Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton voltam a 28. napon,...

Szombaton voltam a 28. napon, akkor kellett volna nem megjönnie, ugye?

Figyelt kérdés

Ma kis barna pötty jelentkezett és csütörtök óta fájnak a melleim, ami eddig sose volt. Mi lehet ez, terhességre szeretnék gondolni, de nem merem elhinni igazán, mert pénteken mentem egy új dokihoz, írjon fel hormonvizsgálatot, ugyanis 9 hónapja próbálkozunk már, Szedtem Clostyt, Norcolutot is. Ittam a teákat.

Mensi lesz vagy baba?


2008. szept. 8. 10:14
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/115 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon sokat kell már lapozni... :)

Most nagyon, de nagyon fáj az alpocim, nem bírok csinálni semmit, fel van fújódva, mint egy kisgömböc, támasztom a derekamat, fekszem, úgy egy kicsit jobb. Tényleg nem tudom, mi van, de ha nem baba, akkor ahogy mondod, Ada, a mensi is jó lesz, csak jöjjön, és akkor új esélyek...

Szép napot Nektek, ha esős is! :)

J.

2008. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/115 anonim ***** válasza:
Akkor egyformán kinlódunk....de mi a fene lehet??? Több mint egy hete fáj...
2008. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/115 anonim ***** válasza:
Judit! Neked 2 pozitív teszted volt,igaz?? Az első sötétebb mint a második?? Most meg negatív??? Hmmm...ha vetélés lett volna akkor már rég véreznél...ezt tényleg nem értem....
2008. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/115 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A ma reggeli csíkok majdnem egyforma színűek!!!

A melleim iszonyúan fájnak, főleg reggel! Meg amikor fordulok az ágyban.

A dokihoz hétfőn megyek!!!

Azt mondta akkor már lássunk, halljunk valamit, mert 2 hét késés után már elvileg lehet.

Úgyhogy alig várom!

Milyen uh-t csinálnak? Hüvelyit, ugye?

Mit vizsgál ilyenkor pontosan a doki?

Kapok róla valamit? Képet lehet ilyenkor kérni-venni?


Úgy szorítok nektek Csajok!

Én még most is alig hiszem el...


Mindig az volt a gondom, h nem válaszolnak vissza a kérdéseimre, most meg úgy örülök, h már ennyi oldalt leveleztünk!

Nagyon köszönöm amúgy az érdeklődéseteket!

2008. szept. 15. 15:25
 55/115 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy jelentkeztél, Kismamó! :-)

Örömmel olvasok a tüneteidről, ez amolyan boldog fájdalom lehet...!

Szerintem, hüvelyi UH-ot fognak csinálni, az sokkal nagyobb és közelibb képet ad! Ha magándokihoz mész, ott mindenképp kérdezz rá a képre, ahova én járok dokihoz, ott adnak, vagyis vehető. :-)

Ada, igen, 2 teszt pozitív, 1 meg negatív, de vér sehol... Nem tudom, mi lehet, remélem, jövőhét hétfőre bejutok dokihoz, és kiderül.

Puszi Nektek!

J.

2008. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/115 anonim ***** válasza:
Jaaaaj Babymami,de örülök hogy boldog vagy!!! Én már attól boldog vagyok hogy bejött a tippem!! Hogy pocaklakó van nálatok!! :) Mert a jó öreg Ada anyus megmondta!! :D
2008. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/115 anonim ***** válasza:

Babymami én úgy tudom hogy lehet kérni nyomtatást!! Nekem kb 10 db van a lányomról! A doki kedvence amiből magának is nyomtatott az engedélyemmel,hogy bájosan ki van nyújta a középső újja,és mosolyog! :) Szerintem hasi és hüvelyit is csinál,de szerintem ez már mellékes! :)

Judit,nem lehet hogy ez az utolsó teszt volt rossz??

2008. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/115 anonim ***** válasza:

Na, képzeljétek, egészen kora délutánig nagyon fájt a hasam, most is úgy érzem, mintha megjött volna, pedig nem. Cicifájás szombat óta nem volt.

Ja, és mentem ki wc-re 14 ó körül, és volt egy piros nyálkás valami a wcpapíron. De ennyi. Azóta sem. Pedig betét és társai készenlétben. :)

Nem tudom, mi van már, nem hinném, hogy rossz volt a teszt, bár már semmin nem csodálkozom... :)

Kismami, te biztos tele vagy tervekkel, olyan jó neked! Én a halvány pozitív tesztjeim után nem tudtam aludni sem, csak járt az agyam, de most meg a negatív miatt nem megy a pihenés... :(

2008. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/115 anonim ***** válasza:
Nekem ma reggelre megjött...éjjel arra ébredtem hogy fáj...de nem a hasam hanem a medencém,vagyis olyan mintha a medencecsontom belső fele...6óra elött azt vettem észre hogy vizes a lepedöm meg a combom...nézem...hát megjött..ilyen még nem volt hogy fekve elöntsön a vér...szóval nem tudom...ha elmegy elmegyek orvoshoz mert félek hogy felfázás miatt valami kismedence gyulladás lehet...szerintetek az lehetséges attól ilyen a mensim?
2008. szept. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/115 anonim ***** válasza:

Óh, szegénykém! :-(

A felfázás be tud kavarni, bizony!

Egyébként én is felfáztam a múlt héten, és péntektől gyógyszert szedek rá, már jó is, de inkább beszedem végig...

Viszont, attól is lehet másabb az egész, mert ennyit késett!

De ne csüggedj, neked már kezdetét vette az új esély, míg én mindig csak várok és várok...teszt már nincs itthon, majd a doki megmondja, mi van.

Viszont a méhemnél középen néha olyan furi, feszül egy csíkban, vagy hogy mondjam...

2008. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!