentje:

Szia Rné!Örülök, hogy jó lett a teszt eredmény, és ne idegeskedj, ha azt mondják az afp is jó akkor nem lehet gond.Tudod mit hallottam, hogy akkor alacsony az afp ha kislányt vársz!Persze ez mindig van így, egyik barátnőmnek is alacsony lett és kb. 10 nap múlva megszületik a kisfia! :D Igen Ily-t én is hiányolom, kicsit eltűnt, lehet megviseli az idő és inkább pihenget!Velem csak annyi hogy vettem egy tesztet mert a méhem kívülről is meg van duzzadva tehát én magamon érzem.Nem tudom olyan megérzés szerűen vettem és megcsináltam tegnap előtt első pisiből és halvány pozitív lett, csak nem tudom, hogy a csudába!!Mindegy most már megvárom a 12-ét ha megjön akkor nem izgulok, de ha nem akkor meg fog enni a fene mire bejutok a dokihoz.Most inkább félelem van bennem, félek megint cisztám van.

Na sok pusszantás nektek!Ja és nincs mit Rné, a kép hozzászólásért, egyszerűen gyönyörű kisfiad van!! :D

2010. aug. 5. 07:53
 168/315 anonim ***** válasza:

Szia Kriszti!!

Boldog névnapot kívánok neked!!!

Kisfiam lesz képzeld:) ott volt a kis kukaca az uh-on.

A doki azt mondta, h rendben van a baba, és h az afp az nem számít, merthogy az integrált teszt nagyon jó lett és az negatív.Kicsit megnyugodtam:)

Jajj, nagyon drukkolok neked, h ++ legyen a kövi teszt is ám!! majd írj én figyelem a fejleményeket.És ne gondolj cisztára, mert most bizti nem az lesz, hanem baba lesz higgy benne!!

A te kisfiad is nagyon cukor, de hát melyik gyerek nem szép ,nem?? olyan nincs is:) Alig hiszem el, h lassan 4-en leszünk, épp erről beszélgettem a párommal, furi lesz nagyon.

Jól van, elteszem magam holnapra, ma nagyon kifáradtam, izgultam talán azért.

Puszi

Jóéjt

Rné.

2010. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/315 A kérdező kommentje:

Szia Rné!Köszönöm és viszont kívánom! :D Gratulálok a második kis kukacoshoz, jó korán megmutatta magát! :)

Nem szégyenlősködik!Tuti fiú lesz?Képzeld, tesóméknak tavaly végig azt mondták kislányuk lesz és szülés előtt 2 héttel derült ki hogy mégis fiú!Szerencsére nem vettek sok rózsaszín cuccot! :D Remélem most már megnyugodtál!!

Hát én őszintém megmondom nem reménykedem még mert ilyen korán halvány pozitívat tesztelni... hát azért furcsa.Szerintem rossz volt a teszt.Pedig már megfogadtam, hogy nem veszek több belemártósat mert már párszor átvert.Most van egy rápisilős, de azt majd a késés utánra tartogatom, már ha lesz!!Ily!!Mi van veled?Jól vagy?Puszi!

2010. aug. 6. 11:27
 170/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!!Végre jó hír!! :D Egyenlőre halvány de látható pozitív a tesztem! :D El sem hiszem, azért még nem élem bele nagyon magam.Egyenlőre menzi nem jelentkezett, de ezek szerint nem is fog.Tünet egyenlőre cicifájás és cicinövés, semmi más.Remélem így is marad.Dokihoz majd 25-e körül megyek.Remélem ti jól vagytok, Ily, veled nem tudom mi van remélem minden okés.Rné!Te jól vagy?Remélem veled is minden rendben van!Sok puszi nektek!Sziasztok! :D
2010. aug. 13. 14:20
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!