Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton kb. 1 órán át tartó...

Szombaton kb. 1 órán át tartó nyilalásom volt, ami a hüvelyembe sugárzott ki, hétfőn délutántól érzem a jobb oldalon az alhasamat, néha a petefészkemet,nem fájón, csak furcsán, a derekamhoz és a köldökömhöz is sugárzik néha. Ez lehet a beágyazódás?

Figyelt kérdés
Most vagyok a ciklusom 27.napján,általában 33 napos.
2009. febr. 18. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden ilyen és ehhez hasonló tünetet csak utólag lehet egyértelműen értékelni. Addig csak találgatni lehet, hogy vagy igen vagy nem, és tudni kell azt is, hogy a beágyazódásnak nem feltétele bármilyen tünet megjelenése. Ettől függetlenül természetesen lehet baba a dologban, de ilyenkor még semmi biztosat nem lehet mondani.
2009. febr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mikor teszteljek?
2009. febr. 18. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem lassan kellene, mert a középidőtől már eltelt annyi nap, hogy beágyazódhasson a baba, ha van (vagy legalábbis kezdjen), mértél ovut? Egy kicsit hosszúnak tűnnek a ciklusaid, doki erre mit mond, mert az is lehet, hogy ilyen hosszú ciklussal valami hormonális gond van, azért nem leszel terhes, a teszt és a doki egyértelműen megmondja, hogy mikor kell próbálkozni. most meg már holnap tesztelnék egy 10-es érzékenységűvel, nekem 28. ciklusnapon már pozitív volt, úgy hogy 14. nap ovuláltam.
2009. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
még nem voltam dokinál, mert még csak 2 hónapja próbálkozunk. Hőmérséklet és ovu mikroszkóp alapján 10.-é körül volt peteérés.
2009. febr. 18. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!