Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Jaajj de jó látom azért vannak itt babásodók!Gratula mindenkinek a pozi tesztjéhez! :)

Én voltam a dokinál, de azt mondta kézi vizsgálat alapján, hogy szerinte nincs baba, de ha nem jön meg akkor 10 nap múlva menjek vissza.A fejem már nem fáj hála az égnek.

Úgyhogy nekem az egyetlen reményem az ha 26-án mégsem jön meg!Amúgy vérvételen teljes vérképet néztek csak hcg-t nem!

Puszi nektek! Kriszti

2010. ápr. 21. 13:54
 42/315 anonim ***** válasza:
100%

syastok!először is gratulálok a sok pozitív teszthez. Nekem ma reggel megjött...még korábban is 1 nappal...de azért nem vagyok elkeseredve.

Joo babavárást csajok, akinek meg nem jött össze hajrá jövő hónap!!!

2010. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/315 anonim ***** válasza:
100%
22.25os vagyok, gratula mindenkinek a pozi teszetekert.Ily majd irj a fejlemenyekrol, hogy vagytok.Kerdezo orulok, hogy nem faj, mar a fejed, drukkolok, h legyen baba.Rne neked is meg a tobbiekenek megy drukk!
2010. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/315 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok!

Olyan jó olvasni tényleg, h van akinek van pozitív tesztje, ez nekem erőt ad, akkor is ha mondjuk most nem sikerül nekem. Aki írta, h megjött,jó, h nem úgy fogod fel és tudsz bizakodni, sztem így hamarabb összejön majd, lehet már a mostani ciklusban, szorítunk itt mindannyian!!

Csináltam ma jóstesztet, full nega lett, most még halvány csík sincs, de míg nem jön meg addig van remény!

Kérdező: az ember azt gondolná, h ilyenkor mivel azzal a gyanúval megy az ember, h babás a dokihoz alapból néznek hcg-t, nem? nekem ez jutott eszembe egyből, bár a doki fejébe nem látunk, és persze ő az orvos nem én:)

Köszi Ily az infót, pontosan a kétkedés miatt nem merek rendelni a netről, de ha most megjön, akkor jövőhónapra sztem rendelek tesztet,most vettem hcg-ből is 1 gabrilet, ezt a nemvárt napján sütöm el ha nemjön addig meg.

Szép napot mindenkinek!!

Rné

2010. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Rné, igen igazad van én is elküldtem volna magamat egy hcg vizsgálatra! :) Bár nekem a kisfiammal is lassabban termelődött.3 napja késett mire a 7. tesztem nagy nehezen-ráadásul időn túl-iszonyat halvány pozi lett.

Egyébként annak ellenére, hogy a doki tegnap azt mondta szerinte nincs baba mert kicsi a méhem én reménykedek!Főleg ha ez a baba is később ágyazódott be mint a kisfiam-no persze csak ha van baba!-akkor még természetes, hogy mindent az "alaphelyzetben érzett".Tegnap már kicsit elkezdett fájni a cicim, mensi előtt nekem sosem szokott.De most tuti fog ha megjön csak azért is hogy félre vezessen engem! :) K.

2010. ápr. 22. 12:18
 46/315 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok!

kérdező: sztem , mert még nem "nagyobb" a méhed még nem jelent nagyon semmit, attól még lehet ott baba,és jól teszed, h bízol benne!! meg én úgy tudom, h amúgy is csak kb. a 6.héttől lehet kézi vizsgálattal érezni, h másabb.Nekem mikor terhes voltam a fiammal, akkor 5 hetesen mentem előszőr dokihoz,kézzel azt mondta, h semmi nincs, csinált hüvelyi uh-ot és ott volt a picike petezsák.Tehát, amíg nem jön meg van remény!!

Ez a mell fájás, ez érdekes.Soha nem szokta nekem jelezni a mensit, csak a derekam fáj előtte mindig.És én is mint te, most ezt érzem.Éjjel is arra kelltem, h baromira érzékeny, pedig háton feküdtem:)remélem, h mindkettőnkenk a babát jelzi, jóó lenne!!

Nekem ez már a 4.terhességem lenne, és mindig a mellem fájása miatt teszteltem, és mind+ volt mikor fájt.Akkor mondjuk ennyire nem figyeltem, csak nem jött meg és csak úgy vettem tesztet.Most sajnos jobban rávagyok állva a témára.1 fiam van ő 6 éves, a másik két terhességet elvetéltem 12 és 20 hetesen.Szorítok nektek is, magamnak is!!!! ha meg megjönne, akkor majd rágyúrunk mensi után megint a témára.

Szép napot nektek, rohanok melózni:(

Rné

2010. ápr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/315 A kérdező kommentje:

Szia Rné!Szívből kívánom, hogy neked is baba legyen a dologban!És persze nekem is!Képzeljétek ma reggelre úgy begyulladt a torkom hogy elment a hangom.A patikában mebucaint adtak rá de azt mondták ha baba van akkor óvatosan kell vele bánni.Nem tudom mi jöhet még!

De nem baj, túlélem valahogy. :) Üdv! Kriszti

2010. ápr. 23. 12:06
 48/315 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok, akik 13 hónapja küzdünk. Ma is megjött. Ez van...
2010. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/315 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó válaszoló!Sajnálom! :( Majd jövőhónapban!

Remélem azért nem adod fel!Fel a fejjel össze fog az a babó jönni! ;)

2010. ápr. 23. 17:51
 50/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Délután felhívtam a házi dokit és mondtam hogy nem adták oda a gyógyszert a patikában amit felírt mert elvileg kismamák nem szedhetik.Mondta hogy csináljak egy tesztet hátha mutat már valamit mert közben a torok-és garatgyuszimat is kezelni kéne valahogy.Hát bár nem szívesen tesztelek előre vettem egy 2db-ost és az egyiket megcsináltam délutáni pisiből.Képzeljétek iszonyatosan nagyon halvány pozitív lett!! :) Fel is hívtam ismét az orvost aki azt mondta akkor marad a mebucain és a meleg tea!Még nem élem bele magam, mert tényleg nagyon halovány, de ha ma este apa is azt mondja hogy látja a 2. csíkot akkor talán már elhihetem!Olyan jó hogy megoszthatom veletek csajok!Én annyira éreztem amúgy!Remélem most már minden rendben lesz és szorítok a többieknek is nagyon!Jó éjt! K.
2010. ápr. 23. 21:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!