Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

kriszti, jobbulást a férjednek, biztos finom lesz az eper, főleg h ennyit szenvedett érte:)

Hát,akkor neked nem volt túl gyors a szülésed, de a lényeg, h a végén rendbe volt minden és te is jól viselted.Érdekes, én is hang nélkül szültem, valahogy úgy éreztem, ha befelé fordulok akkor jobban viselem a fájdalmat.

Ma nagyon hányingerem volt délelőtt, most meg olyan éhes vagyok hogy ihajj...most sül a rántott csirkeszárny:)

Ti modjuk nem tudjátok, h én alapjáraton nagy dohányos vagyok! Nos, mióta a jóstesztem + kezdett lenni, azóta nem dohányzom , és nem is fogok:)Én furi, de nem hiányzik, az hittem fog, de az utcán ha érzem akkor már zavar is a füstje.

Sziasztok

Puszi, rohanok...

Rné.

2010. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Na látod Rné, minden rendben van a babáddal! És hidd el, el fog telni ez a 2 hét hamar. Legalábbis, nekem nagyon hamar eltelt ez a hét, és jövőhét szerdán megyek dokihoz. Annyira nem izgat már a baba téma, persze örülök neki, meg nagyon szeretem, de az a fellángolás, meg a folytonos babacucc nézés a neten lecsillapodott. Már nem izgulom halálra magam,h. mikor nő már a hasam, stb. Én a mindennapos 1-2 hányás, és a folyamatos émelygést leszámítva, jól vagyok. A párom nagyon rendes, figyelmes, folyton a kedvemben jár. Bár tegnap csúnyán visszaszóltam neki, mert mikor hánytam éppen a wc-ben, jött,h. hoz nekem vizet. De úgy erősködött,h. kiöblítsem a számat. Hát ilyenkor legkevésbé a víz hiányzik, mikor még jön ki belőlem a cucc,meg miegymás.

Amúgy én hiszek abban,h. ha sokat van rosszul a kismama a terhesség elején, akkor lánya lesz. Meg a páromnak már van egy lánya is, és mivan,ha csak egy fajtát tud csinálni. Nagyon szeretnénk első gyereknek egy kisfiút, de én lányt érzek! Persze mindegy mi lesz, örülni fogunk neki. Az éjjel azt álmodtam,h. ikreim születtek, egy lány, és egy fiú. Örömmel kiabáltam Sanyinak, h. fiút is szültem. Szóval sztem lányom lesz, csak azért álmodtam mellé egy fiút is,mert a párom nagyon szeretné. Na mindegy.A jó hír,hogy

ma még eddig nem voltam rosszul!!kopp-kopp-kopp

Bár ami késik az nem múlik! Rné, nekem 5+5 hetes vizsgálaton a petezsákom 2mm X 1.8mm volt.

Jajj csajok rendberakattam magam tegnap előtt, jó lett a frizum is.

Én a nap felét átalszom, szerencsére megtehetem! És te Rné? Szombaton leszek 7 hetes. Jó durva. A szexet egyáltalán nem kívánom sajnos, szerintem 3 hete nem is szexeltünk apával. Szegény ő.

Na mindegy röviden ennyi.

Krszti jobbulást apának, jó sokat szeretkezzetek, adjatok meg minden eséjt a babátoknak!

Puszi nektek, Ily.

2010. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/315 anonim ***** válasza:

Jajj csajok elírtam! Szóval a petezsákom nem 2mm X 1.8mm volt a múlthéten, hanem 20mm X 18 mm.

Ily

2010. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ily,sajnos én nem engedhetem meg magamnak, h akkor alukáljak mikor jól esne, a nagyfiam már nem alszik délután így marad a "hullafáradtvagyok:)" érzés estig.

A szex az nálunk most tiltó listán van,(nem lehet orgazmusom a fenyegető vetélés miatt),de a párom türelmes(hála) viszont azért megoldjuk valahogy neki.

