Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Nemsokára indulok tesztet venni!Aztán majd jövök és megírom, hogy a pozitív tesztem volt-e jó 3 napja vagy a negatív.Ily!Én 24 éves vagyok, 5 éve vagyok férjnél de egyébként apával 8 éves vagyok együtt.Komárom-Esztergom megyében élünk.Cuppantás mindenkit és szép napot csajok! :D
2010. ápr. 26. 08:08
 72/315 anonim ***** válasza:

sziasztok Lányok!

Én Bpesti vagyok, és 1 éve vagyok férjnél.A férjemet 16 éve ismerem, barátok voltunk.Ebből 8 éve vagyunk együtt és van egy majdnem 6 éves fiúnk.Én magam meg a 30-at töltöm.

Kriszti! Azt akartam neked írni, h a tej szivároghat még azért is, pont amit irtál, h nem rég lett vége a szoptatásnak.Mikor a fiam abbahagyta a szopit, akkor, igaz nem sok, de néha jött belőlle.Viszont,ha mész majd orvoshoz v. nődokihoz emíltsd meg neki, mert így terhesen azért jó, ha tud róla,szerintem! Mert sztem a pozítiv teszt nem téved, szóval a pozítivnak higgy!!


Gratulálok az első babás kismamáinkanak nagyon:), sztem jó dolog fiatalon szülni.Én 24 voltam mikor a fiam lett, de már 18 éves korom óta vágytam 1 babára, csak hát nem volt kinek, és mire szülnöm.Nálunk viszonylag nagy lesz a gyermekek közötti korkülönbség, én ettől tartok leginkább.Hiába akartunk hamarabb,a sors soha nem volt kegyes hozzánk, de hátha most...

Igen, közel azonos napon fogunk szülni,a kalkulátor szerint az én napom a 2011.január 5.-e:) anyósom születésnapja!

Ja, én is csináltam ma tesztet,az x-epilben 2db volt csak azért, a tegnapihoz képest valamivel látványosabb rózsaszín:)

Kriszti, drukkolok, h pozítiv legyen amit ma csinálsz!! Este, meló után benézek, és elolvaslak benneteket.

Szép napot nektek!

Rné.

2010. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok!Hát megcsináltam a tesztet, de negatív lett.Első pisiből ahogy illik, nem is ittam semmit.Szóval én nem a gólyát hanem a mikulást várom.Mondjuk még nem jött meg és barnázni sem barnázok.Mert nekem ha megjön, előtte való nap barnázgatni szoktam.Mondjuk a kisfiamat sem mutatta ki elsőre.3 napos késésnél éppenhogy nagyon halvány vonalam lett!Hát a remény hal meg utoljára!Azért szorítsatok!!Köszi!:) Amúgy még van egy tesztem! :)
2010. ápr. 26. 13:07
 74/315 A kérdező kommentje:

Rné!Ne félj a nagy korkülönbségtől nem lesz az olyan rossz!

Köztem és a bátyám között 6 év van és annyira jó!

Mindig segített anyukámnak engem rendezni.Ő vitt oviba és suliba pedig ha kellett megvédett.Ezt a korkülönbséget én személy szerint nem cserélném el semmiért! :)

2010. ápr. 26. 13:10
 75/315 anonim ***** válasza:

Szisztok lányok!

Kriszti! Írtam neked vissza levelet.

Amíg nem jön a nemvárt, ne add fel, a kisfiaddal is írtad,h később jött, és volt már pozi teszted is, uhogy lehet, h ugyanaz van mint volt és csak később emelkedik a hcg szinted, lassabban!

Én meg pont holnapra nem várom, de most úgy érzem nem fog jönni, mert megvan a cicifájás, pocifeszülés, és reggel meg olyan hányingerem volt...ezeket korainak tartom, dehát minden terhesség más,azt mondják.

Csináltam ma egy tesztet, x-epilt, h hogy alakul a vonal, és ma erősebb volt, de nem reggeli vizelet volt.

kriszti, drukkolok, h ne jöjjön meg, és, h tesztelj megint pozit!!

Amúgy nem volt halvány csíkod amit mondjuk nagyon kell nézni, h lássa az ember,vagy teljesen csíkmentesnek láttad?

A többiek hogy vannak?

Sziasztok

Rné.

2010. ápr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Kriszti, én még nagyon drukkolok neked, amíg a menzi nem jön, addig van remény. Én ma megcsináltam a 4. pozi tesztemet, de h. miért vettem ilyen sokat, azt nem tudom. Ez már teljesen pozi! A kalkulátor szerint január 2.-án fogok szülni. Tegnao megvettem az első ajándékát a babámnak, egy nagyon cuki nuk-kos cumit!:) Jövő hét végén megyek először dokihoz! A mellem továbbra is fáj, és nagyon nagyon álmos vagyok!!!!Meg nagyon fáj főleg estére a derekam. Egyéb tünetem nincs!

Ily

2010. ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Még nem jött meg!! :D De egyenlőre nem tesztelek, megfogadtam ha péntekig nem jön meg akkor csak azon a napon lesz újabb teszt!Egyébként a tünetek egy része amit még a "fórum" elején írtam elmúlt, csak a cici feszülés van most, a "hulla fáradt vagyok" és nem tudom kinél hogy volt de most krémes folyásom van.Remélem ez jót jelent!Na meg ma néha apró szurkálást érzek a bal oldalamon majdnem középen van már de inkább bal.Na ezt jól megírtam de remélem értitek! :D Különben ezt már rég érzem de nem mindig.Olyan mintha a bal felemen lenne a babó már ha van!Remélem van!Szép napot nektek!Kriszti
2010. ápr. 27. 10:26
 78/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Képzeljétek a tegnap reggeli tesztem mégsem negatív, csak nem néztem meg eléggé.Elég halványan de pozinak néz ki.Reggel megcsinálom a másikat is mert nem bírom ki.Pont ki akartam dobni mikor megnéztem és láttam a kis csíkocskát! :D Jó mi?Holnap jelentkezem!Sziasztok!
2010. ápr. 27. 21:28
 79/315 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Kriszti.örülök, h ott van a csík, remélem a mai is ++lett, biztos, de most nézd meg ám:)

A többi leányzó nem nagyon ír, pedig kiváncsi lennék, h vagytok,akinek pozi lett mit érez...?

És voltam ma dokinál, utrogestánt kellett kérnem a vetélések miatt.És méhen beüll ott volt a 2mm-es felritkulás ami azt mondta,h ebből lesz a petezsák:)

Sajnos 3 hét múlva kell vissza mennem.Addig rágom a kefét, h rendbe legyen minden...

Kriszti, majd írd meg ha teszteltél...megy a drukk!!

Rné.

2010. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Hát a tegnapi pozitív tesztem mára elhalványult de annyira hogy negatív lett belőle.Ráadásul 2 nap késéssel ugyan de ma megjött!! De nem keseredek el, majd következő hónapban összehozzuk a babót!Fura mert az első tesztem a délutáni pisiből az pozitív még ma is látszott bár az is halványult.Hát nem tudom mi van de nem agyalok rajta.Ez van majd legközelebb!Ettől a "fórum" még tovább él!Jó lenne ha vissza jönnétek megosztani az első orvosi vizsgálat eredményét meg hogy hogy érzitek magatokat!!:) A pozitív tesztelőknek jó pocakosodást!:) Remélem jövő hónapban már közétek tartozom majd én is!Azért köszi Rné a drukkot! :) Puszi nektek!Sziasztok! Kriszti
2010. ápr. 28. 10:45
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!