Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja mérem csak a hőmet....

4 napja mérem csak a hőmet. Reggel 37 viszont délutántól 37,5 szokott lenni . Szombaton kellene megjönnie. Akkor mikortól kellene esnie?

Figyelt kérdés
Vagy így nem ér semmit a hőmérőzés?
2010. nov. 24. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A délutáni hő teljesen édektelen, ne is mérd, csak bezavarod magadat vele. Csak az ébredési hő a releváns.


leesni mindenkinek máskor szokott. Van, akinek már menszesz előtt két nappal leesik, másnap csak a menszesz ötödik napján, és persze közte isminden verzió normális.

2010. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A délutáni hő semmit nem ér. A reggeli sem igazából, ha nem tudod, hogy amúgy mennyi az alaphőd. Ha hőmérőzni akarsz, kezdd el az első ciklusnaptól, és mérd minden reggel AZONOS időben, max 15 perces eltéréssel, mielőtt még kikelnél az ágyból. Digitális hőmérővel legalább 5, hagyományos hőmérővel legalább 15 percig szájban vagy hüvelyben. Ezt minden reggel és így már látni fogod mikor volt ovud, és hogyan alakul a hőd.

Ajánlom neked a www.ciklus.hu oldalt, ott vezetni is tudod a táblázatot.

2010. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az alaphőm 35,4 és 35,8 között szokott lenni. szerintem ezért is vagyok olyan fázós :(
2010. nov. 24. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:

HÁt az nagyon alacsony...

De ha semmi bajod nincs akkor még bármi lehet ebből. Hány naposak amúgy a ciklusaid? Ha szombaton kell megjönnie, nekem mondjuk aznap szokott leesni. Én mindig ebből tudom, mert a megjön érzés egy hétig tart, de amikor leesik a hőm akkor már aznap megjön. De van akinek két három nappal korábban esik le a hője. De most inkább arra gondoljunk, hogy neked fent marad még jó sokáig. Drukkolok neked!!

2010. nov. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is annyi szokott lenni, max 35.8...most 36.7 és halvány + tesztem van
2010. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!