Nekem a petezsákot úgy mérte, h csak egy értéket mért, de amúgy alakra meg olyan volt mint egy kifli kiegyenesítve, tehát nem volt kerek, máskor olyan volt.Azt mondta,h nem baj, mert én kérdeztem, mondtam, h olyan furi igy, de azt mondta nem az számít milyen az alakja hanem, hogy nem üres, mert van benne már most is szikhólyag.Ettől megnyugodtam:)

Szerintem, nagyon figyelmes a párod, h vitt neked vizet, biztos aggódott érted.Az Én férjem már rutinos lesz ebben, és megmondtam előre már neki, ha hányás van akkor nem jöhet be, engem baromira zavar.Olyan hülye fejeket vág ilyenkor az ember...utána áplolhat ha akar, nem ellenkezem.

Kriszti, lassan lesz Pé-d,vagy volt már, te megszoktad érezni?

Megyek, ma még egy rendkívűl értelmes tárgyalásra vagyok hivatalos:(

szép napot

puszi

Rné.

2010. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Ily!Már 7 hetes vagy?Amindenit hogy repül az idő!Bizony én sem tudom majd megengedni nagyon magamnak a pihit a kisfiam mellett, pedig ő még alszik délután de általában akkor végzem a söprögetést meg az ilyeneket.Na jó 1-2 alkalommal talán sikerül majd ledőlnöm mellé!Remélem! :)

Hát pé-m elvileg a ciklus. hu szerint ma van de még nincs.

Nekem olyankor bő tojásfehérjés folyásom van 1-2 napig.Egyébként nekem sosem félidőben van pé-m megfigyeltem hanem akár 4-5 nappal később!!De azért most már sűríteni fogjuk az együtt létet.Apa dereka is rendbejött, úgyhogy nincs akadály!Jól van csajok most lépek mert el vagyok csúszva a főzéssel, apa bablevest rendelt a kisfiam pedig mellé nem sajtos pogit kért (amit egyébként terveztem) hanem lángost úgyhogy plusz egy óra sütögetés vár még rám a tűzhely mellett! :D De megéri, olyan jó nézni ahogy jóízűen eszi! :D Puszi nektek!Sziasztok! Kriszti

2010. máj. 14. 11:30
 116/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Hogy vagytok? Én már ugy unom ezt a ramaty időt, olyan fáradékonyság van rajtam, hogy hihetetlen.Tegnap felkeltem reggel, ettem, visszafeküdtem és du.5 ig aludtam, nagyon komoly.De ha nincs itthon a férjem akkor ilyet nem tudok ám csinálni:)Eléggé émelygek is, de ennek most örülök, mást most nem nagyon érzek.

Kriszti! volt már pé-d? mert irtad, h a ciklus.hu szerint lenni kellene már, de még nem érzed, érezted azóta?Na meg ha van akkor 2 naponta rá startolni és elkapni apát, főleg, h nem fáj a dereka:)

Ily! Te meg ha jól emlékszem a héten mész uh-ra, majd remélem írsz a fejleményekről!!

Ja, képzeljétek beszéltem a főnökömmel, mondtam, h a 7-8 hét után már nem megyek ha akkor minden okés, mondta, h rendben,szóval nagyon kedves volt!Persz azt mondtam, h a doki javaslatára lesz így.

sziasztok,

szép napot!

Rné.

2010. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Hát Rné ez nem semmi!Jó nagyot aludhattál! :D De a párod és a kisfiad is nagyon rendesek voltak hogy hagytak pihizni.Ily!Tényleg írj ám hogy mi volt a dokinál!

Csajok felénk árad minden patak, tó, minden víz alatt van!

Katasztrofális a helyzet!Ma délután lehet mennem kell anyósomért a munkahelyére ugyan is nem járnak a buszok mert a mellettünk lévő településen elvitte a közúti hidat a víz Mezőörsön és teljes útzár van.Pedig nincs nagy kedvem ilyen időben autóba ülni ráadásul a gyerekkel mert apa már dolgozik és délutános.Egy helyen és egy műszakban dolgozik apósommal szóval ha menni kell akkor csak én tudok menni.Hát majd meglátjuk.Ja amúgy pé-m most kezd lenni, már kezdek nedvesedni, de még nem az igazi úgyhogy dolgozunk az ügyön! :) De szerintetek ha sikerül is nem lesz baja a babának?Mert apa gyógyszert kapott a derekára amit szednie kell!De talán nem lesz baj!Na szép napot nektek!Sziasztok! Kriszti

