Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás tünete lehet az...

Beágyazódás tünete lehet az 1-2 napig tartó vörös, viszkető hüvely?

Figyelt kérdés
Előzőleg 31 napra jött meg most 31-én kellett volna tehát megint késik, babát szeretnénk. Kb.8-9 napja a hüvelyem vörös volt és viszketett lehet ez a beágyazódás miatt? Ez a vörösség és viszketés kezelés nélkül elmúlt.31-én és jan. Elsején feszült a mellem az hittem megjönn de tegnapra már elmúlt.
2010. jan. 3. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem beágyazódási tünet, hanem hámirritáció.
2010. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem akartunk babát mindig 28-29 napra megjött most vezetem a ciklus. hu-n és 28-34 nap között jönn meg és a régiekkel ellentétben nem 4-5 napig tart hanem csak 2 esetleg 3 napig. Miért van ez? Már 7 hónapja próbálkozunk!
2010. jan. 3. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
nem éppen a beágyazódás tünete a viszketés, hiszen a hüvelynek semmi köze hozzá. a terhesség fenállásakor viszont valakinél vérbővé válik a nemi szerv, tehát megduzzadhatnak a nagyajkak és a hüvely lilás szint vehet fel.
2010. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább gombás fertőzés,ami lehet,hogy épp elmúlt de érdemes lenne nődokival konzultálni róla,nehogy ismét visszafertőződj.

Előrehaladott terhességben lehetséges,hogy a nemi szerv elszineződik,de ennek semmi köze a hüvely vörösségéhez,viszketéséhez.

2010. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia elő fordulhat hogy terhes vagy a legjobb megoldás ha elmész orvoshoz.Nekem is hüvelyemben 3-4 napig égető,viszkető érzést tapasztaltam,előtte pár nappal csináltam két terhességi tesztet,mindkettő pozítiv lett. Azóta már kétszer voltam orvosnál,rögtön az első vizsgálat során vettek le kenetet és egyáltalán nincsen semmi féle gombás fertözésem. 8 hetes kismama
2010. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!