Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki nem várja 26-ára?...

Lányok! Ki nem várja 26-ára? Izgultok? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Én 26-ára nem várom, már van egy 2 éves kisfiam is és én már alig várom hogy tesztelhessek! :)
2010. ápr. 16. 08:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/315 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 22.25 vagyok, szerintem megtudja mondani, szoritok, h legyen baba.
2010. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/315 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, elozo vagyok,nekem sajna ma megjott, ugyhogy ennyit a jostesztrol, de remenykedunk jovo honapban.Mindenkinek drukkolok!!!!
2010. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/315 A kérdező kommentje:

Szia!Sajnálom, hogy megjött!Ma voltam vérvételen, alig bírtam felkelni fél 7-kor hogy időben odaérjek!Ugyan is felénk csak 7-9-ig van vérvétel.Holnap fél 1-re kaptam időpontot a dokihoz.Hát kíváncsi vagyok! :)

Én is szorítok mindenkinek baba ügyben!Aztán írjatok ti is csajok, hogy mi van veletek?Tünetek?

2010. ápr. 20. 13:06
 34/315 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok!


22.25-ös:sajnálom, h megjött:( Szorítok neked, h a következő már ne jöjjön meg, ne add fel!!

Kérdező:sztem uh-on még nem nagyon lát az orvos ilyenkor babát, max. annyit, h megvan vastagodva a méhnyálkahártya, ami nagyon jó jel lenne!! viszont a vérvételből ha néz hcg-t, az tudomásom szerint hamarabb kimutatja mint a terhes teszt! Drukkolok:)

Velem nem sok változás van, néha feszít a mellem, ma meg kicsit a bimbó viszketett, tegnap fájt a fejem meg a derekam. Van még a nemvártig 6 napom, ma kezdtem a jóstesztet 7db-os gabrielt vettem.Természetesen negatív lett, de nem fogom fel kudarcként, mert a halvány csík az ott volt 5 percen belül.Szóval,most csinálok magamnak 1 kis statisztikát, h mennyire jön be az, h emelkedik az

lh szint és ha igen megjön e a nemvárt vagy sem! izgalmas napok lesznek, már most érzem:)

Kérdező:majd írj, h mi volt a dokinál, remélem, h jó hírekkel szolgálsz, és jobbulást a fejfájásra!

sziasztok

Rné

2010. ápr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/315 anonim ***** válasza:
100%
szisasztok! En 5 perce csinaltam egy nagyon gyenge tesztet,amire az van irva,hogy nem vart napjan lehet vele csak tesztelni,en 2 nappal vagyok menszi elott.halvany POZI lett!! :)) remelem meg is marad a baba 2 nap mulva csinalok megegyett. Puszi nektek
2010. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/315 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: de jóóó, biztos 2 nap múlva erősödni fog a csíkod, majd írj róla, h milyen lett! Drukkolok!!!

Rné

2010. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/315 anonim ***** válasza:
100%

utso elotti vagyok,persze h irok es figyelemmel kiserlek titeket is.:)

egyebkent H voltam. :)

2010. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/315 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Tegnap meg ma én is pozit teszteltem 10-es tesztel.:)))))

Én is nagyon boldog vagyok!!!4:))))

Ily

2010. ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/315 anonim ***** válasza:
100%

Szia Ily! gatulálok, ez nagyon jó hír:)

Megírnád nekem, hol vettél 10-es tesztet,főleg ha gyógyszertárba v.drogériába vetted, netről nem akarok vásárolni.

Köszönöm

Rné

2010. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/315 anonim ***** válasza:
100%

Szia Rné!

Én netről rendeltem, és ovuteszthez adták ajándékba. One step 10-es teszt. Nekem is voltak kétségeim a vásárlással kapcsolatban, féltem,h. nem fogják megküldeni, vagy hasonlók, de nekem csak jó tapasztalataim vannak/ voltak. A pénz átutalása után, gyorspostával 3 nap alatt megérkezett.

Ily

2010. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!