Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton kellett volna...

Szombaton kellett volna megjönnie de nem jött, előtte 3 napig barnás pecsételésem volt, de a mensi napjára elmúlt. Esetleg reménykedhetek babában?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál esetleg?Ámbár 3 nap késés még sajnos semmi,csak egy kis remény,de minden meglehet...!
2010. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tesztelj!Szerintem van remény!

Drukkolok!

2010. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek, majd megírom mi lett az eredmény.
2010. jún. 21. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Ok!Első vagyok!Nagyon drukkolok,hogy pozitív legyen!!!!!Írj!
2010. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak barnáztál vagy kevés vér is volt?Azért kérdezem mert én is ebben a helyzetben vagyok.Nekem is szombaton kellett volna megjönnie de csak egy csepp vér volt vasárnap szintén.Ma délelőtt kicsi vér.Szorítok hogy baba legyen.
2010. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok,várom az eredményt.Addig is ezerrel szorítok!:-)
2010. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak barnáztam. Köszi a válaszokat
2010. jún. 21. 20:59
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a teszt negatívat mutatott, de akkor nem értem a barnázást, mitől lehetett. Talán korai volt a tesztelés? 3 nap késés után már ki kellene mutatnia a tesztnek ha baba van?
2010. jún. 22. 09:31
 9/9 anonim ***** válasza:
A legelső vagyok!Sajnálom,hogy - lett!Szerintem ki kellett volna mutatnia a babát,dehát vannak még csodák...!!!
2010. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!