Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/315 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Képzeljétek a férjem is látta a második csíkot!Erre felbátorodtam és ma reggel megcsináltam a másik tesztet is ami viszont negatív lett.Bár igaz hogy este többet ittam a torkom miatt és éjjel egyszer ki kellett mennem pisilni mert nem bírtam tovább.Szerintetek ez befolyásolhatta a reggeli tesz eredményét?Most nem tudom melyiknek higgyek, de a legjobb az lesz ha kivárom most már a 26-át!Szép napot nektek! :) Kriszti
2010. ápr. 24. 08:11
 52/315 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

kérdező:nagyon-nagyon gartulálok, sztem a pozítív teszt nem téved, ráadásul meg 2x is volt csík, én úgy gondolom, h van ott baba:) És vedd figyelembe, h nemvárt előtt vagy és úgy lett pozítiv, és még is ott volt a második csík!A hétfői teszt az biztos erősődik, drukkolok, de sztem ez egyértelmű baba:)

Aki 13 hónapja próbálkozik:sajnálom, nem is udok mást írni, tudom, h most csalódott vagy, de hátha a mensi után összejön!!!

Én most úgy érzem magam, h nincs semmi, semmit nem érzek, se mellfájás , semmi.Közeledik a 28.-a nekem, kicsit próbálok ráálni agyilag, h nem lesz baba most sem, ne legyen olyan rossz mikor megjön:(

Ja, kérdező,még amit tudsz venni patikába torok fájásra, és lehet terhesen is szedni az a homeopátiás:

-oscillococcinum és a homéogene9 én ezeket szedtem mikor babásan beteg voltam és jobb lett tőle.

Sziasztok!!

2010. ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/315 anonim ***** válasza:
100%

Rné. voltam:)

lemaradt.

2010. ápr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/315 anonim ***** válasza:
100%

Most jutott eszembe amit nem kérdeztem meg!

Kérdező: az maradt le, h milyen teszttel csináltad és a ciklusod hanyadik napján?? csak, h belőhessem én mikor tesztelhetek:)

köszönöm

Rné.

2010. ápr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/315 A kérdező kommentje:
Szia Rné!A tesztet patikában vettem 2db-os a neve pedig PREGNASENS.A ciklusaim 33naposak és akkor ha jól számolom tegnap a 30. napon volt délután halvány pozi tesztem! :) Nézd így néz ki a teszt amit vettem: [link]
2010. ápr. 24. 08:50
 56/315 A kérdező kommentje:

Ja és Rné!Ami lemaradt nekem is! :) Az hogy köszönöm a gyógyszer javaslatokat!Egyébként meg 28-dika még messze van!

A cicim nekem is csak 2 napja fáj!Szóval tudod a remény hal meg utoljára! Még ne add fel!Majd ráérsz akkor ha tényleg megjön!

2010. ápr. 24. 09:03
 57/315 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező!

Köszi a választ:)

ilyen tesztet még nem vettem, itt nálunk ha veszek a patikába mindig ezt a gabrilet adják,pedig lehet van más is,majd megkérdem. Azt néztem, h ez 25-ös erősségű amit csináltál, és már így pozítiv lett!! ami nekem van az 20-as teszt.Csináltam itt a neten vmi kalkulátort, de nem találom, annyit kerestem.Ott azt írta , h első tesztelés időpontja 25.-e, de nem merek, olyan korainak tűnik nekem.Gondoltam megcsinálom még 1x vmi ovus meg szülés kalkulátor volt, de nem találom hol volt.Uhgy most kutatok...:)

Néha azon töprengek, h mennyire vagyok normális, h már a szülési kalkulátort nyomon, holott kitudja, h van e baba nálam??:) ti is szoktatok ilyet? vagy csak én vagyok ilyen??

Rné.

2010. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/315 anonim ***** válasza:
100%

Oh,most látom, h nem "kérdező" hanem Kriszti!!! De mennyire nem látok, sorry:)

Szia Kriszti:)

Lányok,akik írtatok ide, mi újság veletek? Ily, neked is pozi teszted lett, hogy vagy?


Rné.

2010. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/315 A kérdező kommentje:
Szia Rné!Amit keresel szerintem a www.kismama.hu ott is a termékenység kalkulátort keresd!Üdv!Kriszti
2010. ápr. 24. 10:38
 60/315 A kérdező kommentje:
Belinkelem hogy könnyen elérhető legyen mindenkinek aki szeretné! [link]
2010. ápr. 24. 10:40
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!