Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet biztató jel? Szombaton...

Lehet biztató jel? Szombaton kéne megjönnie!

Figyelt kérdés
2 napja minden este meg akar jönni érzésem van, aztán elmúlik. Mindig csak este. Még nem volt ilyen soha. Amikor meg kellett hogy jöjjön aznap kezdett fájni a hasam. Ja, és a hasam is felpuffad.
2011. márc. 10. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon biztató jelek.Nekem is mindig csak este jöttek a mensi szerű görcsök,aztán még feszített a hasam alja,mintha puffadt lennék.De nekem nem várt előtt még negatívat mutatott,a mensi elmaradása után lett pozi.Szorítok neked!
2011. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de jó, hogy ilyen biztató dolgot írsz:)) Már nagyon várom a hétvégét, hogy kiderüljön az igazság:)
2011. márc. 10. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok Neked mit hoz a hétvége. Szombaton kellene megjönnie, már 1 hete szurkálgat a hasam és mensis hasfájásom van, cicifájdalom és növekedés is van, és az orrom mint egy vadászkutyának, olyan érzékeny. A cicifájás viszont ma enyhült, felfújódtam és ma egy pici barna foltot találtam estefelé a tisztaságin.
2011. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező van valamilyen folyásod?
2011. márc. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! 2. vagyok. Teszteltél már? Ha még nem, mikor fogsz?

Este teszteltem 10-es vaterás teszttel, de én úgy látom negatív, bár valami halvány kis "maszat" látszik a teszten.

A cicifájás nekem mára teljesen megszűnt.

Van egyéb tüneted a mensi szerű érzésen és a haspuffadáson kívül?


Drukkolok!

2011. márc. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nekem más tünetem nincs, bár két napja este korán elalszom.

szerintem vasárnap csinálok ha szombaton nem jön meg! Remélem nem fog! Én is szorítok nektek. Ja, folyásom nincs.

2011. márc. 11. 15:39
 7/8 A kérdező kommentje:
de most van, szintelen, most voltam pisilni, és láttam. De eddig nem volt.
2011. márc. 11. 18:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Ha a szárazság váltja a vizes folyást az is jó jel.Nekem is ilyen volt,meg testápolós.
2011. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!