Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Hogy vagytok?Remélem jól!Én megvagyok nincs semmi különös.Tegnapelőtt este elkezdett fájni megint a cicim.Úgy látszik még dolgoznak bennem a hormonok.Ily!Szerintem 6 hetesen menj dokihoz, mert ha időben fogant a baba akkor már valószínű lesz szívhang! :)

Rné!Jóformán te megint együtt fogsz izgulni velem, neked a 3 hét fog nehezen eltelni én meg megint majd a "ne jöjjön meg" fázisban fogok tartani akkor kb.! :) Majd szorítok neked!Puszi nektek!Szép napot!

2010. máj. 3. 09:19
 92/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Kriszti, igen, megint egyszerre izgulhatunk majd, de az idő olyan mintha nem menne, legalábbis nekem úgy tűnik:)

Én nem vagyok túl jól, vagyis az estéim katasztrófák. Napközbe jól vagyok, max egy kis hányinger meg kis cickófájás.De estére olyan görcseim vannak, h komolyan azt hittem h baj van már, és már 3x volt ilyen.Olyan mintha az emésztésemmel lenne gond, székrekedésem van, de nem tudom mitől.A Femibion vitamint szedem, de ezt már 3 hónapja, szóval nem újdonság annyi más, h terhes vagyok.Az előző terhességeimmel is volt ilyesmi gond, de ilyen görcseim nem voltak, már előre félek az estétől!

Én megyek jövőhét kedden dokihoz, mert nem tudom mi legyen, szedjek e hashajtót vagy ne? úgyhogy velem sajnos ezek vannak, most este fogom szedni a vitamint, hátha akkor másképp alakul, eddig reggel vettem be mindig.Meg megpróbálom, h estére ne egyek olyan 6 után már semmit, hátha ez is segít,nem tudom.Majd írok,remélem pozitív fejleményeket:)

Mindenkinek szép napot és puszi!

Rné.

2010. máj. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is szorulásos panaszokkal küzdök, mint Rné. Úgy felvagyok fújódva, mint egy béka. Komolyan 4-5 hónapos terhesnek nézek ki. Dokihoz holnap este megyek, úgy döntöttem, nem várom meg a hétfőt. Félek később menni, ugyanis december 2.-án mikor elvetéltem pont 14 napot késett a menzim, majd megjött. Aznap egy csütörtöki nap volt, és hétfőre voltam bejelentkezve dokihoz. Szóval megjött mire elmentem volna.:( Szóval nem akarom,h. ez újra megtörténjen. A hőm azóta is az egekben, ma 37.2C-ot mértem. Az alaphőm 36.2C. Már alig várom a holnap estét, majd írok,h. mi volt!:) Úgy olvasom minden szakirodalomban, neten,h. a szíve már dobogni vog, mert az én babám abszolut félidőben fogant. Sőt 1-2 nappal hamarébb is. A kalkulátorom szerint is, a szív képződés május 2.-án történik. Most azt nem tudom,h. akkor már el is kezd pulzálni? Végülis ha valóban így van, akkor már 2 napja,h. van a babámnak szíve!

Amúgy szerintetek az elevittől, vagy a terhességtől vagyok szorulásos.Szerintetek melyik vitamin a leges legjobb. És vajon tényleg nagyobb lesz a babám az elevittől? Persze majd a dokimat is megkérdezem ezekről, de érdekel a ti véleményetek is!

Ily

2010. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Akkor én mindkettőtöknek ugyan azt javaslom, irány a doki, biztos ami biztos. Inkább menjetek potyára, mint hogy valami baj legyen.Ily!Én úgy tudom a vitamintól nem lesz nagyobb a baba, de hogy melyik a legjobb azt nem tudom mert én nem szedtem terhes vitamint egyáltalán, csak vasat és magnéziumot.Én a kisfiammal annyit ettem, hogy bőven bevittem minden fontos anyagot a sima élelmiszerekkel! :) 52kg-val kezdtem,- azért ilyen vékonyan mert előtte 6 hónappal halt meg anyukám és emiatt iszonyatosan lepasszoltam-és 76kg-val fejeztem be!Anyós nem győzte nekem hozni a mandarint, paradicsomot meg minden féle zöldséget.Mandarinból nálam 1,5kg-nál kezdődött az elég. :) A férjem ha Mc'donalds közelben járt tudta hogy sajtburger nélkül nem jöhet haza! :D szóval szépen meghíztam de nagyon jól éreztem magam!Most pedig mióta abbahagytam a szoptatást megint hízok.Most alap 66kg vagyok.Ez nálam már kicsit sok, mert én olyan 56-57kg szoktam lenni szóval lenne mit leadni, főleg a pocakból és a hátsómból! :D Na de mindegy leszek még súlyosabb is szerintem! :D Kellemes délutánt és szép estét Csajok és vigyázzatok magatokra!! Phenni!!!! Puszi! Kriszti
2010. máj. 4. 14:52
 95/315 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok!