2010. máj. 17. 14:22
 118/315 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Kriszti! szerintem nem lesz baja a babának, mert ez a spermium amit most "felhasználtok" az nem most készült el! én úgy tudom, h a spermium 72 nap kb.amíg elkészül a megtermékenyítésre, uhogy ez nem állhat kapcsolatba a gyógyszerrel.Remélem így van, biztos rendbe lesz, csak hajrá:)

És mi lett az anyóssal, kellett menni érte? Hát hallod most nem irigyelem azt aki vmi vizes dolog mellett lakik, sajnos sokaknak jelentős a káruk láttam a tv-ben is.Reméljük, h az időjárás most már jobbra fordul, mindenesetre ma még nem esett!!

Már csak pár nap és megyek dokihoz, pontosan 6 nap, de már legalább nem 14:)

Most kiszámoltam , és szombaton vannak a forduló napjaim, vagyis szombaton kezdem a 7.hetet.Erősödik reggelente a hányinger, de hála még nem jött ki, ne is jöjjön,mert nem tudok hányni és utálom is:(

na, még azt akartam, h ti milyen orvoshoz jártok, magán vagy sztk-s? Én eddig sztk-ba jártam, de most nyitott az orvosos magánt igy ott voltam már 1x.Néztem kiirva az árat , de nem láttam, h kb mennyi a szülés,nálatok, h van, mennyi egy vizsgálat ha magánba jártok?

Sziasztok

Puszi

Rné.

2010. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Végre vége az esőzésnek!A kisfiam napjai is végre vissza álltak a régi rendszerbe, most újra időben kel reggel és délután időben el is alszik.Amíg esős idő volt már reggel fél 6-kor kelt, tök nyűgös volt és délután 2-kor alig tudtam lefektetni, utána meg alig tudtam felébreszteni és ezáltal az esti alvás is egészen kitolódott, csak fél 10-kor tudott elaludni a pici cicám pedig látszott rajta hogy próbálkozik de nem tud aludni!De mától hogy volt egy kis reggeli napsütés és nem esik, ki tudtunk menni, minden ok! :) Reggel 7-kor kelés, fél 1-kor alvás és szerintem este is időben negyed 9-kor már aludni fog!Rné!Én sztk-s dokihoz járok, viszont őt meg lehet fogadni szülésre is!Én anno a kisfiamnál végig oda jártam hozzá a rendelésre így ingyen volt, a szülésért viszont 30 ezret kért.Most röhögtök de ledöbbentem hogy "csak" ennyit mert én totál fel voltam készülve a 80-90 ezerre.Na de azért mert sógornőm Győrbe járt maszekhoz, nála 2006-ban egy vizsgálat 5-6000ft. volt a szülésért viszont állítólag közel 80-at kért! :S

Szóval varrat szedésnél adtam a zsebébe a 30-at és a szülésznőnek adtam a felét vagyis 15-öt.Én Komáromban szültem és még annál kedvesebb, figyelmesebb csapattal mint a szülészeten ami van még sehol sem találkoztam.Rengetegen járnak oda szülni még Pest és Fejér megyéből is!Igaz a főorvos kicsit bunkó, de ezt leszámítva első osztályú!Most lett felújítva most már minden szobában van külön zuhanyzó és wc is.Úgyhogy már egy egész szép környezet fog engem fogadni a 2. babóval.Mikor szültem a kisfiamat akkor voltak a felújítások így még meleg víz sem volt sajnos csak a csapnál tudtunk langyos vízben mosakodni fürödni nem nagyon, úgyhogy én alig vártam hogy hazajöhessek.Most röhögjetek de tök büdinek éreztem magam, tejszag na meg szülés után is voltam szóval a hideg víznek egyedül a gátseb kezelésnél örültem! :) Remélem Ily veled is minden rendben!Sok puszi!Sziasztok! Kriszti

2010. máj. 19. 13:37
 120/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Hogy vagytok?Minden okés mindenkivel?

Nagyon eltűntetek! :) Majd írjatok ám mi újság veletek!

Szép hétvégét!Puszi!

2010. máj. 21. 21:34
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!