Ily, engen nagyon aggaszt ez a "kisprobléma", főleg úgy jártam, h a munkahelyemen jött rám a "nemjönki"de baromira fáj a hasam dolog, és nagyon kellemtlen volt, főleg, h kereskedelembe dolgozom és nem tudtam kimenni:(

Úgyhogy rettegek, ma is megyek melózni.Viszek activiát, azt vettem észre, h mióta eszem kb.2 napja sokkal jobban megy a dolog.Ajánlom neked is hátha bejön!

Kriszti! nekem meg pont az a problémám, h mindenki mondja, h sovány vagyok, soha nem voltam husos,a terhességel híztam 20kg-ot és úgy voltam 65 a végén.Most meg vagyok 54,mondjuk elvagyok így, engem nem zavar.

Megyek kedden dokihoz én mindenképp, bevagyok jelentkezve.nagyon izgulok!

Mennem kell melózni:(

Szép napot lányok!!

Rné.

2010. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Voltam tegnap dokinál, és beigazolódott a gyanunk, terhes vagyok!!!

Még csak egy szép formás petezsákom van, szikhójaggal, meg ami kell, viszont embrió még nincs benne. De sejtettem, h. még nem lesz. 2 hét múlva megyek újra, addig lehet izgulni! Kaptam gyógyszereket, duphastont, magne B6-ot, meg gravida terhesvitamint javasolt a doki. Az elevitet abszolut nem ajánlotta, mert abban nincs jód. Szóval ma kiváltottam a gyógyszereket, a 90 naps gravida 4500Ft volt. De nem baj! A babám, mindent megér. Hüvelyi ultrahangot végzett, de még nem gratulált a doki. Apa is láthatta,h. a doki vizsgál, láthatta az első képünket a babahelyéről. A doki elmondta,h. mit szabad, és mit nem. Minket eltiltott egymástól, vagyis engem tőle, házas élet nuku. Persze ők a dokival elvoltak, h. ezt csak nekem nem lehet, a páromnak szabad.:S Kaptam emlékbe egy képet is a petezsákocskámról. Alig várom a május 19.-ét!!!

Rné! Nekem a doki szt javasolta, h. ne egyek csokit, vagy kakaót, mert nagy bizonyossággal az okoz szorulást. Meg hát maga a terhesség, de hashajtót semmi képpen nem ajánlott. Meg minden gyógyszer elvan tiltva. Még a Renni savlekötő is. Na de mindegy is.

A nagy napom még holnap lesz számomra! Kérlek szurkoljatok nekem, úgy du. 3 órától 4.-ig. Vizsgázom vizuális nevelésből. Ebben az évben ez az utolsó vizsgám!Remélem sikerül. Ebből már egyszer kaptam egy eggyest, úgyhogy nem vagyok benne olyan biztos,h. sikerül. De nagyon remélem.:S

Addig is megyek tanulni!Puszi nektek, Ily.

2010. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/315 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Rné amit a szorulásra még állítólag nagyon ajánlanak az a szilvalé!Vagy szilva befőtt!Nem tudom szereted e de én mikor szültem sok kismama erre esküdött!

Ily!Remélem sikerült a vizsgád!Még nem tudod megnyitni az iwiwet?Majd jelölj ám be!Addig is vigyázzatok magatokra!Rné!NE dolgozz sokat, próbáld meg kímélni magad, hiszen ez az első időkben is nagyon fontos!!Puszi nektek!Nem tudom mikor tudok legközelebb jönni lehet csak holnap után mert beteg a kisfiam de nagyon jól viseli ugyanúgy rosszalkodik hála az égnek pedig tegnap előtt éjjel 39 fokos láza volt.De már jobban van!Na tényleg lépek sziasztok!

2010. máj. 6. 16:03
 98/315 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!!!Sikerült a vizsgáim, le van tudva az első évem, így én vagyok a legboldogabb kismama a világon.

Csak egy valami rondít be.:S 2 napja folyamatosan hányok!!:( Nagyon rossz. Útálok hányni.

Hát csajok, erre még mindig rossz az iwiw, de nem csak nekem, mindenkinek!De ha megjavul, bejelöllek!

Ily

Rné hol vagy?

2010. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/315 anonim ***** válasza:
Ja, hát tegnap írtál! :P Jól van akkor!:)
2010. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/315 A kérdező kommentje:

Szia Ily!Gratulálok, a vizsgádhoz!Nagyon ügyi vagy.A kisfiam már meg is gyógyult, nagyon kis stram srác!

Mi meg már dolgozunk a baba projekten, remélem most több sikerrel! :D Puszi nektek!Sziasztok!

2010. máj. 7. 20:43
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!